До вносители и търговците на спининг въдици

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Vidrax
Вносител
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 11:24
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Vidrax »

Мисля че колегата е същия , които стана първия собственик на Favorite Blue Bird Compact
http://www.vidrax-fishing.com/shop/inde ... ct_id=4241 .
Има предвид ,че ние я внасяме за пръв път , което не значи ,че някой не я е придобил от чужбина.
Ще чакаме отзвуци дали очакванията му се покриват.
emoradev
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Окт 12, 2015 22:11
Риболов: Спининг , на леко
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 42 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от emoradev »

Vidrax написа:Мисля че колегата е същия , които стана първия собственик на Favorite Blue Bird Compact
http://www.vidrax-fishing.com/shop/inde ... ct_id=4241 .
Има предвид ,че ние я внасяме за пръв път , което не значи ,че някой не я е придобил от чужбина.
Ще чакаме отзвуци дали очакванията му се покриват.
Абсолютно съм същият колега :)
Много съм доволен от покупката , имаше чакане докато се внесе спининга но комуникацията беше чудесна .
Видракс - коректни и точни - препоръчвам !
Въдицата - т.е. те са две въдици - има два върха в комплекта , и плътен и кух . Може туич , може джиг , може каквото ти роди главата .
Тест-а е 2-7гр. - работи от 3 до 7 гр . (не съм я претоварвал , имам 2 тестови излета по 2 часа) . Стои в колата защото е в твърд калъф с дължина 62см . Четириделна е , но това не е никакъв минус , след сглобяване не може да разберете дали държите двуделна или четирителна пръчка .
Не е типичният УЛ , по скоро лайт , но триграмов воблер се усеща в ръката , с кухият връх чебурашка 3.5гр. се усеща в ръката , плътният връх "отчита" доволно 2гр. джиг глава със силикон 3,5см .

Ще взема да и направя едно ревю по-нататък като понатрупам впечатления , сега и се радвам , трябва да мине време да и отбележа и кусурите :)

А - счупих каръка и днес с един ....спортен(освободен) дебел клен над 30см усещането беше ..... голям кеф :fish15:
Наслука и отново Благодаря на момчетата от ВИДРАКС !
Наслука и отново Благодаря на момчетата от ВИДРАКС !
20161209_142206.jpg (336.23 KiB) Преглеждано 4852 пъти
angel4o
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 18:21
Местоположение: Pazardgik
получил Браво: 1 път

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от angel4o »

Егати вносителите всички напраскаха едни промоции 20 .50.че и колосални 70 процента ма реално кое колко е намалено никои незнае ако може вносителите да пишат как да знаем кое колко струва че тва само тука маи го има.
Malii kak mi se lovi riba
Аватар
Владимир
Мнения: 10376
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 483 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Владимир »

То си имаше предаване за тия намаления,от двеста продукта,един е на -70%.Не ги пипат от" защита на потребителя",защото никъде не е упоменато,колко процента от стоката,трябва да е намалена,за да се прави подобна"реклама".Та,купи си,каквото ти трябва,лично аз,никога не съм си купил от магазин,намалена стока,еле па такъми.Каквото ми трябва ,купувам го,като имам пари.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Vidrax
Вносител
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 11:24
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Vidrax »

Колеги намаленията при нас са абсолютно реални и на всяка намалена стока е отбелязано колко е намалението. Намалени са стоки които са последни бройки или пък артикули от които имаме повече бройки. Тази практика не сме я измислили в България. Навсякъде по света е така. Имаме продукти които са под покупната цена. Или има някакъв малък проблем който задължително е отбелязан.
angel4o
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 18:21
Местоположение: Pazardgik
получил Браво: 1 път

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от angel4o »

То аз не визирам само вас ама е простотия Коледно намаление а незнаеш колко е гледам да речем макара за 200 лв ама колк е намалена 20-30%
Malii kak mi se lovi riba
Аватар
Vidrax
Вносител
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 11:24
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Vidrax »

Съгласен съм . Простотия е и си е меко казано некоректно. При нас е просто и ясно.
http://www.vidrax-fishing.com/shop/inde ... ct_id=2461
Един пример - стара цена - нова цена и процент намаление .Просто и ясно. Налични бройки също са отбелязани. Човек като избира каквато и да е стока е важно да не гледа само цената , ами и как ще се обслужва в последствие тази стока. За съжалени в България повечето хора гледат моментния кеф от ниската цена и после дълго време се косят за това.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Pike »

Че има менте промоции има и то от много отдавна, но не и при риболовните такъми, поне не и у нас или поне не и при сериозните вносители и търговци.

За 14 години работа на Fishing Mania Shop съм работил с повечето големи вносители на риболовни такъми в България.

Когато дойде време за отстъпки, слагат съответния процент отстъпка и това е.

Не е изключено да има и пишман търговци, които на нещо, което до вчера се е продавало за 35 лв., да му сложат уж отстъпка от 40% и да го продават за 33 лв. с идеята, че никои не помни каква е била старата цена. Може да има и такива, но са единици.

Моят коледен съвет е да се доверявате на доказалите се търговци и вносители, те не са за ден-два на пазара и нямат сметка да ви лъжат :tup:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Мунчо »

Ти няма ли да го отвориш отново тоя електронен нагъзин и да ни приютиш отново под бащиното си крило,че да не скитаме немили-недраги???
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от Pike »

Ехее, хубави времена бяха, но отминаха :)

По-хубавото сега пък е, че си поддържам форума като хората и резултатът ме радва, а магазина ... кой знае, току виж след някоя някоя друга година го отворя пак :)
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от patter »

angel4o написа:Егати вносителите всички напраскаха едни промоции 20 .50.че и колосални 70 процента ма реално кое колко е намалено никои незнае ако може вносителите да пишат как да знаем кое колко струва че тва само тука маи го има.
Угодия няма :-)
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
m65
Мнения: 373
Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 19:14
Риболов: ултра и лайт
Местоположение: на рЯката
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 416 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от m65 »

patter написа:
angel4o написа:Егати вносителите всички напраскаха едни промоции 20 .50.че и колосални 70 процента ма реално кое колко е намалено никои незнае ако може вносителите да пишат как да знаем кое колко струва че тва само тука маи го има.
Угодия няма :-)
Така е, на потребителите никога не може да ни се угоди. :lol:
А може ли малко инфо кога ще пристигнат пръчките на Pontoon 21?
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от patter »

Много зависи за кои пръчки е въпроса.

GAD Fair - в момента на склад са почити всички модели
GAD Gancho - в момента на склад има около 11 модела
GAD Chaser - мъко моя! Очакват се за новия сезон. Единствено дълги и тежки модели могат да се вземат в момента.
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
m65
Мнения: 373
Регистриран на: Пон Ное 29, 2010 19:14
Риболов: ултра и лайт
Местоположение: на рЯката
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 416 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от m65 »

patter написа:Много зависи за кои пръчки е въпроса.

GAD Fair - в момента на склад са почити всички модели
GAD Gancho - в момента на склад има около 11 модела
GAD Chaser - мъко моя! Очакват се за новия сезон. Единствено дълги и тежки модели могат да се вземат в момента.
А къде може да се види какво има от GAD Fair и от GAD Gancho, и евентуално за цени?
xsxboy
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Окт 09, 2015 13:55
Риболов: шарански
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: До вносители и търговците на спининг въдици

Мнение от xsxboy »

m65 написа:
patter написа:Много зависи за кои пръчки е въпроса.

GAD Fair - в момента на склад са почити всички модели
GAD Gancho - в момента на склад има около 11 модела
GAD Chaser - мъко моя! Очакват се за новия сезон. Единствено дълги и тежки модели могат да се вземат в момента.
А къде може да се види какво има от GAD Fair и от GAD Gancho, и евентуално за цени?
хвърляш боба :) базикам се, предполагам е въпрос на време да се ъпдейтне сайта
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”