ТОТО СОМ всяка година

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от koiki »

pancero написа:шшшш пилците се броят накрая има време за крайното награждаване !!!
Прав си.Аз мисля от 3 място да стана на първо ,тия дни :roll:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Emo-83 »

Никакво,време не остана...иде студ.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

А пък аз ще съм каръка на годината :cry: :cry: :cry: Истървах си язовира,всичката риба до последното костурче заминаха в реката и сега си гоня рибите по канала под язовира.На всичкото отгоре,търговците ме ебават,бутат цените и направо съм бясен.Не стига това,ами нямам един риболов,освен закриването и откриването,но поне и на двата риболова си хванах сомове но не са в класирането.Ужаст,пригответе ми наградата :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

LVitchev написа: поне и на двата риболова си хванах сомове но не са в класирането
:evil: Поне една риба взе ли :roll:
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от Yco-Camel valley »

LVitchev написа:А пък аз ще съм каръка на годината :cry: :cry: :cry: Истървах си язовира,всичката риба до последното костурче заминаха в реката ......:
И как стана това през преливника ли? Уж не валя много снощи... :roll: ., кофти работа.... :roll:
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

Не ми се приказва,плаче ми се ама всяко зло за добро.поне сега шараните ще стават перфектни,ще има храна и за толстолоба и за две години ще го възтановя но така или иначе,рибари повече няма да пускам,само ще гледам рибата и ще я угоявам за пазара.Писна ми от миндили с тайници и такива дето "не познават" рибите :lol: :lol: :lol: Добре че имам желязно сърце,ако беше някои на моето място със слаби нерви и сърце,щеше да патладяса.Не стига че ми избяга толстолоб през пролетта като придойде водата,накъса преградната мрежа и зарибих Марица ами сега и това.От цялата работа,няма да ви казвам колко съм вътре а щях да се оправя.Нищо,аз съм джелезен,ще остискам още малко но сега съм направил дупки в бетона,взех материали от Хасково и започвам специална ограда,стига съм зарибявал Марица и рибарите ДГД както и токаджийте,които в момента ми ловят сомовете по реката,бялата риба и щуката.Язък че толкова пари хвърлих да го създам,сега пак на ново но ще го направя агейн и пак ще е прекрасен както си беше :tup: :tup: :tup: Днес уговорих изнедатата Ви,хората казаха че ще стане :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от laplandetza »

Тва сериозно ли Любчо, съжелявам да го чуя! Отвратително е да гледаш как труда ти отива в ............................ Марица.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

laplandetza написа:Тва сериозно ли Любчо, съжелявам да го чуя! Отвратително е да гледаш как труда ти отива в ............................ Марица.
Аз ви зарибявам Марица 20 години бе :lol: :lol: :lol: Тепърва слагам ограда на преливника и решетка съм сложил на шахтата,вече други да зарибяват,аз приключих :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

Сложихме точка на ТОТО СОМ 2013г.и вече е време за 2014!Има желаещи и даже платили,за да не пълним основната тема с десетки страници със списъци и т.н.ще пусна нова за записвания и плащания.
franko написа:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от yankosan »

guff написа:
koiki написа:
VARHARA написа:Това победителя ли е Дамян?Ако е той там пише поощрителна награда :wink: той вече награда е взел и то за първо място -какво да го поощряваме още :lol: :wink: .Идеята беше такава ,за този който за малко да влезе в наградите :wink: Съгласни ли сте . Пък и да не сте кой ви пита :D Лично за мен няма значение кой ще я вземе защото ще я дам от сърце но мисля че е по честно на този който не е взел награда .
Върхи за трето място нямаше награда.
За първи път видях медалист без награда :oops:
С радост отстъпвам наградата на koiki :tup:
Добре че се разбрахте :!: Можеше да стане патаклама :idea: затова давайте идеи за допълване или промяна на основа старите правила,за да не се изпокараме за глупости в бъдеще :!:
На първо четене се сещам за три неща:
1.Както стана в случая,справедливо е участник да се класира на повече от едно място!
2.Не всички имат кантари (аз нямам примерно)или ако имат може да се окажат малки!
Предлагам фаворит да е този с кантар показващ точното тегло на рибата!При липса на такъв да се има предвид дължината,НО... +/- 5см.да е в полза на този с кантара!
3.За споделянето на водоема:След като рибата е от свободен за всички водоем,не е редно да се крие и/или лъже за него!
:arrow:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от LVitchev »

Предлагам за до година,да си има три награди,1во,2ро и 3то място.За целта,да вдигнем мизата на 20лв.Мисля че не са кой знае колко пари,но поне ще стане по-весело,защото ще вземем за втория и третия по нещо от наградния фонд/ това при положение че някои не изяви желание да направи сам подарък / :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от karakolev »

Съвсем разумно е да се вдигне на 20 лв. Едва ли ще има някой против.
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от koiki »

Справедливо е участник да вземе повече от една награда,НО дали ще е интересно.
Аз мисля , че ако са 3-ма различни ще е по добре.
Също така подкрепям Любо за 20лв на участник и да има 3 награди.
Даже бих предложил да има награди до 6-то място,та дори и да са на символична цена.
Така ще има тръпка до последно и много повече стимул за участниците,защото иначе
какво се получава,ако се хванат още в началото 2 сома по 50 или 60кг играта приключва.
Примерно 4,5 и 6 място ,може да са с награди от рода на тиква :D ,банан или портокал,но да има класация :tup:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от koiki »

pancero написа:Добре е да има сериозни награди от 1,2,3 място за следващите до 6 може да са някви малки наградки , ЗА ДРУГАТА ГОДИНА КУПАТА с гравиатурата за 1-вото място ще е от мен !

Точно това исках да кажа.
Браво Панцер :tup:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
guff
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 14:19

Re: ТОТО СОМ всяка година

Мнение от guff »

koiki написа:Справедливо е участник да вземе повече от една награда,НО дали ще е интересно.
Аз мисля , че ако са 3-ма различни ще е по добре.
Също така подкрепям Любо за 20лв на участник и да има 3 награди.
Даже бих предложил да има награди до 6-то място,та дори и да са на символична цена.
Така ще има тръпка до последно и много повече стимул за участниците,защото иначе
какво се получава,ако се хванат още в началото 2 сома по 50 или 60кг играта приключва.
Примерно 4,5 и 6 място ,може да са с награди от рода на тиква :D ,банан или портокал,но да има класация :tup:
Ха сега! 40 участника 40 награди :shock: Това е тото, три големи- 1,2 и 3-то място
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”