Мнение за мачова пръчка

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
dinko.kolev
Мнения: 50
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 21:51
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение за мачова пръчка

Мнение от dinko.kolev »

Здравей те колеги моля ви за вашето мнение. Прочетох доста теми свързани с мачови пръчки. Решил съм да си направя „коледен подарък“ един мач от порядъка на 4,2 до 4,5 m с цена около 150лв +- 10лв.
Имам мач на SIWEIDA и въпреки, че доста хора не го харесват аз съм доволен от него. По принцип мачовата пръчка по ми допада от болонезето. Та четяйки форумите и гледайки магазините се спрях на Трабуко (имам боло на Трабуко от което съм доволен) например Trabucco PRECISION XT MATCH PLUS или PRECISION MATCH PLUS 30gr. 4.50m а може и Trabucco Erion XT CARP MATCH (има и други модели )не мога да се спра на точно определена. Но пък на всякъде пишат, че по добро от TICA няма а защо не SHIMANO или COLMIC. Моля ви за помощ – коя да бъде.
PS: Пишете и за някоя макара от която сте доволни – максимум 80-100лв.

Блатодаря
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1707
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Мнение за мачова пръчка

Мнение от PAMPASA »

dinko.kolev написа:Здравей те колеги моля ви за вашето мнение. Прочетох доста теми свързани с мачови пръчки. Решил съм да си направя „коледен подарък“ един мач от порядъка на 4,2 до 4,5 m с цена около 150лв +- 10лв.
Имам мач на SIWEIDA и въпреки, че доста хора не го харесват аз съм доволен от него. По принцип мачовата пръчка по ми допада от болонезето. Та четяйки форумите и гледайки магазините се спрях на Трабуко (имам боло на Трабуко от което съм доволен) например Trabucco PRECISION XT MATCH PLUS или PRECISION MATCH PLUS 30gr. 4.50m а може и Trabucco Erion XT CARP MATCH (има и други модели )не мога да се спра на точно определена. Но пък на всякъде пишат, че по добро от TICA няма а защо не SHIMANO или COLMIC. Моля ви за помощ – коя да бъде.
PS: Пишете и за някоя макара от която сте доволни – максимум 80-100лв.

Блатодаря
Здравей ,за парите които си определил като бюджет ,това е добро решение -
http://www.fishermanbg.com/perseverer" onclick="window.open(this.href);return false;
би трябвало да ти направят и 10% отстъпка от обявената цена.

Колкото до макара - гледай да е бързооборотна ,размер поне 3000 - пример -
http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... ubgroup=63" onclick="window.open(this.href);return false;
по форумите може да се намери употребявана (запазена) , на цена около 100 лева.

Поздрави
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Мнение за мачова пръчка

Мнение от Коце »

Аз съм с Трабуко, 4,50 м http://www.tomaxshop.com/catalog/trabuc ... -2296.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Мога да кажа само добри думи! Параболичен строй, за едри риби. Любима пръчка ми е.
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”