Match Fishing UK aka. Селска касапница

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
p_zarkov
Мнения: 939
Регистриран на: Пет Юли 21, 2006 11:04
Местоположение: Ruse
дал Браво: 160 пъти
получил Браво: 148 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от p_zarkov »

Фен съм ти човече , ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕНННННН .
p_zarkov@abv.bg
0887417618
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от patrona86 »

p_zarkov написа:Фен съм ти човече , ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕНННННН .
Много ти блгодаря, Зарков.
Като ви казвам че искам да коментирате, го казвам защото аз не чета това което пиша. То си идва, аз го напечатвам и НЕ ГО ЧЕТА !!!
Ако започна да го чета, трия като луд! Освен това на мен не ми харесва как пиша,намирам го за много смотано ?

Така, бях любезно помолен от колегите от Bigfish да изкоментирам http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 14&t=60608
словоизлиянието ми е тук : http://www.bigfish.bg/news/novini/Brako ... globa.html

Сядам да пиша Касапницата да е готова за утре- вдругиден, а ако междувременно прочета 10-тина мотивиращи коментара.....знае ли човек? :D

И сигурни ли сте че харесахте http://www.facebook.com/13meters , там качвам поти всеки ден какво върша, че поне тогава малко ще ми даете лабаво в писането :D :D :D
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 697 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от VDP »

patrona86 написа:И сигурни ли сте че харесахте http://www.facebook.com/13meters , там качвам поти всеки ден какво върша, че поне тогава малко ще ми даете лабаво в писането :D :D :D
Общо харесвания - 2 037 :D
Човек, щом накара и нас спинингистите да те харесваме за какво повече да говорим! :tup:
Продължавай в същия дух и чакаме новия епизод.
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
kaloyanMladenov
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Юли 15, 2011 20:12

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от kaloyanMladenov »

Харесали сме ,как да не сме.Ма касапницата си е некак си ...абе тук си е само за нас...пък фейса...
Чакаме с нетърпение епизода :tup:
kRaikkonen
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 19:35
Местоположение: Plovdiv

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от kRaikkonen »

Днес е четвъртък, напрежението ескалира в очакване на новия епизод, който се надяваме в най-скоро време да излезне на бял свят :mrgreen: :tup:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Plat1ka »

Хайде да дъпълня броя на феновете за новия епизод.
Аватар
naskobo
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 10:26
Местоположение: София

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от naskobo »

Коце написа:Представям си ако "Веселата дружина" намине към ваше село! :lol:
Абе, те и в Гърция рано или късно ще гризнат дървото...!
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от shaman »

Хехе.. Отвярям "Състезателен" и гледам - аха има нещо ново в темата…

Щракам бързо да видя какво става… пък то само коментари ;)
--------------
http://www.starividri.org
Аватар
GogoBuboleto
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:19
Местоположение: Бургас
дал Браво: 3 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от GogoBuboleto »

Всички дебнем в очакване :arrow: :arrow: :arrow:
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Боян Шушлин »

А аз докато си чета стария епизод, ПИЯ ЧАЙ и се настройвам за Агов Дол (след 2 дни), получавам обаждане от Тони Исаков да ме поразпита как точно да лови в събота. Повлиян от прочетеното взех че му казах ВСИЧКО, и сега си мисля че тая тема ще вземе да промени традициите в БГ спортния риболов!
Голем кеф е да чета репортажите ти.
Продължавай с писането и Победите!!
Isakov
Мнения: 371
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 12:14
Местоположение: Кюстендил

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Isakov »

Шушлин заради тебе ли,баща ми обикаля цял ден Кюстендилските магазини да търси пелети с аромат на ягода?!?!
Пс: извинявам се за спама !
Милене успех утре ! 4 фидера а ? ;) :tup:
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от zentex »

Мдаа,в тази тема изтече доста секретен матриал за спортния риболов :lol:
Само да питам,по състезанията в Англия има ли ограничения в дължината на щеките?
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от patrona86 »

zentex написа:Мдаа,в тази тема изтече доста секретен матриал за спортния риболов :lol:
Само да питам,по състезанията в Англия има ли ограничения в дължината на щеките?
Единственото ограничение е дълбочината на джоба ти :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Kz70GQvaNC4
Последнте две минути са отговора, след това положение ако искаш си сложи още 1-2 удължителя, никой няма да те спре.Тъй като ще ти натежи малко ще се наложи да я подпреш на водната повърхност и всъщност без да разбереш ще ловиш със метода наречен "плуваща щека" , спечелил доста мачове в миналото и получил бан на повечето фишерий в момента.
Isakov написа:Шушлин заради тебе ли,баща ми обикаля цял ден Кюстендилските магазини да търси пелети с аромат на ягода?!?!
Пс: извинявам се за спама !
Милене успех утре ! 4 фидера а ? ;) :tup:
1.Бомб
2. Метод
3. 5 грамов пелет ваглер
4. 15 грамов пелет ваглер
Все още не са ми четири, но скоро ще станат, защото е малко кофти да ловиш риби по 100 грама със крпова пръчка и кука без контра. Който не вярва да пробва, но задължително на съзтезание ! :lol: :lol: :lol:
Боян Шушлин написа:А аз докато си чета стария епизод, ПИЯ ЧАЙ и се настройвам за Агов Дол (след 2 дни), получавам обаждане от Тони Исаков да ме поразпита как точно да лови в събота. Повлиян от прочетеното взех че му казах ВСИЧКО, и сега си мисля че тая тема ще вземе да промени традициите в БГ спортния риболов!
Голем кеф е да чета репортажите ти.
Продължавай с писането и Победите!!
На мачовете на който участвам всички ловят с пелети купени от магазина на място, всички сме с еднаква храна и еднаква стръв. Няма го момента нямах пари за вердевс , или не можах да си купя толкова заханка. Разликата между първият и последният е само годините натрупан опити тънките моменти. Както на мен всички ми казаха всичко, така ви го казвам и аз на вас, въпреки че имам защо да крия и да се правя на велик. Просто за мен това е дребно и бездушно. Ако някой се научи да лови по-добре от мен, и почне да ме бие само по описанието което съм дал, значи си го заслужавам защото съм станал мързелив и съм го позволил, а въпросният съзтезател си е заслужил победата с много труд и пот !
Ще продължавам с разказите както съм ви обещал, само че за последващи победи нищо не съм споменавал ! :D :D :D :D :D
Найстина имах тежка седмица и нямах никакво време, но при първа възможност сядам да напиша Касапницата , все пак съм сигурен че всички очаквате истински, авторски ,хумористичен разказ, а не само сух очерк? Усещам че силата е с мен и музата ми идва ! :D
Скоро ще е ......

Успех на всички по мачовете тея дни и не забравяйте, ако ме изберете за президент един ден, Петък ще е част от уикенда, работният ден ще започва на обяд и всеки ден ще има мач !
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
I.DIM.
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Мар 21, 2012 19:21
Риболов: На мач, а на есен спининг

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от I.DIM. »

Петък ще е част от уикенда, работният ден ще започва на обяд и всеки ден ще има мач !
:tup:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от MapuaH »

Милене, мога да ти кажа само едно - СВАЛЯМ ТИ ШАПКА !!! Евала за всичко - за израстването, за ентусиазма ти, за професионализна във всяко отношение !!! Благодаря ти, че ни правиш съпричастни с всяко твое риболовно преживяване, костващо след това отделяне на много време, за да ни го поднесеш :) Благодаря ти !

Поздрави
Мариан

п.п : С нетърпение очаквам новите подвизи :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”