PR: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

PR: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Изображение

Приятели, FilStar има удоволствието да обяви конкурс за член на екипа на Salmo Pro Team Bulgaria (могат да бъдат избрани и двама души). Не пропускайте възможността да бъдете част от голямото семейство на Salmo! Най-подходящите кандидати са риболовци с добър опит в риболова с твърди примамки и още повече, фенове на примамките на Salmo :)

Какво е предложението на Salmo:

– Победителите ще бъдат обявени на официалната страница на Salmo, като членове на българския екип;

– Тяхната работа ще се промотира по целия свят, където Salmo предлага своите примамки;

– В началото на сезона членовете на екипа ще получават рекламно облекло и аксесоари на Salmo;

– Всяка година ще получават комплект безплатни примамки от Salmo, включително и модели, които са в процес на разработка;

– Ще имат достъп до специални цени на Salmo примамки за лично ползване;

– Допълнителни стимули.

Какво се очаква от членовете на екипа:

– Трябва по възможно най-добър начин да промотират марката и продуктите на Salmo;

– Да тестват нови примамки и да споделят впечатленията си от тях;

– Да правят снимки на улов с примамки на Salmo;

– Препоръчително е да се правят и клипчета по време на риболов, като дори 10-30 – секундни могат да бъдат от полза;

– Ще бъде създадена специална Facebook фен страница, на която членовете на екипа да могат да постват снимки, клипчета, впечатления, да споделят материали от своите колеги от други страни и т.н.;

– Да подпомагат създаването на възможно на-ефикасни примамки, като споделят своето мнение, идеи и препоръки;

– Владеенето на английски език е предимство, но не е задължително.

Как да участвате в конкурса?

– Крайният срок за участие е 15.04.2016 г.

– Можете да ни изпращате своите материали на няколко пъти по време на срока за участие;

– Можете да участвате под каквато форма решите, че е най-подходяща – снимков материал, видео, презентация и т.н. Изпратете това, което смятате, че ще Ви представи в най-добра светлина.

– Препоръчително е да ни предоставите информация за Вас – какъв риболов обичате да практикувате, какъв опит имате, кои примамки на Salmo ползвате и т.н.

– С изпращането на снимков и видеоматериал се съгласявате да ги публикуваме, като обявим и кой е авторът.

– Изпращайте своите кандидатури и/или въпроси на mail@filstar.com.

Можете да разгледате информативно Facebook фен страниците на екипа на Унгария и Словакия:

https://www.facebook.com/SalmoHungary/timeline

https://www.facebook.com/salmoslovakia/timeline
Аватар
Filstar екип
Мнения: 743
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 14:56
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 139 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar екип »

Приятели, вече имаме нова Facebook фен страница Salmo Bulgaria! В нея ще споделяме всички новости и интересни материали за примамките на Salmo, както и снимките и видеоматериалите, които кандидатите за членове на Salmo Pro Team Bulgaria ни изпратят. Харесайте страничката и научавайте първи всяка новина :)
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от 1608 »

Ще има ли заплата за работата?
Последно промяна от 1608 на Нед Ное 29, 2015 1:40, променено общо 1 път.
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Павел Иванов »

В БГ за такива дейности е нормално пари да не се дават , то малко ли е славата :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от 1608 »

Павел Иванов написа:В БГ за такива дейности е нормално пари да не се дават , то малко ли е славата :lol: :lol: :lol:
Въпроса ми е към Филстар... :tup:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Д-р Флекс »

1608 написа:
Въпроса ми е към Филстар... :tup:
Filstar написа:
Какво е предложението на Salmo:

– Победителите ще бъдат обявени на официалната страница на Salmo, като членове на българския екип;

– Тяхната работа ще се промотира по целия свят, където Salmo предлага своите примамки;

– В началото на сезона членовете на екипа ще получават рекламно облекло и аксесоари на Salmo;

– Всяка година ще получават комплект безплатни примамки от Salmo, включително и модели, които са в процес на разработка;

– Ще имат достъп до специални цени на Salmo примамки за лично ползване;

– Допълнителни стимули.
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

1608 написа:Ще има ли заплата за работата?
Конкурсът в случая, а и самото начинание - избор на български членове на Salmo Pro Team e инициатива главно на фирмата Salmo. Като следствие на това, условията са определени от тях и наистина не включват заплата или друго периодично заплащане. Както не включват и по-сериозен ангажимент и обвързване.

В България наистина досега няма "професионални" риболовци. Но пък за всяко нещо има и първи път. Ние представляваме и много други марки, така че ако имате интерес към друг вид сътрудничество можем да продължим дискусията лично.
Аватар
1608
Мнения: 419
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 17:29
Риболов: Спиннинг
Местоположение: Варна
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 246 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от 1608 »

Надявам се да не звучи просташки ами разбираемо ! Това означава ,че ако разбирам правилно... Salmo Hungary и Salmo Slovakia са намерили по-двама с "мустаци"...дали са им по-една шапка и три воблера и са ги пратили на "Риболов" и очакват от тях да получат чудеса?

От доста години сте на пазара и сте една от най-успешните ,а може би и най -успешната фирма във България ! За това което ще споделя... вие сте наясно , но ще го споделя и с останалата аудитория!
От моя скромен опит в състезателния риболов и в други спортове.... съм разбрал ,че всичко се постига с много практика (тренировка) ! Според мен всичко под- два риболова средно на седмица или под сто риболова средно годишно не прави добър риболовеца или опитен! Не ме разбирайте погрешно ! Едно е да имате 30-годишна практика в риболова ...примерно 500 риболова (и да се тупате в гърдите какъв рибарин сте както 80% от хората, то не пречи...опита си е опит няма нищо лошо)Или минимум 500 такива за 5 години ...Да не споменаваме Англичаните който почиват само в Неделя,когато нямат състезание :lol:(като ония с "мустаците от Унгария и Словакия) За да сте във форма ...да знаете къде се намирате и нищо да не ви е чуждо...трябват много риболови! Много малко са не "рибарите" както се наричат ,а Риболовците във България ,които много бързо се адаптират към даден водоем и могат да извлекат максимума за даден риболов , защото ден с ден не си прилича :wink: Тези хора се броят на пръсти и хората ги познават, което е много важно за успеха на една реклама... ( не гласно в други фирми има такива риболовци който ползват "допълнителни привилегий" ... но това е нормално ,защото е заслужено и редовно са на работа :lol: ) А вие имате нужда от такива хора за да има успех марката! И от там идва въпроса кои са тези, които могат да си позволят да риболовстват най-малко два пъти седмично за да могат хората да ги виждат и познават,защото удоволствието нали...? "цена няма" (за да имате клипчета после) ... Тези според мен са примерно с такъми Shimano (висок клас...образно казано, които си риболовстват когато си искат и където си искат) И какво ще ги стмулира да променят това...визирайки примерно воблерите Salmo ,които не са висок клас,но всички знаем ,че ловят добре?

п.п Желая успех на Salmo България :!: Дано избранниците да са разпознаваеми и всички да се учим от техния опит :tup:
Хищниците не са тревопасни
Куките са остри
Кафето е горещо
Рибите са хлъзгави ,когато са мокри
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

1608 написа: идва въпроса кои са тези ...
Наистина това е най-трудния въпрос. :?


Съгласен съм с всичко казано, затова и казах че сме отворени за всякакви дискусии.

Само ще допълня нещо към горе казаното. Наистина в други страни има риболовци, които грубо казано, получават заплата за да ходят за риба. Но да споменем и вечния въпрос за кокошката и яйцето - кое идва първо ?! :wink: Обикновено това са риболовци, които по някакъв начин са се доказали, станали са разпознаваеми и са постигнали успехи. И като такива са привлекли вниманието на фирмите за риболовни принадлежности. Нещата не са никак прости и едва ли трябва да отегчаваме аудиторията с детайли.

Факт е, че в Унгария и Словакия фирмата е намерила необходимите чичковци с мустаци (или без). Да не забравяме, че една такава позиция може да е стъпало към нещо по-сериозно и по-голямо. Човек винаги трябва да започне от някъде :) .
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от quietriot »

В връзка с подходящите люде се сещам веднага за един разказвач на приказки от голямата река и започвам да се подхилквам, прекаленото самочувствие е много лош съветник и играе лоши шеги....човек трябва да има реална представа за себе си.....и възможностите си! :wink:

Аз лично се сещам за двама много подходящи юнаци, които наистина мислят когатоя рибарят как да излъжат рибите , визирам Синан ( Лео) и Тошко (А доно хвана ) единия е говорещия с распери , другия е човека с най-многото големи щуки в БГ , репутацията им говори сама за себе си, а не те самите.

Циркаджии и лалджии като мене не стават примерно, защото аз не мисля когато ловя, а карам само по интуиция, което намалява шанса ми за улов, не ми пука дали ще хвана , което ме лишава от амбиция и пак намалява шанса за улов, докато тези двата са с акъла си !

П>П> Геле Капацитето , твойта 12 ка щука нене бутай , тука :lol:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Мунчо »

...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

quietriot написа: Аз лично се сещам за двама много подходящи юнаци...
Със сигурност в България има много отлични риболовци. Това обаче е само първата стъпка. Трябва и да са настроени за такова сътрудничество, както и да имат възможност да се обвържат с определени ангажименти. Много ми се иска да вярвам, че и у нас ще има успешни примери на такова сътрудничество в близко (или недалечно) бъдеще. :)
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от quietriot »

Filstar написа: Със сигурност в България има много отлични риболовци. Това обаче е само първата стъпка. Трябва и да са настроени за такова сътрудничество, както и да имат възможност да се обвържат с определени ангажименти. Много ми се иска да вярвам, че и у нас ще има успешни примери на такова сътрудничество в близко (или недалечно) бъдеще. :)
Надявам се един ден , да започнем да ги стигаме американците, господин Андреев :tup: , но преди ще стане и по-лошо, преди да се оправи :wink:
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от empar »

Дано се намерят подходящите хора за нещо подобно. Въпреки, че инициативата е прекрасна бих си позволил да изразя типично българския си скептицизъм и да се усъмня, че ще се намери човек, който да се отдаде до толкова на една марка, още по-малко пък Салмо(имам си лични предразсъдъци). Успех все пак. :tup:
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
Аватар
Filstar
Вносител
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 15:48
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Конкурс за екип Salmo Pro Team Bulgaria

Мнение от Filstar »

Опасявам се, че "проблемът" не е в марката, а в някои особености на нашата народопсихология. Вие сещате ли се за друга марка (в световен мащаб), чиято подобна инициатива би имала успех у нас? Аз лично - не.

Иначе важна е не само марката, а и хората, които стоят зад нея. А поляците са супер точни и готини :)
Заключено

Обратно към “Спининг риболов”