РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Аватар
Krasi-ribata
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 17:01
Риболов: риболов на хищници
Местоположение: Габрово

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Krasi-ribata »

:tup: Da :fish3:
lefi
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 18:45

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от lefi »

Върхари,гледах едно филмче където показваш една силиконка нооо ...не знаеш кво е тва.Това е Z-MAN - американски силикон от ново поколение -естествено плуващ ,невероятно еластичен - хита на сезона. Има си и вносител за България ааааа и ако си го сложил при другите ,бягай да го махнеш защото разлага всичко което не е elaZteZ
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от bozaka »

VARHARA написа:Дидо по принцип ,който иска за си лови и на джиг.И без това за цял ден няма и по 2 пипания . Аз ако въобще отида до забраната понеже си стягам лодката винаги ще си нося и джитарката :wink: То тролене ,тролене ама като няма пип може да обърна на джиг :wink: :lol:
Я кажи пак, колко да ти преведеме по еконт :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от VARHARA »

lefi написа:Върхари,гледах едно филмче където показваш една силиконка нооо ...не знаеш кво е тва.Това е Z-MAN - американски силикон от ново поколение -естествено плуващ ,невероятно еластичен - хита на сезона. Има си и вносител за България ааааа и ако си го сложил при другите ,бягай да го махнеш защото разлага всичко което не е elaZteZ
Този силикон ми го даде Симо от Сливен и добре че го даде да спася капото :tup: . Уникален е силикона . Искам такива на 5см за лятото . Май те са вносителите . Преди ползвах подобни на SEEMA, от 4см като ги разпънеш ставаха 25см много еластични и не дават фира с костурите ,не им късат опашките . Иначе знам че се саморазлагат и прецакват всичко карай тях .
Аватар
Sisi Boata
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Яну 13, 2008 11:53

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Sisi Boata »

Другата седмица ми пристигат новите z-men-чета,Красьо.Мисля да ги извадя в магазина чак към септември ама кой бяга от едно малко :tup:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от VARHARA »

:tup: :tup: :tup:
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от 1608 »

ееее разбраха вече всички за тези силикони :twisted: От доста време ловим с тях ,но работят само на определени водоеми :wink: Скоро основният вносител ни направи рекламни лица на тях...подари ни шапки фланелки...даде ни по -една чанта с най-новите модели да ги пробваме ,но това вече май ще стане на есен :roll:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от Emo-83 »

1608 написа:ееее разбраха вече всички за тези силикони :twisted: От доста време ловим с тях ,но работят само на определени водоеми :wink: Скоро основният вносител ни направи рекламни лица на тях...подари ни шапки фланелки...даде ни по -една чанта с най-новите модели да ги пробваме ,но това вече май ще стане на есен :roll:
Радвай се колега,когато някой ви е помогнал и оборудвал.Вашата цел е да ги рекламирате и правите достояние на по-голяма аудитория от риболовци,а не да си ги пазите за биячки и две риби повече.
Това не е критика и се извинявам,ако нещо не одобряваш в поста ми.Има нужда от взаимност....това исках да кажа. :wink:
Успех в джига. :tup:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от gele kapaciteto »

1608 написа:ееее разбраха вече всички за тези силикони :twisted: От доста време ловим с тях ,но работят само на определени водоеми :wink: Скоро основният вносител ни направи рекламни лица на тях...подари ни шапки фланелки...даде ни по -една чанта с най-новите модели да ги пробваме ,но това вече май ще стане на есен :roll:
УУУУУУУУУ ОЖАС :lol: :lol: :lol: и сега кво че праиме , на Есен че изтепат рибата точно с ТЕХ ----- ДА ама НЕ .
Пак се почна с превъзнасянето на дадена гума , докато не се внесе следващия модел .
Се си мислим че човек ако е достатачно добър , и " Дома у тоалетната да фърли , пак че фане " те там вече требе да се знае на какъв цвет и размер че даде :lol: :lol: :lol:
Аз знам , а вие ?
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Забравих да се извиня ако някой си помисли че се уяждам , не това ми е целта просто имам друго виждане над нещата .
Понеже знам как хората изпадат в абстиненция , докато не напълнят куфарите със силикони за по 2/3000 лв изразявам лично мнение :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от 1608 »

Emo-83 написа:
1608 написа:ееее разбраха вече всички за тези силикони :twisted: От доста време ловим с тях ,но работят само на определени водоеми :wink: Скоро основният вносител ни направи рекламни лица на тях...подари ни шапки фланелки...даде ни по -една чанта с най-новите модели да ги пробваме ,но това вече май ще стане на есен :roll:
Радвай се колега,когато някой ви е помогнал и оборудвал.Вашата цел е да ги рекламирате и правите достояние на по-голяма аудитория от риболовци,а не да си ги пазите за биячки и две риби повече.
Това не е критика и се извинявам,ако нещо не одобряваш в поста ми.Има нужда от взаимност....това исках да кажа. :wink:
Успех в джига. :tup:
Ние не ги крием :!: От доста време говорим за тях във Варна...много Варненци ловят с тях,но както казва и другия колега не е само силикона :tup: Доста хора бяха скептични към тях докато не видят на живо какво става...не са само 2 риби повече :wink:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от 1608 »

gele kapaciteto написа:
1608 написа:ееее разбраха вече всички за тези силикони :twisted: От доста време ловим с тях ,но работят само на определени водоеми :wink: Скоро основният вносител ни направи рекламни лица на тях...подари ни шапки фланелки...даде ни по -една чанта с най-новите модели да ги пробваме ,но това вече май ще стане на есен :roll:
УУУУУУУУУ ОЖАС :lol: :lol: :lol: и сега кво че праиме , на Есен че изтепат рибата точно с ТЕХ ----- ДА ама НЕ .
Пак се почна с превъзнасянето на дадена гума , докато не се внесе следващия модел .
Се си мислим че човек ако е достатачно добър , и " Дома у тоалетната да фърли , пак че фане " те там вече требе да се знае на какъв цвет и размер че даде :lol: :lol: :lol:
Аз знам , а вие ?
Според мен хваща този който най добре се ориентира за дадено място,цвят,вид,големина на силикона и грамаж на главата. И не на последно място начин на водене и ритъм. То е като при плувката,но в друг вариант, някой хора са наясно :tup:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Я пуснете няколко снимки на тия гуми , че и ние у провинцията да прогледнем па белким почнем и ние да ловим по некоя рибка :D :D :D
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

После неработила ами как да работи
Изображение
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: РИБОЛОВ НА ДЖИГ от лодка

Мнение от dido ov4arica »

Предположения как е станало? :shock: :shock: :shock:
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”