И на мен ми излезе цирей на ...

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1261
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1217 пъти
получил Браво: 865 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от Daniel Defoe »

Ще си позволя да препоръчам возило с автоматична скоростна кутия - с всички произтичащи позитиви и негативи.
Пожелавам много безаварийни километри на дамата и успех с избора :tup:
Последно промяна от Daniel Defoe на Пет Фев 10, 2017 11:50, променено общо 1 път.
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.

Една година "живот" в България се равнява на седем човешки.
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от bozaka »

HONDA CIVIC 1.6VTEC - 7ма ген. (2001-2005) бензин, че дизела доколкото помня е на сузуки.Та макар и сглобката да им е Англ. са много читави машинки...
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от sharo1 »

bozaka написа:HONDA CIVIC 1.6VTEC - 7ма ген. (2001-2005) бензин, че дизела доколкото помня е на сузуки.Та макар и сглобката да им е Англ. са много читави машинки...
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1p75ig
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от babydoctor »

quietriot написа:
babydoctor написа:Знаеш ли, Вааско, откъсе идма думата фОКУС? Ведъж успели да го запаалят от първия пъг и името саво дашло...
Ръсиш глупост след глупост, колко фокуса си имал????
Май само за голф си чувал по спомени, та няна да те коментирам повече :-D
Братовчедка ми имаше Фиеста, после Фокус. Карал съм и двата, не ме кефеха. А тя щастливо се отърва от тях и си взе Шкода...Що се отнася до спомените, карал съм и Порше, и Мазерати, и Ламбургини - ма това не са коли за тук...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от bozaka »

babydoctor написа:.Що се отнася до спомените, карал съм и Порше, и Мазерати, и Ламбургини - ма това не са коли за тук...
Малки били после заплатите в здрвеопазването :roll:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от babydoctor »

bozaka написа:
babydoctor написа:.Що се отнася до спомените, карал съм и Порше, и Мазерати, и Ламбургини - ма това не са коли за тук...
Малки били после заплатите в здрвеопазването :roll:
Е, тез ги карах у Алжир, тук освен Порше друго на живо не съм виждал....
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от koki »

Opel Corsa B е един много здрав автомобил :)
Ако се избере с дизелов мотор Исузо е и много икономичен :)
На моята жена взех Пунто 2001 г. JTD мотор от колега , засега не сме имали проблеми :)
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от sandista »

Погледни Хонда 'Жаз ;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5653
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 550 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от Димитър Тодоров »

Daniel Defoe написа:Ще си позволя да препоръчам возило с автоматична скоростна кутия - с всички произтичащи позитиви и негативи. ...
Honda Jazz автомат - имам я трета година и съм много доволен! Уж я взех за жена ми,а не слизам от нея.
Бензин е ,малко моторче,но много надеждна машина ,досега съм сменил едни свещи,които са си консуматив.
Извънградско ,ако си жена/габровец/пестелив по природа - харчи 4.7 л/100 , ако си мъж и обичаш да настъпваш/климатик - около 5.5-5.7 л/100 . В града нещата са обичайно в по-широк диапазон , в зависимост от маниера ти на шофиране и отношението към автомобила. Обичайният ми разход е 8.5-8.7 градско, но зимата със студени стартове и къси бръмкания тук-там съм виждал разход и 11 л.

Та, с двете ръце За Хонда джаз - взех я на шега, а днес не бих я сменил с друга колица за градско. :fish4:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
noreason
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 11:25
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 88 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от noreason »

Друг вариант е Suzuki ignis 2004+. Втора зима вече карам такова и съм доволен. Взех дизеловия вариант, който е без 4x4, понеже виско муфата не била много читава и се чупела. Колата е с 1.3 дизелов двигател(fiat), като разход мога да кажа, че е сравнително нисък - среден около 5л/100км, градско отива до 6 зимата, извънградско 4,5 до 5, зависи колко го настъпваш. Колата е пъргава с доста добър просвет и маневреност. Ходя с нея за риба и по черен път - не опира никъде! Още нищо не съм сменял по нея, освен свещите преди месец.
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 489 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от Iso »

Циреят продължава да бере. :( Успях да я убедя, че е по-добре като начало да си купи по-евтина кола и на пример по-скъпо палто или ботушки. Тя избра палто и ботуши и по евтина кола. Аз като гледам има опции колата да е по-евтина от палтото и ботушите, но се надявам все пак разумът да надделее. Досега винаги при подобни изкушения разума е надделявал.
Та относно бричките съм се спрял на най-евтинджоса до към 2000лв. с туземна регистрация, бензин, няма да гледам годината нито километрите, защото почти няма автомобил над 10г., който да е под 200000-300000км. На тези условия гледам, че отговарят само Корсите и Фиатите. Знам, че според монтьорите фиатите са най-хубавите коли защото почти не излизат от сервизите, но пък на старо са около цената на 2 нови гуми на Q7 или Х6.

п.п. Един съсед продава една хонда "жас", но първо е повече от два пъти над бюджета и второ е с газова. Доколкото съм запознат японците не обичат мириса на пропан-бутан.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
big jibra
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 17:24
Местоположение: пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от big jibra »

За до 2000 лв. взимаш един Хюндай Акцент и си свиркаш , аз съм взимал два за жената и нямях грижи , а два защото първия го осуках около едно дърво :D
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от te4osoma »

Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
баш майстора
Мнения: 5843
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1643 пъти
получил Браво: 1804 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от баш майстора »

Iso написа:Та относно бричките съм се спрял на най-евтинджоса до към 2000лв. с туземна регистрация, бензин, няма да гледам годината нито километрите, защото почти няма автомобил над 10г., който да е под 200000-300000км.
Драсни едно ЛС на Владо от съседната тема да те посъветва кво-що! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Iso
Мнения: 2062
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 489 пъти
получил Браво: 693 пъти

Re: И на мен ми излезе цирей на ...

Мнение от Iso »

Е и аз искам Порше, но нямам пари. Имам пари за фиат, ама не го искам. :D

https://www.youtube.com/watch?v=hgTliUvJIls
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”