Спасителна жилетка XXXXXXXL

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
bohem_69
Мнения: 62
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 15:11
Местоположение: СОФИЯ
получил Браво: 1 път

Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от bohem_69 »

Търся спасителна жилетка много голяма, 140кг съм,коремна обиколка 150см,или ако знаете магазин в София където мога да намеря такава? 0897792838 или на лични.То аз май не мога да потъна ама все пак.
Събирай си боклука!!!
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от mario67 »

Колега,аз съм 203 см висок и 130 кг ,миналата година си купих жилетка от Лаго-Пасарел.Провери там,може да има.И аз много трудно си намерих.
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от petro_op »

:D :D :D аз съм замо 110 кг и 190 см и пак не мога да си намеря :shock:
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
ruumen
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Ное 26, 2005 19:36
Местоположение: Радомир
дал Браво: 2 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от ruumen »

Колеги, а дрехи(за риболов) от къде си намирате. 130кг/176см съм. Тия дето са много пъти ХL по китайската номерация не ми стават.
Колега, сори за спама, ама ми е голям проблем :(
Мненията са като задниците,всички ги имаме,но не винаги е уместно да ги показваме!
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от petro_op »

... :D
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5821
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от баш майстора »

не знам дали сте ходили при Владо, ама щом е облякъл Марио, който е поне два пъти колкото мен, се си мисля, че и вас ще ви "оправи" :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от mario67 »

Дрехи за риболов си купувам от Продавалник-военни кумуфлажи,има всякакви размери,шарки и нови и стари,и зимни и летни/без подплата/
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от Вальо »

ruumen написа:Колеги, а дрехи(за риболов) от къде си намирате. 130кг/176см съм. Тия дето са много пъти ХL по китайската номерация не ми стават.
Колега, сори за спама, ама ми е голям проблем :(
Колега и аз съм същите мерки,купих си от продавалник за 60лв два панталона,ама само ги скъсих и не съм ги обличал(някакви китайки ли българки ли -Хънтър или нещо такова,летен с свалящи се крачоли и цял)ако искаш чукни едно ЛС ще ти ги дам за шише Сонгуларска специална или за обещание да почерпиш,или да идем заедно на риба :tup:

И аз се извинявам на колегата bohem_69 за спама ама наистина всичко за по охранени е голям проблем.И към bohem_69,ако намериш жилетка за тебе свиркай ,че моята я купувах като бях100кг,да чукам на дърво че не ми се е налагало да я пробвам.Макар че последния път на Дунав влезе змия в лодката и все бях скочил,още се надявам да е била водна :lol: :lol: :lol:
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от Вальо »

Сега ми хрумна да направим като ФМ срещите само че над 110кг,да обменим идеи за дрехи,столове,легла и т.н.Разбира се всичко ще е подплатено с агънца-пълнени със зайчета и за гарнитура пържолки и кифтета :lol: :lol: :lol:
Мисля че не е лошо да се помисли по темата. :wink:
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от mario67 »

Вальо написа:Сега ми хрумна да направим като ФМ срещите само че над 110кг,да обменим идеи за дрехи,столове,легла и т.н.Разбира се всичко ще е подплатено с агънца-пълнени със зайчета и за гарнитура пържолки и кифтета :lol: :lol: :lol:
Мисля че не е лошо да се помисли по темата. :wink:
Аз съм ЗА :tup:
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Спасителна жилетка XXXXXXXL

Мнение от Вальо »

mario67 написа:
Вальо написа:Сега ми хрумна да направим като ФМ срещите само че над 110кг,да обменим идеи за дрехи,столове,легла и т.н.Разбира се всичко ще е подплатено с агънца-пълнени със зайчета и за гарнитура пържолки и кифтета :lol: :lol: :lol:
Мисля че не е лошо да се помисли по темата. :wink:
Аз съм ЗА :tup:

2+.... ако станем трима направо пускаме тема за ФМ среща :D :D :D и ще сложиме кантар на входа ,под 110кг ще влизат само ако почерпят :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”