Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

оставил съм те да виждаш да идвам да те агитирам да те влача за крака към София...а дори в околностите на София врачански и провинциални грабливи птици ще се отстрелват с зенитни оръдия
Станимир
Мнения: 1763
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от Станимир »

laplandetza написа:Ние в покрайнините имаме проблем със София.
Аве дЕдо мраз не пишеше ли от страната на учтивия лос, кви покрайнини? :mrgreen:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

ама виж сега селската тарикатия и простотия,идваме в София щото по нашият край няма работа а тука не ни харесва много е мръсно и шумно ама седиме да плащаме квартири да сме у градо,ами направете си го бе имате си кмет на селото или града вдигайте се на бунтове какво чакате или София ви е виновна и чакате да дойдат софиянци да ви оправят?имате си глави на раменете стачкувайте не се съгласявайте с коопрация и кметове недоволствайте имате си независимост на населеното място никой нема да дойде да ви бие и да ви трепе че стачкувате,значи те мързи прост си вечно недоволен живееш в разруха и я напускаш защото нямаш собствено мнение и не можеш да се пребориш идваш в големият град и почваш да плюеш всичко и обръщаш нагоре с краката защото цял живот си бил свинкя у кочината и така искаш да е където и да отидеш,хората направиха ТКЗС да ви впрегнат да почнете да мислите олеле после го разтуриха 2 пъти олеле още по зле ни имате работа ни имате какво да откраднете за дома още по зле,и дойде времето който ще се оцелява с сила работа и акъл и постоянство и мързеливите и простите клекнаха веднага,мина времето което някой хранеше някой никой не ти е длъжен за нищо,то най лесно само да искаш дайте да дадеме...
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от КАЯ »

Горното ми напомня като бях войник ни задържаха два месеца над срока и понеже новият набор влезе ни пратиха на бригада в селското стопанство. Брахме какво ли не. Например доматите ни беше норма нещо към 300-500 кг. Не помня много време мина. Та стопаните идваха към 10 ч, след час-два си даваха почивка до 16 ч. и си тръгваха. Ние работихме от 7.30
до към 17. Плаща се се 2 ст на кг.
Другият случай който помня беше от завода. Даваха на местните по2-4 декара изорано и засято с цвекло или зеле. Трябваше да го отгледат и продадат за тяхна сметка. Оран, садене, препарати са за сметка на ТКЗС. От два декара зеле се правеха пари за 1-2 години за жигула. /нова/
След 10-ти явно далаверата свърши. Разграби се каквото имаше в стопанствата.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Румца, неска бех у центъро - нема никой. Ного е арно за расотка, сички са си по родните места или на море! :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
jasonsmith
Мнения: 527
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 12:34
Местоположение: София, западните покрайнини :)
получил Браво: 1 път

Re: Не издържам психически

Мнение от jasonsmith »

Е Коце, то си е така винаги лятото! Кеф ти е да караш, и да се разхождаш месеците юли-август у столицата!
http://www.dvoinipodove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fight-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от КАЯ »

Аха, ама кефа бързо го забравяш като мине август.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Павел Иванов »

Коце написа:...сички са си по родните места или на море! :lol:
И мен ме нямаше ама щото бях два дни на риба плюс СПА . Демек не се класирам в горното :?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа:
Коце написа:...сички са си по родните места или на море! :lol:
И мен ме нямаше ама щото бях два дни на риба плюс СПА . Демек не се класирам в горното :?



Ти и без тва живееш у Горна Баня бе, Петре. Тва е по-близо до Перник, отколкото до Лозенец ... :D
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Павел Иванов »

Ти да ми ядеш ушите

Изображение
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от bozaka »

Д-р Флекс написа:
Павел Иванов написа:
Коце написа:...сички са си по родните места или на море! :lol:
И мен ме нямаше ама щото бях два дни на риба плюс СПА . Демек не се класирам в горното :?



Ти и без тва живееш у Горна Баня бе, Петре. Тва е по-близо до Перник, отколкото до Лозенец ... :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Добро :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Д-р Флекс »

Д-р Флекс написа:
Венелин Радушев написа:...А софиянци, опъвайте направо бодливата тел и обявете независимост. Вие не ни искате, ние не ви искаме, какъв е проблема...


Това е отлично предложение!

Ще се оградим - заедно с Перник, Радомир, до Кюстендил вкл. (некой требва да ни работи, все пак), ще бутнем парламента и сградата на МС, ще преместим управлението на новата държава в билдинга на КНСБ, ще я кръстим "Република Нова Македония", и ще изберем Вальо Нисана за президент!

Румката ще го пратим на караулката при Църна маца да ни пази от племената на южните българи, а тунелите от Витиня до Ботевград ще срутим, да не дойдат великотърновци и силистренци да ни изловят щуките... :twisted:

Момци, подновявам предложението си!!!
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Vid »

Д-р Флекс написа:
Павел Иванов написа:
Коце написа:...сички са си по родните места или на море! :lol:
И мен ме нямаше ама щото бях два дни на риба плюс СПА . Демек не се класирам в горното :?
Ти и без тва живееш у Горна Баня бе, Петре. Тва е по-близо до Перник, отколкото до Лозенец ... :D
Гледам, темата вече има развитие- кой къде живее...??? Или кой къде прекарва по голямата си част от житието си???
Вече и Я почвам да се чудя къде живея? Дали в Лозенец или в Младост? Дали в Хасково? Дали в Цюрих или на ост. Тасос щото по те дестинации имам жилища. Чудя се човек където пребивава през по голямата част от времето си, дали там живее реално? Голямата част от житието и битието си прекарвам в Хасково, просто защото тук ми е бизнеса и работата... Това прави ли ме по голям селяк от останалите??? Това при положение, че 10 г. учих и живях в София и после още толкоз по чужбина??
Винаги съм си мислил едно- не е важно човек къде живее, а важно е колко изкарва... И най важно е да се чувства удовлетворен и щастлив...
Пак ще го кажа- София е допотопен град без инфраструктура, без да ми се сърдят софиянци, но това е най откъЦаната столица в европа... (щото съм видял все останали) Става само за работа, но не и за живеене...
Естествено болшинството от софиянци само работят в него, а разпускат другаде..... Само не разбирам защо и голяма част от провинциалните хора да не могат да работят в таа яма??? Това е нормално за всички столици в европата, а защо не за та София???
В допълнение- стандартът на живот в София е в пъти по нисък от този в която и да речете друга столица. Затова още не са ви налазили индийци, негри, виетнамци и др. паплач.... Ако това стане, тогава ще плачете за провинциалистите :lol: :lol: :lol:

п.п. Това, което съм видял е, че никой читав човек не живее в центъра на столицата. ВСе работят в центъра, но живеят в покрайнините или дори в селата :lol: :lol:
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от КАЯ »

Vid написа:Затова още не са ви налазили индийци, негри, виетнамци и др. паплач....
Поналазват ни и то не отскоро. Преди като бяха виетнамците поне нямаше улични псета в такова изобилие.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Аз пък си връщам думите назад. София е прекрасен град,чист, подреден и доволно заселен.
Вчера минахме през Ямбол.. ми то на места в града е 1:1 с Индия бе. Мъчно ми стана направо :(
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”