Сонарни снимки и клипове

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от yankosan »

Все ми се виждат малко 2 метра :oops: :wink: :P
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от LVitchev »

yankosan написа:Все ми се виждат малко 2 метра :oops: :wink: :P
Това е от ракиите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от Pike1 »

:lol: :lol: :lol: :fish6:
MEMENTO MORI
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от zee »

LVitchev написа:.....Агънце ще метнем едно тази събота тук и в неделя сабалян право на язовира .... но имаше 2 метра ...:
Е те това е приказка ..зарежи ги сонари.. те са само машинки и не трябва да стоят м/у приятелите... а този сом който си го видял ти го пожелавам на въдицата ...кога се открива сезона?.. при мен нещо се скапа .. ходя от време на време от брега или наблизо че дофторите нещо ми забраниха за известно време да се отдалечавам...ама маи ще ги з...ба и дофтори .,освен да не пушиш и да не пиеш , друго не ти казват вместо добър ден...
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от yankosan »

От събота 01.06.13г.се почва :wink:
svetoslav7704
Мнения: 326
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 23:19
Риболов: спининг,тролинг
Местоположение: гр.Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от svetoslav7704 »

На някой язовири даже от петък през ноща :mrgreen:
Колкото по сериозно оборудване имаш по дребни риби хващаш.
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Сонара и снимки

Мнение от Tomahawk »

:wink:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от LVitchev »

zee написа:
LVitchev написа:.....Агънце ще метнем едно тази събота тук и в неделя сабалян право на язовира .... но имаше 2 метра ...:
Е те това е приказка ..зарежи ги сонари.. те са само машинки и не трябва да стоят м/у приятелите... а този сом който си го видял ти го пожелавам на въдицата ...кога се открива сезона?.. при мен нещо се скапа .. ходя от време на време от брега или наблизо че дофторите нещо ми забраниха за известно време да се отдалечавам...ама маи ще ги з...ба и дофтори .,освен да не пушиш и да не пиеш , друго не ти казват вместо добър ден...
Мерси Зее,и на тебе ти пожелавам голяма риба на въдицата скоро !!! Лошото е друго,че ние приятели не можем да се разберем,а най-лошото е че се познаваме а не си вярваме един на друг,като че ли съм някакъв лъжец и си лъжа тук за спорта че съм видял голяма риба.Бахти,какво остава за хора с които не се познаваме,за това са и тези разправии тук по форумите,за глупости.Дофторите ги остави,бягай далече от тях защото наистина освен да не пиеш и да не пушиш,друго няма и да ти кажат,защото сме им абонати,искат ни болни за да взимат кинти.Нямат далавера да сни излекуват и яко някои си е въобразил че доктор ще го излекува,жестоко се лъже,искат ни на ясла и всеки месец да си взимаме лекарството,ако може да ни дадат и по още няколко лекарства,супер,ще карат нови скъпи коли и ще се правят на голямата работа но на наш гръб :idea: :idea: :idea: Бягай далече от тези изедници,освен ако не ти е много,много добър приятел и те уважава,другото е интерес и кинти,тези не помнят в какво са се клели :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от Pike1 »

Може ли някой да даде разумно обяснение, как тъй сонара ми показва парашута на 8м. дълбочина при положение, че си плува на повърхността с изпънато въже на 6м. от лодката. :shock: :roll:
Изображение
:shock:
Щото туй рехавото и широкото на осмия метър не е Иннормас :D , а парашута. :shock:
Тоя е малкия спирачен от СУ. Ползвал съм го 2-3 пъти-всичко нормално. Или ме бройкат извънземните. :shock: :idea: :lol:
Като му вързах едно шише на снадката с въжето се оправи. :roll:
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Пики,да не сте давали и на сонара ракия бе или на парашута,та е станал подводничар и се е пуснал на 8 метра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Двамата с Янко сте в състояние да направите чудеса с тая техника,прашути,снари,лодки,мамата си джасате :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от Pike1 »

Ти остави ами ще вземе и да ми сгъне някой ден. :lol: Баси и палавия парашут. :lol: :lol:
Янко през това време се занимаваше с тролинг. Хвана мерна бяла. :shock: :wink: Всъщност май не я хвана той. :mrgreen: :lol:
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от LVitchev »

Pike1 написа:Ти остави ами ще вземе и да ми сгъне някой ден. :lol: Баси и палавия парашут. :lol: :lol:
Янко през това време се занимаваше с тролинг. Хвана мерна бяла. :shock: :wink: Всъщност май не я хвана той. :mrgreen: :lol:
Няма да се учудваш,ако някоя вечер,след като извадите някои сом,той вземе да ви говори с човешки глас .....Пичове,аре сипете по една ракия,а сега наздраве :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от Pike1 »

Наздраве ! :D
MEMENTO MORI
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от yankosan »

Пики,според мен термоклина има само едно име :fish6: и то не е парашут от СУ :wink:
това без ракия не моа да го видя ясно :mrgreen:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Сонара и снимки

Мнение от franko »

Парашута без тапа си ходи към дъното,та стой и гледай :D .
Друг е въпроса с ракията,че може и вие да се видите на екрана.Внимавайте ей :lol: .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”