Проблем с файлове.

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Владимир
Мнения: 10400
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 108 пъти
получил Браво: 502 пъти

Проблем с файлове.

Мнение от Владимир »

Бях си качил ,снимки и видеа от телефона на компа.Повече от година ,нямяше проблем,днес реших да ги прегледам....уй.Всички видеа ги има на икона,но на инфо за файла ми излиза"0 бита".Изобщо,остана ли сигурен начин за запазване,целоста на файлове?От как ползвам андроид тел......си еба лелята...Ще со се върна май ,към стария К 750.


Пп.Яд ме е ,че на видеата имаше една страшна кака,а сега,само спомениии...хахаха.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем с файлове.

Мнение от Pike »

Владимир написа:... Повече от година ,нямяше проблем,днес реших да ги прегледам....уй. ...
При положение, че са били повече от година на компютъра и не е имало проблем, андроида няма нищо общо. Нещо PC-то ще да е решило да те прецака.

Аз правя същото, а след като съм ги източил на компа си подреждам и ги мятам в гугъл драйва. 15 GB имаш безплатно, а после ако искаш срещу 2 долара на месеца може да си вземеш 100 GB.
Аватар
Владимир
Мнения: 10400
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 108 пъти
получил Браво: 502 пъти

Re: Проблем с файлове.

Мнение от Владимир »

pike написа:
Владимир написа:... Повече от година ,нямяше проблем,днес реших да ги прегледам....уй. ...
При положение, че са били повече от година на компютъра и не е имало проблем, андроида няма нищо общо. Нещо PC-то ще да е решило да те прецака.

Аз правя същото, а след като съм ги източил на компа си подреждам и ги мятам в гугъл драйва. 15 GB имаш безплатно, а после ако искаш срещу 2 долара на месеца може да си вземеш 100 GB.
Компа е с Уиндълс 7.
Как може да се възстановят клиповете?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Проблем с файлове.

Мнение от Бай Иван »

Провери какво има в рисалкал бина-кошчето.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”