Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Безплатна зона за анонси от фирмите вносителки на риболовни такъми в България.
Аватар
Leo
Мнения: 2347
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:14
Местоположение: НИКОПОЛ-тъжно градче с весели жени
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 202 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Leo »

Здравейте!
Да се включа и аз.Засега няма риболовна насоченост :) Но ще има...

река Дунав
Изображение

Поздрави
" гениалността ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.."-Мунчо

Гениалните неща били прости.Ми аз трябва да съм голям гений,щото съм много прост
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar екип »

Здравейте!

Много Ви благодарим за хубавата снимка!

За да я включим официално в конкурса, ще Ви помолим да я изпратите на mail@filstar.com заедно с малко информация за Вас - как се казвате например, за да можем да отбележим името Ви, ако публикуваме снимката.

Скъпи риболовци, няма никакъв проблем да поствате снимките и тук, в темата, даже е по-интересно. Но ви молим след това да ни ги изпращате и на mail@filstar.com с кратка информация за Вас и за снимката, за да ви включваме официално в конкурса.
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar »

Засега няма риболовна насоченост
Не винаги когато сме за риба успяваме да хванем рибки. Това е част от красотата на риболова. Важно е докосването до природата.

Така, че определено приветстваме и тези снимки. :D
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar екип »

Здравейте, приятели! Решихме да споделим с вас кои от снимките, които сте ни изпратили за конкурса ни за календар, са най-добри засега според нас. А също така и да ви провокираме да дадете най-доброто от себе си през оставащите месеци, защото конкурсът ни съвсем не е приключил. Ако не сте се запознали с условията за участие досега, сега е моментът – можете да ги видите ТУК.

А ето и снимките, изпратени ни от:

Младен Добрев


Изображение


Златомира Моллова


Изображение

Изображение


Румен Паисиев


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Станислав Леков


Изображение

Изображение

Изображение


Генади Алтънов


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Момчил Николов



Изображение

Изображение

Изображение


Васил Панов (снимките са правени от Тодор Велков)


Изображение

Изображение

Изображение


Димитър Тодоров



Изображение
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar екип »

Крайният срок за участие в конкурса ни за календар наближава, така че решихме да ви представим всички снимки, които сме получили досега от участниците ни. Те наистина са много, но си заслужава да ги разгледате докрай :) Ще обновяваме галерията с всички нови снимки, които получим до 15.10.2014, когато приключва конкурсът ни. Ще се съгласите, че изборът на печелившите снимки ще бъде труден предвид качествената конкуренция. Сега ви оставяме да погледнете през очите на нашите участници, а ние очакваме още попълнения от тези от вас, които не са се включили досега :) Условията на конкурса ни можете да прочетете ТУК.

Галерията със снимки можете да разгледате във FilStar блога ни.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Marco Polo »

С прискърбие трябва да кажа, че между публикуваните в блога снимки има доста, които са определено... най-меко казано - грозни! :evil:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar екип »

Публикували сме всички получени снимки, за да можем да обосновем след това избора си :)
Аватар
Павлин Калайджиев
Мнения: 1094
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 23:53
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 64 пъти
получил Браво: 472 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Павлин Калайджиев »

То може преспокойно да се спретне и конкурс за ИАРА.....
www.starividri.org
.................................
Go Fishing!
Leave nothing but Steps, take nothing but Pictures!
Catch the moment, release the fish!
Аватар
lishev_64
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Мар 07, 2014 0:54
Риболов: Най-вече шаранджийски, но и плувкарския, съчетан с фидер!
Местоположение: Варна
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от lishev_64 »

Marco Polo написа:С прискърбие трябва да кажа, че между публикуваните в блога снимки има доста, които са определено... най-меко казано - грозни! :evil:
Много меко казано "грозни". Бих изразил мнение - НЕХУМАННИ и НЕДОПУСТИМИ. Особено имайки предвид целта на начинанието. Но всички "излагации" си остават за сметка на авторите си!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от quietriot »

Искрено се съмнявам Филстар да заложат в календара на амур на връвчица :mrgreen: .....ма знае ли човек :tup: .
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от rangel_bac »

Аз се чудя тия хора някога виждали ли са календар на такава тематика и имат ли акъл да се излагат така. Имаше няколко /пренебрежително малко, съотнесено към общия брой/ добри снимки. Дано успеете да изберете 12 за календара.

П.П. не мога да спра да сесещам за календарите с каки по бански рекламни на безалкохолни напитки, лагерни заводи и тем подобни обикновено висящи в някой стол, или в кабината на тир...
diletant
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 20:52
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 22 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от diletant »

Самата идея да се прави календарът с любителски снимки поставя начинанието на грешна основа и донякъде предопределя резултата.
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от rangel_bac »

diletant написа:Самата идея да се прави календарът с любителски снимки поставя начинанието на грешна основа и донякъде предопределя резултата.
И е така, и не е така :mrgreen:

Има колеги, които макар и любители "хващат" някои много добри моменти и се получават наистина добри снимки. Обикновено панорамни. Когато в кадър участва и риба да речем, става по-трудно.
Все пак, идеята поне в главите на някои се е изродила до "Я елате ни вижте". И макар това да не ме изненадва, все пак ме втрещява с мащаба и съдържанието си.

От мен стига критики, успех в съставянето на календара, мисля, че все пак ще има добър финал :)

Поздрави!
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Фотоконкурс за Filstar календар 2015 година

Мнение от Filstar екип »

Конкурсът ни за календар приключи :) Благодарим на всички за отделеното време за разглеждане на снимките и коментарите. Днес ще обновим за последно галерията с получените снимки до 24:00 часа вчера. Условията на конкурса бяха снимките да са авторски и да бъдат с риболовна насоченост - риби, природа, всеки сам преценява :) Публикували сме всички снимки, които получихме на mail@filstar.com в блога ни. Те отразяват реалността и не са подбор единствено на "подходящи" според нас снимки. През следващите дни ни очаква сериозната задача да изберем наистина подходящи снимки, като се съобразим с естетика, сезон, за който ще бъде предназначена снимката, а също и качество за печат. Надяваме се крайният резултат да бъде един красив календар, за който са допринесли хора, които познавате, поне сте чували по име или сте видели резултат от труда им на нашата фейсбук страница. Благодарим и на всички тях за това, че споделиха с нас ценни за тях кадри. Очаквайте победителите да бъдат обявени тук, на официалния ни сайт, във фейсбук страницата ни и в блога ни.
Публикувай отговор

Обратно към “Такъми Нюз”