Depeche Mode

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Depeche Mode

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Гледам и невярвам на ушите си;)
......аз ли от 1000 потребители с мнения съм бил единствения на концерта;)
.....май да;)
е да се похваля
въпреки чем май съм поостарял за подобни мероприятия
......от Пловдив - Metallica не съм се кефил толкова на коцерт;)
въпреки че бях престъпно трезвен;)
P.S.
And if you could drive
You could drive her away
To a happier place
To a happier day
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Аватар
Николай Ангелов
Мнения: 533
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 11:57
Местоположение: Пловдив/София
дал Браво: 1 път

Мнение от Николай Ангелов »

И аз това се питах и не посмях да пусна тема.Голям концерт,голяма група,още по-голяма публика...
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Саунда беше отвратителен.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Jedi Knight
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 21:50
Местоположение: София

Мнение от Jedi Knight »

Страшен концерт. Няма друг такъв..........
А бе, къде е батко бе?
www.gamezoneproject.com
Аватар
Николай Ангелов
Мнения: 533
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 11:57
Местоположение: Пловдив/София
дал Браво: 1 път

Мнение от Николай Ангелов »

Нещо и мен не ме кефеше звука(ама не съм и спец де),като че ли гласа на певците оставаше на заден план,а уж толкова много се говореше за подготовката.Но пак повтарям - концерта беше страшен.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Да, на някои места не е се е чувало както трябва. Емоцията от мястото близо до пулта на озвучителите заслужаваше 45 лв. При това Дейв Геън, Анди Флечър, Мартин Гор на живо в София. Вече са чичковци но още зная за какво иде реч. Тридесет и пет хиляди човека изпадат в eкстаз на първото парче от последният им албум
" A Pain That I'm Used To", с което започва концерта. Почти два часа. Публиката - фенове от е 80-исе и некой набор, до тези дет си спомнят култови места като Кравай, кларковете от телешка кожа, черните панталони с ръб, криво наложените такета върху косите с паднал бретон, касетките "Драгор" с парчета като Black Celebration, Little Fifteen, Master and Servant и др. Легендарна група винаги с модерна визия и музика, та повече от 26 години след първият "Speak&Spell". Тогава изглеждат доста страно. Някdкви харбалети с шарени дрехи и зализани косиq правещи интересна музика със стойностни текстове.
Квот и да пишем за Депеш ще е малко...
Концертът свърши, два дни бандата се шляeше из софийските улици и излетя точно в 4-ри с чартър вчера. За сериозните фенове има друг концерт в Атина на 1 август. За някой ще е трети след този в Истанбул на 30 юли.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
karakudata
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Юни 30, 2006 16:09
Местоположение: шумен
Обратна връзка:

Мнение от karakudata »

Звукът беше повече от жесток-за мен...незнам-имаше и хора, които твърдяха , че са били на концерта-Депеш не били излизали на бис...някакви такива приказки :roll:
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Ivan VP написа:Да, на някои места не е се е чувало както трябва. Емоцията от мястото близо до пулта на озвучителите заслужаваше 45 лв. При това Дейв Геън, Анди Флечър, Мартин Гор на живо в София. Вече са чичковци но още зная за какво иде реч. Тридесет и пет хиляди човека изпадат в eкстаз...
Ние бяхме на 55 кинта билета, и чувах почти само ниските честоти. За това и колегата по-горе е споменал че вокалите са му били тихи. Вярно че стадиона е скапан, но добрите озвучители би трябвало да се справят с всяка ситуация и всякаква акустика. На Sting в Несебър по-миналата седмица също не бях пред сцената, но концерта беше озвучен добре и се чуваше добре навсякъде.
Иначе на Depeche стадиона изпадна наистина в екстаз, но чак на края, когато забиха Enjoy The Silence. Целия стадион пееше. Тогава наистина забравих за момент гадното озвучаване. И все пак очаквах друго. За мен този концерт ще си остане посредствен. Излязоха един път на бис, и след това докато целия стадион крещеше, свиреше, викаше и трибуните се взривиха за втори бис - видях в далечината как няколко минивана се изнизват. Някак си кофти се почуствах. Като източноевропеец.

P.S. - Sting го изкарахме 4 пъти на бис.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

Кои от вас ще идат на концерт на BON JOVI ако дойдат разбира се. много пъти ги канят но имало само 5000 албума продадени с права и хората отказват, защото нямало смисъл да пеят пред 4000- 5000 фена. и са прави. надявам се след поредицата концерти на горе споменатите изпълнители да дойдат и те.
Aglia
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 14:28
Местоположение: София

Мнение от Aglia »

Концерта беше як отпределено.Найстина звукьт в сектора кадето бях не беше много чист преобладаваха ниските честоти както спомена колегата Lubo,но атмосферата беше мания.Ето и няколко снимки от телефона ми. :arrow:

Изображение

Изображение

Изображение

А какво количество Tuborg се продаде и изпи :shock: :shock: :shock:
Изображение

Естествено се получиха и сериозни опашки пред тоалетните :D :D :D
Изображение

Сцената и екраните бяха ефектни
Изображение
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Когато за първи път чух Депеш, беше на касетка драгор с метал оксидна лента на BASF и корекомски двукасетачен касетофон. Ако мислите, че съм си мислел за качество на звука и т.н. Значи Депеш и Сабат са едни от групите с най-много кавъри от най-различни банди. Тоест това са знаменателни за музиката групи. От тях са тръгнали доста неща. Бръц, открих топлата вода...Айде, да не почна анализи а-ла Ясен Петров или Васко Въбанов. Ей, ся последно ме кефи Борис Машалов в емисията на Хоризонт, точно преди 7:00.
... Кое оро най -подрено , най-юбаво...
П.С.
Девйд вероятно има хроничен хепатит, заради продължителната употреба на наркотици. Мартин, не е ясно дали се е пецакал навремето с Винс Кларк и .т....
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ross
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 18:55
Местоположение: Казанлък
Обратна връзка:

Мнение от Ross »

everton написа:Кои от вас ще идат на концерт на BON JOVI ако дойдат разбира се. много пъти ги канят но имало само 5000 албума продадени с права и хората отказват, защото нямало смисъл да пеят пред 4000- 5000 фена. и са прави. надявам се след поредицата концерти на горе споменатите изпълнители да дойдат и те.
Ооо,ако дойдат ще се изпълни мечтата ми.Направо ще се побъркам.И няма да пеят пред 4000-5000 фена а пред повече даже и от концерта на Депеш Мод-сигурен съм :wink:
Aglia
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 14:28
Местоположение: София

Мнение от Aglia »

Аз пьк искам да дойдат U2,ама не ми се вярва да стане....
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

Ross написа:
everton написа:Кои от вас ще идат на концерт на BON JOVI ако дойдат разбира се. много пъти ги канят но имало само 5000 албума продадени с права и хората отказват, защото нямало смисъл да пеят пред 4000- 5000 фена. и са прави. надявам се след поредицата концерти на горе споменатите изпълнители да дойдат и те.
Ооо,ако дойдат ще се изпълни мечтата ми.Направо ще се побъркам.И няма да пеят пред 4000-5000 фена а пред повече даже и от концерта на Депеш Мод-сигурен съм :wink:
аз съм сигурен, че ще бъде най - големия концерт в българия и билетите ще свършат зя 2 дни.
единствения голям концерт на който съм бил е на СТИВ ВАЙ. металика свириха на 3 киломтра от дома ми, но не ги харесвам и не отидох. сега сажалявам, трябваше да ида заради преживяването. сега ще ме е яд, че няма да ида на ЕРОС РАМАЦОТИ ама няма мъни кво да се прави.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”