Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
decer
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 15:12

Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от decer »

Колеги не знам дали уцелих правилното място за темата но имам въпрос.Може ли да ми препоръчате хубав магазин в Търново или Стара Загора но добре зареден с маркови пръчки(най вече фидер).Също ако е възможно с продавачи "разбирачи" че да дадат някой съвет като за начинаещ в риболова на фидер 8) .

п.п - Знам че на сайта има секция за магазини но не съм сигурен инфото колко е актуално затова питам тук.
Аватар
GE6_HUNT
Мнения: 492
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:55
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 51 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от GE6_HUNT »

Привет, колега!
Не съм фидерист, но мога да ти препоръчам следните добре заредени магазина в Търново и да порърсиш това от което имаш нужда:
- Сивейда- намира се на Беляковско шосе. Там може да намериш доста бюджетни варианти с добро съотношение качество/цена
- При Марчо- намира се до СОУ Емилиан Станев (блока под спортната зала). Там може да мамериш евентуално някои по стари класики в жанра.
- При Миро (много близо до магазина на Марчо)- там се предлагат някои марки от каталога на Филстар
- Стон- Има 3 магазина, като най-заредения е в блока под централен кооперативен пазар, другите два са наблизо също. Предлага доста шарански марки, има голямо разнообразие на въдици в магазина.
- Косатка- над спортната зала срещу високите блокове. Предлага гамата на Орозов и ко.
Дано съм ти бил полезен и успех с избора!
Аватар
GE6_HUNT
Мнения: 492
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:55
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 51 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от GE6_HUNT »

decer написа:Също ако е възможно с продавачи "разбирачи"
Забравих да уточня, че във всички изброени магазини са разбирачи и ще те ориентират според изискванията ти ;)
iliev.ionko
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 10:13
Местоположение: ахелой
дал Браво: 17 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от iliev.ionko »

аз до колкото знам в търново са затворили магазин косатка..моя съвет- отиди до горна оряховица и там търси магазин косатка..мисля че в този магазин ще откриеш това което ти трябва като асортимент и съвет..за мен това е може би най заредения рибарски магазин и стоката там е колкото на всички магазини събрани в търново на едно място..
Божидар Иванов
Мнения: 383
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 14:58
Местоположение: Габрово-Столицата на хумора!
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от Божидар Иванов »

iliev.ionko написа:аз до колкото знам в търново са затворили магазин косатка..моя съвет- отиди до горна оряховица и там търси магазин косатка..мисля че в този магазин ще откриеш това което ти трябва като асортимент и съвет..за мен това е може би най заредения рибарски магазин и стоката там е колкото на всички магазини събрани в търново на едно място..
Потвърждавам за асортимента..
Светът е оцелял защото се е смял!!!
На Бодлива крава ,Бог рога не дава!!!
Аватар
GE6_HUNT
Мнения: 492
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:55
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 51 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от GE6_HUNT »

Костката в Търново още си работи, но Горнооряховската наистина е мнооого заредена.
Аватар
Iso
Мнения: 2059
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 484 пъти
получил Браво: 690 пъти

Re: Риболовни магазини в Търново и Стара Загора?

Мнение от Iso »

Ако ще пазариш "маркови" такъми, опитай в София, но според мен не си губи времето с магазините в Бг. поръчай си такъма по интернет от вън. Ако търсиш нещо по-евтино е без значение дали ще го вземеш от Търново, Стара Загора, Пловдив или София, най-евтино е на Илиянци.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”