Match Fishing UK aka. Селска касапница

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от patrona86 »

Local написа:... тъй че Миленчо като дойде към бг ще му дам едно бурканче маронивана гърба, да замазни :lol:
tsvetkov67 написа:Милене , не знам дали ти се е обаждал ДЯДО КОЛЕДА , но съм му писал , че чакам 2 репортажа по твойта тема !!!!!.....
Да си жив и здрав , и не го разочаровай !
За вас двамцата специално. Обади ми се дядо Коледа даже и подарък ми даде, два билета до Бургас, очертава се двуседмичен битов селски живот, с моменти на мазохизъм и отчуждаване от цивилизацията под формата на нарамване на пушка и изчезване в гората. Не вярвам да имам време да нахвърля нещо , а що се касае за рибата, Летище Бургас, Терминал незнам кой си, Понеделник 18:00 часа, и бъди точен ( и поне сложи една бира към торбата с рибата)


Plat1ka написа:Имам един въпрос :)

Имаш ли представа какво е положението със спининговия риболов там където си ти ? Имат ли си пак такива клубчета, състезания и тн. ? Или всички се кланят на голямата люспа и мостаците ?
Съзтезания не съм виждал да правят, обаче за да ловиш хищници(по специално щука) в моя клуб, трябва първо да присъстваш на специално обучение и да си сертифициран -
http://www.farnhamanglingsociety.com/co ... in-old.php
Сомовете ги ловят без да искат , докато чакат вечр за шарани на пелети - снимки има някъде тук http://www.farnhamanglingsociety.com/ga ... 0_3_1.html
Костурите ги ловят като хранят кълцан торен и кастер, с голям земен червей на куката или на скариди, а кефалите на фидер или с бял. Така че то май само щуката остана.
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Plat1ka »

Благодаря за изчерпателния отговор :)

Сега е ред на новия епизод. Чакаме.
BornToDrink
Мнения: 448
Регистриран на: Съб Окт 20, 2012 14:19
Риболов: Спининг
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от BornToDrink »

Една коледна продукция ако не пуснеш, Миленски, няма да е честно. :mrgreen:
Аватар
GogoBuboleto
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:19
Местоположение: Бургас
дал Браво: 3 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от GogoBuboleto »

Няма да е скоро, вчера го срещнах изневиделица в един бургаски МОЛ и подозирам, че сега по празниците програмата ще му е тежка :lol:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Plat1ka »

То и на Дядо Коледа програмата му е тежка но не го жалим. Чакаме си Коледната и Новогодишната статия на един път. За да можем да искаме и между празниците по нещо.
Аватар
Pavel Minchev
Мнения: 142
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 11:04
Местоположение: SLIVEN
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от Pavel Minchev »

Все си мислех ,че съм получил своите подаръци за Коледа (няколко фидера и макарки),но снощи открих темата ти.От тогава съм намалил количеството на едно ирландско на - 700 и не спирам да чета.Жената пита :Няма ли да празнуваме? А аз не спирам докато не стигнах края.Мога само да ти благодаря за всичко ,което правиш и споделяш с нас.Бъди винаги такъв какъвто си и винаги се радвай на малките неща.Пожелавам ти като анализ да разбереш ,че 2013-та за теб е била по-добра от 2012 и много по-ЛОША от 2014 -та.Бъди жив и здрав и продължавай все в същия дух.
ПС:Малко са хората, които мислят правилно.
FRIENDS FISHING TEAM
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от patrona86 »

xo-xo-xo
Merry Christmas енд Весела Коледа !
Честита Нова Година as Well ! :lol:
Драги ми Патиланци, надявам се че си прекарахте Коледните празници поне толкова добре колкото и аз !
За новата година , какво да кажем за нея, м-м-м-м нека тя ви донесе по 5-6 фидера, 2-3 щеки и 7-8 платформи върху който да прекарате всичките си дни изпълени със здраве, успехи и късмет, защото ако от тези пожелания ставаше суджук, до сега всички да имате по 4-5 пръта в мазето.

Та така, не съм писал от доста време защото си бях в къщи!
У дома !
При Мама и Тати, свинското със зеле, лова и спането. Тва за риба даже не ми беше минало през акъла. Едно заблудено диво прасе взе че се блъсна в един куршум от карабината и буквално "повлече" крак.
И така 15 дена.
А от толкова семеен уют не съм пипвал лаптопа и не съм влизал в нета.
Сега обаче съм си обратно в дъждовна Англия и между разсъжденията от рода на "Колко трябва да си тъп за да живееш тука ?" и " С колата или с лодката да отида на работа днес ?" ми остават и по около 6-7-8 часа на ден да сърфирам.

Та влезнах да кажа че чакам музата да ме навести и да нахвърлям следващия епизод тези дни до следващата Коледа :lol: и така...
Айде със здраве и умната и русата!
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Аватар
outsider
Мнения: 2670
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4652 пъти

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от outsider »

patrona86 написа:... ми остават и по около 6-7-8 часа на ден да сърфирам.
ще ти дам аз едно сърфирaне! :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Я си сядай на онова място , дето гърба губи доброто си име , и фащай молива...клавиатурата , демек , че в тоя ритъм , ако си влязъл миналия месец в Дренан Тийм Ингланд , ще го разберем като прочетем репортажите от Световното! :lol: Съкращавай в телерафен стил ако искаш , и пиши по два-три излета накуп , ама имaш много да наваксваш , ей! Ваканцията is over , тaка че - finger out , ако обичаш :wink:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
gog14
Мнения: 235
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 2:24
Местоположение: sofia

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от gog14 »

patrona86 написа:xo-xo-xo
Merry Christmas енд Весела Коледа !
Честита Нова Година as Well ! :lol:
Хайде бе човече,толкова ми е домъчняло за твоите репортажи че направо почнах да ги сънувам.Още не съм си пробвал наградата(наденичките)но ти обещавам да доведа всичко което се случи с тях до твоето знание,ако позволиш в тази тема.
Ние с нетърпение чакаме да те НАПАДНЕ музата. :tup:
Аватар
bobigrig
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:36
Риболов: мач и фидер
Местоположение: София

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от bobigrig »

Много сме наистина... :tup:
http://laminat4you.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
iliqn_d
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 9:13
Риболов: Фидер и плувка
Местоположение: София

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от iliqn_d »

gog14 написа:
patrona86 написа:xo-xo-xo
Merry Christmas енд Весела Коледа !
Честита Нова Година as Well ! :lol:
Хайде бе човече,толкова ми е домъчняло за твоите репортажи че направо почнах да ги сънувам.Още не съм си пробвал наградата(наденичките)но ти обещавам да доведа всичко което се случи с тях до твоето знание,ако позволиш в тази тема.
Ние с нетърпение чакаме да те НАПАДНЕ музата. :tup:
Абе Жоре на тебе ли ти се паднаха наденичките.Честито :tup: ,па може да заделиш по една хапка за познати :D

п.п.Ванка земи верно драсни некой ред,че препрочитам предишните репортажи по неколко пъти вече
gog14
Мнения: 235
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 2:24
Местоположение: sofia

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от gog14 »

iliqn_d написа: Абе Жоре на тебе ли ти се паднаха наденичките.Честито :tup: ,па може да заделиш по една хапка за познати :D

п.п.Ванка земи верно драсни некой ред,че препрочитам предишните репортажи по неколко пъти вече
Разбира се че ще има от наденичките и за приятели,а ти да купиш на Милен една риза че си го прекръстил на Ванка. :lol: :lol: :lol:
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от patrona86 »

Намирисва ми на крупция на мен тва. :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
iliqn_d
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Май 01, 2007 9:13
Риболов: Фидер и плувка
Местоположение: София

Re: Match Fishing UK aka. Селска касапница

Мнение от iliqn_d »

gog14 написа:
iliqn_d написа: Абе Жоре на тебе ли ти се паднаха наденичките.Честито :tup: ,па може да заделиш по една хапка за познати :D

п.п.Ванка земи верно драсни некой ред,че препрочитам предишните репортажи по неколко пъти вече
Разбира се че ще има от наденичките и за приятели,а ти да купиш на Милен една риза че си го прекръстил на Ванка. :lol: :lol: :lol:
Леле колко съм зле,надявам се да ме извини Милен,пък ризата я има вече надявам се даже да му я занеса лично! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”