Разкази за Сома

ОФФСом
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от quietriot »

Ице бате , Панца те барна че си самотен :) , но в интерес на истината тия смокини само ми пропомниха една смокинова ракия , много блага дето една майна я носеше по едни видрински състезания :wink: :mrgreen: носталгия ми вкара един вид , 18 сътраници размисли и страсти си еибая размисли .....
malki9
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 21:35
Местоположение: Aсеновгад

Re: Разкази за Сома

Мнение от malki9 »

Видях и аз един сом отблизо на 10-15 м как изплющя с опашката и си събра добива от повърхността, беше над 20 кила....тялото му беше 4-и пръста над водата.....

kъде тея сомове бре....
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от yankosan »

Ивайловград
malki9
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Окт 28, 2012 21:35
Местоположение: Aсеновгад

Re: Разкази за Сома

Мнение от malki9 »

то язовира голям :) ще ходя скоро, за това питам :wink:
Bokser
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Дек 29, 2011 12:30
Местоположение: Благоевград
получил Браво: 1 път

Re: Разкази за Сома

Мнение от Bokser »

Има, не е като да няма, ама дребно. :roll:
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Разкази за Сома

Мнение от Yco-Camel valley »

- Васе събери малко смокиньова и с теб ще се видим.. :D ....голям фен съм и.... :mrgreen:
Вчера ми се обадиха двама приятели да им поразправям за риболова на сом......та се соморазправих със сoмотата.... :lol: :lol:

Изображение

Изображение
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от LVitchev »

Ице,много ти гърбава бутилката бе майна и малка като шише за одеколон,на мене само няма да ми стигне за аперитива бе :lol: :lol: :lol: Камо ли да се появят Янко,Пикито и дяволското гърло :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от Pike1 »

LVitchev написа:Камо ли да се появят Янко,Пикито и дяволското гърло :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
Сега ща шокирам. :wink: :D
След срещата при тебе не знам как тъй стана, работа ми се струпа, жеги и нещо ма присяка и спрях да пия. :idea: Вечер карам на компот от сода и фанта смес + 20гр. джин колкото да викам наздраве. :wink: :D
Снощи се бяхме насъбрали доста народ на "нашто" барче, викам ай да видя как е положението, лашнах три водки и ми се омота главата. :shock: Срам ! :oops: :lol: :lol:
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от LVitchev »

Pike1 написа:
LVitchev написа:Камо ли да се появят Янко,Пикито и дяволското гърло :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
Сега ща шокирам. :wink: :D
След срещата при тебе не знам как тъй стана, работа ми се струпа, жеги и нещо ма присяка и спрях да пия. :idea: Вечер карам на компот от сода и фанта смес + 20гр. джин колкото да викам наздраве. :wink: :D
Снощи се бяхме насъбрали доста народ на "нашто" барче, викам ай да видя как е положението, лашнах три водки и ми се омота главата. :shock: Срам ! :oops: :lol: :lol:

Така става,когато човек загуби тренинг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от Anton_65 »

аз сега се върнах от Копринка и ни бяла ни сом видях :lol: ,ама видях един вечерта как пиеше и глътката му беше 50 гр. :roll: а га викахме наздраве :D по 100гр. наведнъж :lol: тоя си викам хич не е за гости :D
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от quietriot »

Yco-Camel valley написа:- Васе събери малко смокиньова и с теб ще се видим.. :D ....голям фен съм и.... :mrgreen:
Няма как да ти събера щот, ракия не правя, купувам си от познати или ми подаряват приятели :mrgreen: , мога да ти донеса кайсиева от Силистра , която е не по лоша от смокиновата и която един колега ми харизва благосклонно на 10 кинта литара заради изпита една бъчва през зимата.
Това е, което мога да направя за теб , но като за начало трябва да ме поканиш на гости , не само другите ямболии :!: :wink:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от quietriot »

Anton_65 написа:аз сега се върнах от Копринка и ни бяла ни сом видях :lol: ,ама видях един вечерта как пиеше и глътката му беше 50 гр. :roll: а га викахме наздраве :D по 100гр. наведнъж :lol: тоя си викам хич не е за гости :D
За Копринка се иска чалъм не е за всеки, за бяла си дава на влачене само трябва да знаеш къде , кога и колко дълбоко.

за сом местата са няколко и е до ден, ако не иска да взема само се качва и седи и ходи по стръвта. :wink:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от quietriot »

Pike1 написа:
LVitchev написа:Камо ли да се появят Янко,Пикито и дяволското гърло :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
Сега ща шокирам. :wink: :D
След срещата при тебе не знам как тъй стана, работа ми се струпа, жеги и нещо ма присяка и спрях да пия. :idea: Вечер карам на компот от сода и фанта смес + 20гр. джин колкото да викам наздраве. :wink: :D
Снощи се бяхме насъбрали доста народ на "нашто" барче, викам ай да видя как е положението, лашнах три водки и ми се омота главата. :shock: Срам ! :oops: :lol: :lol:
Вярно е постеше като се видяхме миналия месец, сега ще го видя как ще е септември като се прибера :)
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от yankosan »

Anton_65 написа:аз сега се върнах от Копринка и ни бяла ни сом видях :lol: ,ама видях един вечерта как пиеше и глътката му беше 50 гр. :roll: а га викахме наздраве :D по 100гр. наведнъж :lol: тоя си викам хич не е за гости :D
Сменяш дистинацията,явно и при вас е за море :mrgreen:
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Разкази за Сома

Мнение от Anton_65 »

quietriot написа:
Anton_65 написа:аз сега се върнах от Копринка и ни бяла ни сом видях :lol: ,ама видях един вечерта как пиеше и глътката му беше 50 гр. :roll: а га викахме наздраве :D по 100гр. наведнъж :lol: тоя си викам хич не е за гости :D
За Копринка се иска чалъм не е за всеки, за бяла си дава на влачене само трябва да знаеш къде , кога и колко дълбоко.

за сом местата са няколко и е до ден, ако не иска да взема само се качва и седи и ходи по стръвта. :wink:
Чалъм малъм сега е вятър работа :D толко народ и от двато бряга не сте виждали :wink:
язовира му знам и подводните камъни,знам къде седи бялата на хладно в жегите и сома къде се клеца :lol: но сега не става от многото лодки,шамандури,джетове,крясъци,гърмежи и т.н.моя гид дето живее там :D ми каза една тактика за влачене по някое си време,и имаше бяла 6 кг. и сомче към 8 кг. но я забравих :wink: иначе щях да я споделя тук :D
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”