Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Vid »

RUNNING WILD написа:разрухата дойде от провинцията даже провинциалните мутри са много по-прости от софийските виж че дори престъпния свят са 90 процента не са от София
Ааа, тука си в много голяма грешка. Ама, явно си много прост за да го осъзнаеш.
RUNNING WILD написа:в другите столици има квартали св който не можеш да си купиш къща без одобрението на съседите кой си какво си и тн а тука пуснаха аванта на селяните който искат да работят да се докажат че искат да работят и че ще са постоянни нема да са пришълци в анономност и ей го резултата софийското гражданство е виновно комунягите са виновни
Това е абсолютно вярно, но не важи за столиците, а за кантоните-села в Швейцария.
А, нима имаш наглостта да сравниш София с "някои" от онези села-градове???
Много си тъп баце, туряй оная надписана с маркер тениска и ходи да си ловиш, и спри да пишеш тъпотии...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

RUNNING WILD написа:култов разказ интересно къвто си лонгур ако слезе от беемвето и изнесеш тежеста от единия крак на другия и се предаде по гръбнака по гърба и по рамото и стигне до свити пръсти и тая благодат до полее у врачанската тиква дали ще усети последиците от машината на доктор Гилотен, Флекси бих го обявил публично в месния врачански вестник ежадневника "Баце" да се видят какви са,
Мазнокосместо форумна маймуно,недей праща хората на кръстоносен поход с евентуален фатален край :) Минаваш реводно по Враца, спри и пробвай да се направиш на мъж.. сменяй тежести, юмруци,извади свитъка с нот.акт и го размахай като меч,дори сумо може да им приложиш. Само не забравяй да ни пуснеш една снимка с травмите да се посмеем на геройството ти.
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Садисту там от където съм минал и още съм ти нямаш психика да си,селските ти простотии като бой пребиванье и че изкочим с кръпело из назе не ме впечатляват, не ми е интересно преживял съм си адреналините гледам да живея с хората искам да стана човек къде има дума и за сега съм на средата ,а като учех в училище имах доволно честа да накачкам тиквите на врачанчетата дето бяха отворени тъкмо 6 броя,по-гадни съученици не съм имал сериозно ти казвам сериозно,за тях съм ти разправял не ми липсват и не подържам контакти,и пак те питам като преди ако като минавам с колата и видя на някоя спирка некой човек и сляза и го измаам по-голем мъж ли ще съм щи се въздигна ли в очите,нали правиш разлика че живея в гр.София и тука на 17 ти септември не се гониме с кръпелчета с метровки с почервенели лица да се мааме и не си биеме колите с дудови пръчки като не искат да запалят като оня врачанец къде си преби колата,просто не знам колко години ще са ти ползотворни да разбереш че при нас агресията е вътрешна не външна и не толелираме северозападни постъпки,сега бях 2 дена в Копривщица на фестивала готвихме рекордьорската лютеница за Гинес,за 2 дена от 5000 човека искам да ти кажа че не видях полицай не дойде патрулка нямаше пияни и тн,як купон нестинари манджи и тн,това ако е в враца или милия ти северозапад до 16.00 районното ще е пълно и през 2 часа ще се гонят в кръг с кръпелите с свалени гащи и с зачервени лица,а огъня за нестинарите ще бъде превърнат с печище за картофи за мръвки и кво ли не,та тия твоите къде са много луди по враца къде трябва да ме е страх от тех се редя за понички с тех при Веска Мазната баце на тебе са ти идоли не на мене,ти и другите врачани в форума са ми самодостатъчни вие ще отнесете тежкото бреме на гърба си за всички неправди който носите в Столицата,между другото верно сте ми противни изпитвам остър негативизъм не бих имал никви контакти с вас мани майтапа дистанция и това е,се някога се засечеме на некоя рибарска сбирка или на някой гьол си поговориме ако се познаеме сигурно не сме толко абни на дръво се посмееме ама вътрешното ми усещене клони към нещо нефелно/превод автора от врачански развалено не работещо/
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Тия ги разправяй на дечурлигата от блока,Руцка. Прост и деградирал селяк си та дрънкаш.
Както ти казах съм над тези неща и хич не се вълнувам от бегачки,каратеки и селски случки,които ти самия постоянно разправяш..

Браво, под возенето с джипа (Кю7 ли беше или Кайен?) отбелязано на фото тапета у вас може да си издълбаеш и ходенето в Копривщица. Гордеем се с теб!

И не тъжи,другата седмица пак ще ти сипя малко :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
dekata
Мнения: 826
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 15:25
Местоположение: гр.Карлово
дал Браво: 3 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от dekata »

I’m your truth, telling lies
I’m your reasoned alibis
I’m inside open your eyes
I’m you

Sad but true

http://www.snimka.bg/?profile,albums" target="window.open(this.href);return false;
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

а това е съседното село на Кобиляк -Владимирово виж там какво е те ти съдебен спор с метровката http://vbox7.com/play:1c70f6a072" onclick="window.open(this.href);return false; е тама е така пребиванье на куче и метане у ряката да му се избистри глъвътъ,това ни е съседно село бъш наще си села,на Огоста нощтно време никой не замръква аз съм единствения дето съм виждал да спи там сериозно,четох че некъв джърк фест ще правят дано да мине без сакатлъци без пияни ловджии да гонят лисици покрай тях и цигани да си перат чергите и местните на разузнаване за хубави въдички и тн...
metox
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Дек 11, 2010 18:23
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Не издържам психически

Мнение от metox »

RUNNING WILD написа:а това е съседното село на Кобиляк -Владимирово виж там какво е те ти съдебен спор с метровката http://vbox7.com/play:1c70f6a072" onclick="window.open(this.href);return false; е тама е така пребиванье на куче и метане у ряката да му се избистри глъвътъ,това ни е съседно село бъш наще си села,на Огоста нощтно време никой не замръква аз съм единствения дето съм виждал да спи там сериозно,четох че некъв джърк фест ще правят дано да мине без сакатлъци без пияни ловджии да гонят лисици покрай тях и цигани да си перат чергите и местните на разузнаване за хубави въдички и тн...

Ако имам пистолет във мене тоя директно го гърмя.Да е..а и гнусния циганин.Къде е Хитлер? :evil:
ххх
Аватар
Iceberg
Мнения: 368
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 22:13
получил Браво: 1 път

Re: Не издържам психически

Мнение от Iceberg »

RUNNING WILD написа:...това ни е съседно село бъш наще си села,на Огоста ..
Нещо не разбрах ...нали уж си чистокръвен софиянец , пък тук друго пишеш?

Или според теб София е едно от селата по Огоста :o
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

епа внимавай повече и че разбереш Пенчо бре чети
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Iceberg написа:
RUNNING WILD написа:...това ни е съседно село бъш наще си села,на Огоста ..
Нещо не разбрах ...нали уж си чистокръвен софиянец , пък тук друго пишеш?

Или според теб София е едно от селата по Огоста :o
Тихо,че ще му развалите прикритието и кореняк софиянците от блока няма да му проговорят повече :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

нема ми развалат нищо,ореола ми е булетпроф,аз съм светиня аз съм модна икона на съвремието ни,а ти след време ще коленичиш пред мен с насълзени очи и ще се молиш за прошка и ще искаш софийско гражданство и ще се разкайваш жестоко когато ме провъзгласят официално за мъченик и получа безсмъртие аз свети Румен Софийски Оркоубиец бранител на свещенната земя и неин пазител,а враца ще стане област Монтана и през нея ще минава магистрала и ще има поле с тикви всякакви бяла тиква сандиска тиква врачанска тиква тиква цигулка и тн...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

Изображение
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Спинди е софянец, дейба! :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от bozaka »

Коце написа:Спинди е софянец, дейба! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”