"Искам нещо да Ви кажа"

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Левака »

Поздрав за хищниците!!! :tup:



Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от magiosnika »

:tup:
Да убиеш глупака с мълчание е велика мисъл :D Но понякога не се въздържам :D :tup:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от kalinux »

Изображение
С внимание към детайлите
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от franko »

Калине,какво ти стана бе? :lol: :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от franko »

http://www.gnezdoto.net/mydrost/694-biz ... i-ribariat" onclick="window.open(this.href);return false;
Bat Vanko
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 11:02
Риболов: риболов на сом
Местоположение: Мъглиж
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Bat Vanko »

Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от franko »

Админа заключи темата за удачните воблери .Защо?
Защо трябва и да се трият мнения?Таман темата си влезе сама в релсите и някой мишок е докладвал.
Каквото се написа е важно!Важно е за обикновеният потребител,а не за подмазвачите и клепарите.
Тези последните са обречени винаги да са туристи.Мага спомена нещо за хищници и лешояди,аз бих добавил и лизачи.Добре е всеки да се припознае :P .
Дойде ми ,ей тъй отръки,та реших да го напиша :D .
Два дена до старта :wink: :fish15: :fish4:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от kalinux »

Ами ще трие админа, защото сме пишели глупости. До година живи и здрави пак ще пишем глупости. Наздраве, Фране. Тъкмо днес завърших кльонките, сега чакам хубаво време и почвам да ги лакирам.
С внимание към детайлите
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Tomahawk »

Да трие талаша но да направи нова тема примерно: " Атаки на сома" или нищо подобно свързано с дискусията която спретнахме. Мисля че мненията и теориите изказани са полезни и ще подлежат на обсъждане и не им е там мястото в темата за воблерите.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Няма да се обаждам че пак ще се заформи разправия.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от xaznata »

:tup:
magiosnika
Мнения: 342
Регистриран на: Пет Дек 22, 2006 20:28
получил Браво: 52 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от magiosnika »

franko написа:Админа заключи темата за удачните воблери .Защо?
Защо трябва и да се трият мнения?Таман темата си влезе сама в релсите и някой мишок е докладвал.
Каквото се написа е важно!Важно е за обикновеният потребител,а не за подмазвачите и клепарите.
Тези последните са обречени винаги да са туристи.Мага спомена нещо за хищници и лешояди,аз бих добавил и лизачи.Добре е всеки да се припознае :P .
Админа вече е заключвал такава тема - превърнала се в продавалник :idea: :wink:
Ще видим сегащната му обосновка каква ще е. Може пък да толерира качването на клипове със затърмъчени по тялото риби и да харесва презентацията и пробутването на воблери по този начин :oops: :idea: Или пък е на ясно, че такива неща не се харесват и риби закачени по такъв начин - не се признават :idea: Имаше написано някъде - : «По делата им ще ги познаете». (Матей 7:20) Това е универсална истина. Така, че да можем навреме да разпознаваме злото, трябва винаги внимателно да гледаме какви са резултатите от действията му в обществото.:wink:
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от Левака »

franko написа:Админа заключи темата за удачните воблери .Защо?
Защо трябва и да се трият мнения?Таман темата си влезе сама в релсите и някой мишок е докладвал.
Каквото се написа е важно!Важно е за обикновеният потребител,а не за подмазвачите и клепарите.
Тези последните са обречени винаги да са туристи.Мага спомена нещо за хищници и лешояди,аз бих добавил и лизачи.Добре е всеки да се припознае :P .
Дойде ми ,ей тъй отръки,та реших да го напиша :D .
Два дена до старта :wink: :fish15: :fish4:

:lol: :lol: :lol: :tup:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
pflueger
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Дек 11, 2014 20:29
Риболов: Shark

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от pflueger »

Левака написа:
franko написа:Админа заключи .... лизачи. :D .


Два дена до старта :wink: :fish15: :fish4:

:lol: :lol: :lol: :tup:
Колкото-толкова!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: "Искам нещо да Ви кажа"

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Магьосник,май не ти се продава стоката в магазина,тоя Тапета ти обира клиентелата,лъже хората и им продава воблери като за световно хахахах Не се мъчи,не се напъвай,няма как да му навредиш,само се излагаш и не ти определяш дали ги лъже и дали им продава боклуци,КЛИЕНТИТЕ ГО ПРАВЯТ.А що се отнася до сомовете и търмъченето,вземи и се разрови в Тюбето и ще видиш десетки клипове на сомове които удрят стръвта на кльонкаджийте първо със опашката и я зашеметяват.Вярно е че си профан извадил някоя риба,ама от зор да плюеш по Тапета,пишеш такива тъпотии че да се чуди човек на акъла ти :fish6: :fish6: :fish6: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П И още нещо,Тапета,крив,прав,лъжец или измамник,той ви прави реклама на стоки които се продават и ако всеки един търговец или магазинер има малко мозък,ще го следи какво продава и винаги ще е във час кое върви и кое се търси.Ама омразата и простотията ви идва в повече а това се дължи на липса на мозък и елементарно бързо схващане и мислене.Факти ще искаш сигурно ??? Фактите са тези че Тапета продава във пъти повече стока отколкото продавате ти и още 10 магазина като тебе.Вместо да се възползвате от неговата безплатна информация която ви дава,ти го плюеш :fish6: :fish6: :fish6: Спрете да купувате на кило от складовете ненужни стоки които ви седят със години по рафтовете,като нямате нюх за търговия,възползвайте се от неговия,както виждаш работи безотказно.Или затваряй магазина и отивай за сом да се учиш и да го наблюдаваш какво прави.Не се прави на голям сомаджия,много неща има още да узнаваш но дали ще имаш достойнството да се извиниш като видиш на клиповете какво прави сома !!! А за плиткото и боя с опашка по дребните риби,за това се иска да се ходи за по-дълго време по Марица и да се наблюдава,ще останеш изненадан колко може да се научи и не само големи сомове,точно тези по-дребните дето се хилиш как 3кг сомче правело това и това.А Бай Стоян да не ми пуска аквариумни сомчета,това няма нищо общо със свободните сомове !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”