Новак

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Наско Чонков
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 16, 2015 17:53
Риболов: За сега шаранжия
Местоположение: Варна

Новак

Мнение от Наско Чонков »

Здравейте,
казвам се Наско, от Варна съм и май ще се окажа поредния запален по риболова с каяк. Та в този ред на мисли и аз ще имам нужда от вашата помощ в избора на моя каяк. Висок съм 1,85 м и тежа над сто кила, така че към момента съм се ориентирал към Stealth 12, Tarpon 140 и Cuda 14. Меракът ми е да излизам по-често в морето, но най-вероятно ще пробвам Дунав и вътрешни водоеми. От прочетеното във форума разбрах, че най-добре е да пробвам различните модели на вода за да ми стане ясно. Също така разбрах, че Поморие е мястото, но за съжаление възможност да отида до там ще имам най-рано средата на септември. И от тук една, може би малко нагла молба, но все пак. Ако има колеги от Варна, които уикендите риболовстват, ще се радвам да направя едно кръгче. Хубаво е да кажа, че на каяк не съм се качвал никога, но пък съм тренирал академично гребане и имам някакъв, дори и минамелн, опит с пазенето на равновесие.
Благодаря предварително
Поздрави и успех на всички
kayak-house
Вносител
Мнения: 407
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 10:26
Местоположение: Поморие-В.Търново
дал Браво: 52 пъти
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Новак

Мнение от kayak-house »


Правила във форума
...
18. Рекламни / търговски постинги. Постинги с рекламен или търговски характер не се допускат във форума и ще бъдат своевременно изтривани.
Под постинги с рекламен или търговски характер се разбира:
- бот постове;
- постинги от вносители, търговци или производители с цел реклама на техни продукти или услуги;
- постинги от трети лица с рекламно съдържание и контактна информация за вносителя/ търговеца/ производителя;
- постинги от вносители, търговци или производители в теми, дискутиращи даден продукт, целящи конкретна продажба на продукт или услуга на участник в дискусията.
Изключения:
- когато самите потребители са поискали информация от вносителя/ търговеца/ производителя за предлагани от него продукти или услуги;
- когато съобщението е под формата на платен PR;
...
Fishing Mania Team
www.kayak-house.com
WE STAND BEHIND OUR KAYAKS
antoanBS
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 17:33
Риболов: Spining ribolov s kayak
Местоположение: burgas
дал Браво: 1 път
получил Браво: 6 пъти

Re: Новак

Мнение от antoanBS »

аз като стар собственик на стелт 12 разгледах новия и наистина има доста подобрения каяка е невероятен ако беше със системата на хоби нямаше да го продам никога:)
nespori s glupak 6tete svali na negovoto nivo i 6te te bie s opit
Hobie mirage drive outback
bobi1976
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Ное 28, 2012 21:37
Риболов: спининг

Re: Новак

Мнение от bobi1976 »

Здравей аз съм в твоите мерки 1.85 около стоте килограма и имам стелт 12 Каяка за мен е супер стабилен много удобен и лесен за транспорт Ако имаш път към Несебър заповядай за тест
Наско Чонков
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 16, 2015 17:53
Риболов: За сега шаранжия
Местоположение: Варна

Re: Новак

Мнение от Наско Чонков »

Здравейте и благодаря за бързите отговори. Ами да си планирам тогава една разходка на юг. Когато имам яснота относно датите ще пиша на лично. Още въднеж благодаря и наслука
Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”