Line System X8 Braid.???

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Аватар
RAAZIEL
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Фев 07, 2008 22:49
Риболов: Плувка и спининг
Местоположение: Варна
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 15 пъти

Line System X8 Braid.???

Мнение от RAAZIEL »

Здравейте,питането ми е някой ползвал ли е плетеняк на този японски бранд?Чичо Гугъл не знае много за него и малко резултати излизат.Скоро го разгледах добре в магазина,като ме впечатли с мекота,гъстота на оплетката и разнообразието от модели за различните стилове риболов-кастингов,джигов,нощен/дневен сиибас вариант,за мекотели,че даже имат специален за змиеглави.Другото интересно нещо беше,че сравних/без микрометър/,по околяр PE#2 от L.S. с PE#1.5 на Duel Hardcore X-Eight-ако ми ги покажат без ролки ще си помисля,че са един и същти размер!
На размер PE#1.5 теста е 30lb,а на PE#2 теста е 35lb.
Продавачите ми казаха,че L.S.произвежда само плетеняци,влакна и флурота...
Като споменах флурокарбон се сетих,че за зарганския риболов есента си взех за проба 3lb. флуро,което се равнява на 0.148мм.При първия му тест с динамичен риболов на заргани (бяха над 50бр),за цял ден за пръв път не скъсах повод,не се накъдри и изкарах с една кука.Който е ловил заргани знае как правят повода на дармадан...Бях супер впечатлен!
Така или иначе съм решил да го взема,но ще ми е интересно да прочета още някое мнение по въпроса,ако изобщо някой го е ползвал в предвид слабото му разспространение.А иначе моя коментар ще бъде по-нататък след тестовете.
Това е линкче към украински магазин,където ги откри гугъла
http://www.rybray.com.ua/katalog/shnur/ ... ovaja.html

Весели празници колеги и много риболовни успехи през Новата Година!!!
ALPHARD
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Ное 12, 2016 17:16
Риболов: Спининг риболов на таранки!!
дал Браво: 14 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Line System X8 Braid.???

Мнение от ALPHARD »

RAAZIEL написа:Здравейте,питането ми е някой ползвал ли е плетеняк на този японски бранд?Чичо Гугъл не знае много за него и малко резултати излизат.Скоро го разгледах добре в магазина,като ме впечатли с мекота,гъстота на оплетката и разнообразието от модели за различните стилове риболов-кастингов,джигов,нощен/дневен сиибас вариант,за мекотели,че даже имат специален за змиеглави.Другото интересно нещо беше,че сравних/без микрометър/,по околяр PE#2 от L.S. с PE#1.5 на Duel Hardcore X-Eight-ако ми ги покажат без ролки ще си помисля,че са един и същти размер!
На размер PE#1.5 теста е 30lb,а на PE#2 теста е 35lb.
Продавачите ми казаха,че L.S.произвежда само плетеняци,влакна и флурота...
Като споменах флурокарбон се сетих,че за зарганския риболов есента си взех за проба 3lb. флуро,което се равнява на 0.148мм.При първия му тест с динамичен риболов на заргани (бяха над 50бр),за цял ден за пръв път не скъсах повод,не се накъдри и изкарах с една кука.Който е ловил заргани знае как правят повода на дармадан...Бях супер впечатлен!
Така или иначе съм решил да го взема,но ще ми е интересно да прочета още някое мнение по въпроса,ако изобщо някой го е ползвал в предвид слабото му разспространение.А иначе моя коментар ще бъде по-нататък след тестовете.
Това е линкче към украински магазин,където ги откри гугъла
http://www.rybray.com.ua/katalog/shnur/ ... ovaja.html

Весели празници колеги и много риболовни успехи през Новата Година!!!
Там,където си ходил да го гледаш във Варна и на мен ми го предлагаха въпросното влакно и много го хвалеха,но не съм го ползвал и не мога да дам точно мнение.На пръв погледа изглеждаше добре,ноо малко рекламата ми дойде в повече.

П.С. От там е най на оферта да си вземеш 2 рапали на цената на една. :lol: :lol:
„Каквото нареди дядо Господ, това става. Решил един ден животът на Адама да не бъде толкова дълъг и толкова щастлив и създал Ева.“

Чудомир!
jiro
Мнения: 68
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 23:05
Риболов: подводен риболов ,тролинг,спиннг
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Line System X8 Braid.???

Мнение от jiro »

Това е официалния уебсайд на компанията
http://www.linesystem.jp/item
По обективни причини няма да изразя мнение за продуктите на точно този бренд.
Митко Кирилов
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:42
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Re: Line System X8 Braid.???

Мнение от Митко Кирилов »

Колега RAAZIEL,
Имате изпратено LC ?
Нещата не са такива, каквито изглеждат!
Аватар
RAAZIEL
Мнения: 172
Регистриран на: Чет Фев 07, 2008 22:49
Риболов: Плувка и спининг
Местоположение: Варна
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Line System X8 Braid.???

Мнение от RAAZIEL »

Опсссс колеги...Те го те...
Изображение
Изображение

Тридневни тестове проведох-ако могат да се приемат като такива,защото качеството на едно влакно се определя от по-дълго ползване,но засега се представи на ниво.Без да пие вода,не си промени цвета,кастинга е без забележки.Закачих един воблер-бая напъвах докато скъсам(от възела с флурото).Изобщо 'дет се вика-аз доволен...
Аватар
Preacher
Мнения: 839
Регистриран на: Сря Апр 19, 2017 0:36
Риболов: спининг
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Line System X8 Braid.???

Мнение от Preacher »

Аз също съм доволен от влакната на Linesystem. Не знам за каква реклама става дума, но мога да кажа че последно си купих един монофил и също съм доволен.
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”