Да си покажем лодчетата.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от славеe »

pancero написа: , дайте да си измислим някво лого да си лепим на лодките да се знае, чи синове сме :lol:
хахаха
Може би елен от стара волга :lol: :lol: :lol: :lol: или конче от ферари :lol: :lol: :lol:
Ти нали гледаше едно конче кво стана с него,може и негова снимка,на господин Вичев
може и да не му харесва и да го опреличава с пудел......но на мен ми харесва. :lol: :lol:
това ще е нашия таен знак,никой да не знае какво е :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Поморийския »

franko написа:Благодарим ви за добрите пожелания :wink: .Нека съдбата отреди на всеки нужното.
...Мацак,аре покажи и твоята бре :D .
:tup:
А честито Румене
Наздраве :tup:
Покажи я
Последно промяна от Поморийския на Сря Фев 05, 2014 21:24, променено общо 2 пъти.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от beis »

Сьс здраве да си я джиткате момчета. :tup:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от yankosan »

beis написа:Сьс здраве да си я джиткате момчета. :tup:
Какво стана с теб бре :?: Изгуби се тотално,пусни някоя рибка :fish3: :tup:
Amigo
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 14:19
Риболов: всякакъв

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Amigo »

Ния сме от село хора и нямаме пари за лодки и си ги праиѝм сами от слама :oops:
тва е малката необорудвана 43кг и с 10 коня мотор 40км на вода
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

...
4. Да уважава мнението на колегите от форума. Обиди, заплахи, преки характеристики към друг потребител на форума ще бъдат считани за нарушение на правилата и модерирани или изтрити от модератор или администратора на форума. Потребители, които умишлено тормозят, обиждат или заплашват други колеги ще бъдат деактивирани, банвани.

4.1. Потребители, които манипулират или въвличат други потребители в интриги под каквато и да било форма (ЛС или директен пост) ще получат последно предупреждение за изгонване от форума. В случай, че продължът ще бъдат деактивирани и баннати.

5. Лични спорове и конфронтации се уреждат САМО чрез "лични съобщения". Абсолютно е недопустимо постването им във форумите, като такива постове или теми ще бъдат отстранявани без предупреждение.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Нищо не разбрах от това което искаше да каже колегата Амигото,ама нищо.Гледам,разбира от лодки.Остана да видим на реката какво ще ги направи като отидат :lol: :lol: :lol: Амиго,ти ли си я правил лодката или просто си отремонтирал стара лодка ??? Ако си я правил,напиши параметрите,но ми е чудно,защо си решил да правиш рибарска лодка като скутер :roll: Много,много стара концепция,като гледам си преработвал готова лодка :?:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Amigo
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 14:19
Риболов: всякакъв

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Amigo »

LVitchev написа::lol: :lol: :lol: Нищо не разбрах от това което искаше да каже колегата Амигото,ама нищо.Гледам,разбира от лодки.Остана да видим на реката какво ще ги направи като отидат :lol: :lol: :lol: Амиго,ти ли си я правил лодката или просто си отремонтирал стара лодка ??? Ако си я правил,напиши параметрите,но ми е чудно,защо си решил да правиш рибарска лодка като скутер :roll: Много,много стара концепция,като гледам си преработвал готова лодка :?:
Лодката е правена саморъчно , никакви преработки . Дължина 3.22 на 1.20.Смола и втвърдител само .Монтирано е и кормило вече .Тип скутер защото постига по добра скорост на вода .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от LVitchev »

Amigo написа: Лодката е правена саморъчно , никакви преработки . Дължина 3.22 на 1.20.Смола и втвърдител само .Монтирано е и кормило вече .Тип скутер защото постига по добра скорост на вода .
Добре е станала,ама за какво ти е това отпред ??? Един метър губиш от предницата,направил си я като скутер а не за риболов :roll: :roll: :roll: Направена е компактно но тази дължина и ширина,направо е като кибритена кутийка,като сложиш и седалки вътре,ще остане едно нищо.Иначе браво за идеята,добре си я направил :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Amigo
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 14:19
Риболов: всякакъв

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Amigo »

Така ни посъветва човек коѝто има доста опит в лодкостроенето.Па и тогава идеята беше сам човек да може да я качва на багажник на кола и да се спести колисара.Наистина след 37 километра става доста неустоѝчива ако си сам вътре.Ма пълно щастие няма. :tup:
Amigo
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 14:19
Риболов: всякакъв

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Amigo »

Ето я и голямата .Пак ръчно направена .
4.50 дълга на 1.80 широка .
Малката остана за моя приятел , а тази си е моѝта.
Изображение

Изображение

п.п колисара ни куца :mrgreen:
LVitchev написа:Остана да видим на реката какво ще ги направи като отидат :lol: :lol: :lol:
Ния сме двама и си търсим още двама за белот :tup:
Аватар
Поморийския
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 16:50
Местоположение: Поморие Чикаго
получил Браво: 1 път

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Поморийския »

Амиго (Прятелю) при нас покрай морето сламата е кът и решихме да ги правим от пласмасови шишета
Изображение
пълниш ги с какво ти душа сака вино ракия :lol:
И винаги са на една ръка разстояние :lol:
С тия гребци докарвам до 15-17 км ч зависи от горивото което вкарват
А на есен почваме да правим ей тия
Изображение
Че много камуш израсна по гьоловете
Матрял без пари :lol:
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от ribata402 »

Ххахаах поморииски... :lol: :lol: :lol: :lol: Няма се учудя и некоя дистилатна в лодчето.
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от toparlak »

Amigo написа:

Изображение



Ния сме двама и си търсим още двама за белот :tup:

Ако сте двама въдиците ви не са ли доста повече отколкото закона ви позволявааааааааааааааааа
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от Emo-83 »

Малко,да ви се оплача от Булстарите и новата ми лодка. :shock:
Отивам да си я взема,а вижте сами какво правят с нея......появил се друг клиент. :evil:
Изображение
И за да не се връщам капо,Палаза се опита да ми подари кола :shock: ...... отказах му обиден,защото е 4X4 и харчи много. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Да си покажем лодчетата.

Мнение от xaznata »

Ей върнете на човека лодката. :D :lol: Не ви е срам .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”