За сома и приятелите

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

boababa написа:Сомовете ги оставете за Троли,че не ги разбирате а вие си се гушкайте по приятелски! :mrgreen: Оня ви приятел дет го споменуеш,вази ви напраи за смех с две сомета,че вие от 10години не мое фанете нищо по-големо от цаца! :cry: :cry: :cry: Как една акула кат Троли,може да е приятел с цаци,това ми го обяснете? :shock: Мога да ви изям по всяко време цаци-маци с голем сом,ма ме мързи нещо и по ми аресва да ви гледам жалките напъни,ма все не моете да родите! 8) Баси и запека,дет ви е фанал! :mrgreen:
С теб приятел,това никога не може да стане :idea: Мърша като тебе за приятел не мога да имам,нали разбираш,колко си жалък :mrgreen: Ние може да нямаме големи риби,но поне хващаме и ги вадим,докато ти си представяш че вадиш някакви митични риби а то - зарибител :lol: :lol: :lol: Тази година си пак на същия хал,ще си умреш Безрибов :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от boababa »

Не Богохулствай така бе,Геле! :evil: :mrgreen: За сомовете от 20-40кила има да чекаш още дваесе годинки,майна! :mrgreen: Виж как се събирате на приятелски начала все неудачници от към сомове! :cry: Със Свети Емчо сте си лика прилика,даже треа да ви ожениме,че разрешиха гей-браковете между приятели! :wink: Аз съм твърдо против да си поставяте халките между приятели,но кво да се прави-Демокрация! :cry: :roll:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Не Богохулствай така бе,Геле! :evil: :mrgreen: За сомовете от 20-40кила има да чекаш още дваесе годинки,майна! :mrgreen: Виж как се събирате на приятелски начала все неудачници от към сомове! :cry: Със Свети Емчо сте си лика прилика,даже треа да ви ожениме,че разрешиха гей-браковете между приятели! :wink: Аз съм твърдо против да си поставяте халките между приятели,но кво да се прави-Демокрация! :cry: :roll:
Ареееееее,заминавай на заслужена почивка.....изтрябвал си ни с това държание и ти.

2 седмици Бан,до де се уточним кой е педерас и кой манаф.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За сома и приятелите

Мнение от VARHARA »

Е нямам думи .Спрете се бе ора .Хем се смея хем ми е тъжно като ви чета .
КАКВО ВИ СТАВА НЕ ДОУМЯВАМ .................
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: За сома и приятелите

Мнение от Yco-Camel valley »

Сега се сетих, като видях какво съм прибрал в чантата.... :lol: .е забравих да ви предупредя, че при паркиране на надуваема лодка дори и с найлоново шалте.. :lol: .няма да се спасите от "Дяволския орех" на Ивито.
Забиха ми се последния път 2-3 в джапанките с 1 сантим гума, ей, много са остри и няма прошка. :lol: Как се навъдиха не знам и тия пущини. :lol: ..

Изображение
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от carbolino »

От тия трънаци как са ми загноясвали краката :x Ужасни са.Особено ако си наредил въдиците на брега и някоя като удари и ти се затичаш и хоп със всичка сила ходилото ти е върху трънака. :mrgreen:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от franko »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Наздраве момчета и до нови срещи :D .
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от franko »

Благодаря :wink: !
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

Е,няма такива елементи :lol: :lol: :lol: Франееееее,хвърляй палката и ставай танцьор майна,тези стъпки,никои не ги знае друг хахахахахаха За последния клип,бой на негри в тъмна нощ,няма да го коментирам,само се чудя,как се намирахте в тъмното .....................Еее,няма такива елементи като вас,съжалявам че неможах да присъствам,направо ми се плаче :fish6: :fish6: :fish6:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Anton_65 »

Франко си е изкал хубаво,но нека заслужава майната, :D че есента парламента като почне работа и той там :wink: и има да си тропка по жълтите павета,но не с кльонка а с палката :D
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от brandon76 »

LVitchev написа:Е,няма такива елементи :lol: :lol: :lol: Франееееее,хвърляй палката и ставай танцьор майна,тези стъпки,никои не ги знае друг хахахахахаха .........
Как ще ги знае бе Любак, :lol: то казачок,киокошин,брейк и хоро на едно............ :mrgreen: :mrgreen: де си видял другаде :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

brandon76 написа:
LVitchev написа:Е,няма такива елементи :lol: :lol: :lol: Франееееее,хвърляй палката и ставай танцьор майна,тези стъпки,никои не ги знае друг хахахахахаха .........
Как ще ги знае бе Любак, :lol: то казачок,киокошин,брейк и хоро на едно............ :mrgreen: :mrgreen: де си видял другаде :lol: :lol: :lol:
Хаха,аз като съм там нещо не показва тези стъпки че да не ги разуча и открадна :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: За сома и приятелите

Мнение от xaznata »

Ей железарки сте. :D добре сте прекарали евала.Повече такива мигове и слуки на групата. :wink:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Pike1 »

Изображение

Изображение

:wink: :lol: :lol: :fish15:
MEMENTO MORI
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”