Рангове

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

МмммДа !
Е те точно зарад ранга не съм се регнал у На риба !
nikgeo
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 11:09
Местоположение: гр.Добрич

Мнение от nikgeo »

Според мен раговете са неудачни. От опита ми в други тематични форуми, разбрах,че се получва едно изкуствено отхвърляне на нови учасници. А и те сякаш са някак неуверени и трудно се включват в дискусии. Може би единствено модераторите следва да бъдат отличени, защото все пак трябва да бъдат пред очите ни винаги ( големия брат не спи :D ), а и оценявани ( от малкия брат ). :D
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

То се вижда че в този форум модераторите нямат много работа. Нека да е така и занапред!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
kalin_vraca
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 0:49
Местоположение: враца

Мнение от kalin_vraca »

айде и аз да кажа нещо та дано ми се дигне ранга :wink: -според мен идеята за ранговете не е лоша,но той не трябва да се определя от броя на мненията а по някакъв друг признак.например не броя а съдържателността на мненията,защото не може някои като мен които постоянно пита да има по висок ранг от някого,който е много по навътре в нещата от мен,но е нов или нещо такова.та ранговете са хубави най вече за новите потребители за да знаят кого да питат,а що се отнася до старите кучета-аз съм сигурен че тия рангове няма да правят впечатление на никого понеже човек който следи форума си има мнение за всеки един потребител.
:!:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

I за съм против ранговете-не съм тук заради тях... Има хора , които имат само по няколко поста, но много по-смислени от десетките или стотици на други. Е някой може да се въбужда от кеф като си гледа ранга и да си мисли, че е голяма работа, N1 и т.н.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Твърдо против съм за рангове и определения от този род. Без да обиждам никой с мнението си - смятам че това е несериозно и не подхожда на форума.
Ако се разрази сериозна дискусия - предлагам ви да се гласува.
Аватар
Skorpi
Мнения: 139
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 17:10
Местоположение: St-Zagora

Мнение от Skorpi »

Вьпреки че сьм нов вьв Форумьт,едва ли сьм се регнал заради някакви си рангове и си мисля че и при другите е така -А иначе с удоволствие научавам по нещо ново от мненията на колегите.
bobsana
Мнения: 602
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:25
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsana »

Айде нема нужда. Сайта Нариба на нищо не мяза заради тия постинги. Почват да влизат индивиди булващи глупости, заяждащи се и т.н. Във гореспоменатия сайт имаше едно л.../то да беше само едно/ дето за два дни написа над 200 мнения и побърка всички. Да не си нарушаваме приятната дружеска обстановка, така смятам аз!!!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”