Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

pobeditelqt написа:Момчета, не знам за какви, капитани и треньори говорите - след като никой от тях не поема никаква отговорност......
При сегашната схема никой нищо не знае, всеки е най-големия и никой не е виновен.....
Някой си е капитан и налага мнение, друг е измислил риболова, а трети бил гледал няколко пъти големите, как ловят......
Пълна смешка..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Федерацията не осигурява нищо за национален отбор - НИЩО, а назначава всякакви треньори, капитани и подобни, след което събира парите на състезателите и им прави схема на трениране и стратегия за състезание...... :))))))))))))))
След това никой, нищо не знае.....

Когато не намираш и стотинка за НАЦИОНАЛЕН ОТБОР - няма как да избираш кой да участва в него и най-важното как да го прави - Правото е по класиране....
Стъвта ни умряла, дайте сега един автомобил пари за нова - виновен няма, някой не е опазил стръвта..... :))))))))))))))
Тоя бил такъв, оня - едикакъвси, защото не искал да тренира по някаква схема......
Извинявайте момчета, но на Европейското, ние бяхме едни хора, които сме се виждали по турнири и никой не знае нищо за стериотипа на риболов, виждания и разбирания и хора, които нямат никаква идея за уменията, разбиранията и нуждите ни за работа ни раздават някакви абсурдни задачки...... :))))))))))))))
Така няма как да стане.....
При тази схема на национале отбор му трябват ПОМАГАЧИ (какъвто бе Ивайло Христов - евала за което), а не разбирачи, трениори и капитани......
Фиктивен капитан- най-стария човек в отбора....
Трениор - никой
Рънъри - момчета с мерак да помагат на всички и да ходят бързо, а не за два дни рънъра ми мина първия ден за 10 секунди и отмина, а втория ден кучетата ме яли.....

Господа ново управляващи, не може да не си мърдате пръста за събиране на средства за Национални гарнитури,
да изисквате брутални суми за жива стръв, която била умряла,
да увеличавате все повече и повече фактура КЪСМЕТ на турнирите ни,
да отказвате хора да се състезават
да поставяте всякакви ограничения
да оставите турнирите само 3
да определяте дати в размножителния период
Да работите за всичко останало, но не и за развиване на високо спортно майсторство и да очаквате да се случи нещо.....
Дадохме ви схема за набиране на средства, за вдигане на конкуренцията, за смисъл за работа, за привличане на куб нови и стари състезатели, за развитие и по-сериозна работа в клубовете, а вие разделяте на равна стена секторите :)))))))))))))))
Е как да стане?.....
Какъв треньор, какъв капитан, какви национални състезатели.....
Има си класиране, който може и иска да ходи.....
/Всички знаете, че съм бил несъгласен с водената от Ивайло Христов политика, по въпроса и не съм го крил. Четох поста на Аркади след Световното миналата година и се чудех, какво толкова го хвали - и видях..... Човека не е треньор, а помагач, черно работник зад нас, можете да почерпите от опита му, а не да гледате от високо, защото опита си казва своето и като не е наясно какво да се прави, не влиза във филма, а те оставя сам да се спасяваш - Човека си знае мястото и до къде да спре/

Търсете помагачи, а не играчи и разбирачи.....
Човек, който да се грижи за стръвта....
Човек, който да събира информация....
Човек, който да отговаря за случващото се в дадения сектор и като дойде рънъра да му каже какво да предаде на състезателя, или какво да обсъди с него....
Човек, който да отговаря за програма на състезателите след тренировката - час на обсъждане на ситуацията, не тоя казал на оня, другия на третия, единия спал, а петия си правил такъми.....
Не трениор и капитан, а щаб от помагачи.....
Или един Водач, като Ивайло и останалите да се оправят или сбор на един водоем месец преди турнира и всеки да реши, за какво да се грижи.....
Преди да се тръгне, да са се видяли и разбрали, кой какво мисли, кой какво може да помогне, кой за какво може да допринесе....
Сегашното е пълен късмет и смях......
Схемата у нас първо..... :wink:


Да припомня, че малко след този ми пост станахме ПОСЛЕДНИ на миналогодишното Световно.....
Явно схемата работи....
Да видим тази година, дали ще проработи.....
:))))))))))

Явно в тази държава основния критерии за определяне на каквото и да е е шуробаджанащината, тоя ми е прияте, оня не ми е, другия бил по-красив..... Е честито на Новия ни Национален Отбор за 2014 година...
Не знам само как попаднаха в него Аркади, Дани, Вальо и Монтанеца, но явно не разбирам от красиви мъже....
:))))))))))))))
Друго какво да коментирам, а да не забравя да си вземете някой лев повече за да поемете пътя и спането на щаба, че те горките са в общата сметка... :tup:
Не визирам Бат Калин.... :)
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Иво Вълов »

Така значи, ся да разбираме, че вече е оформен отбора, който ще иде на световното. Ми дайде да го видим бре?
И само ако може да напишете по какъв критерии се определя националният отбор, че аз ми е интересно да знам, нали все някога и ние фидеристите ще имаме тая възможност та да питам.
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

Отбора е качен на сайта на федерацията....

А критериите са ясни:
Георги Георгиев ( председател или там какъвто се води на секцията), казва тези се класират по класиране от първенството за тази година, а този не ми е красив, дай да го прескочим, този става хубавец е, дай да вземе и тоя другия....
:))))))))))))))

И така, както повечето неща в България....

Да видим отново каква отговорност ще поеме, може би като след предното световно....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

И така.....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от njt »

Юрка тука май,май само ти си пишеш!А за сълзите в една друга тема нещо не разбрах.Вярвам знаеш кой се крие под ник NJT?
ПС Искам си "Пакетчето"
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

Явно е така....
Едни пишат, други се спотайват като мишоци и така....

Аз не се страхувам да си изкажа мнението и не съм съгласен една шайка (да не слагам епитети).... да си прави каквото и е скимнало....
Жалко за добрите намерение на това ръководство или поне за сладките думи, с който си заеха постовете....

Но малко започнаха да се омазват...
След миналогодишното родно първенство, през което постоянно се сменяха правила в движение и си нагласяха всичко, както им е угодно, при това след изминал турнир - смяна на класиране и т.н. Великото класиране на европейското, което бе пълен късмет, предвид цялата ситуация... Да не говорим и как смениха критериите поне три пъти за определяне и на този състав.... За Световното, какво да коментирам - жалко за желанието и труда на състезателите....
И накрая Никакви обявени критерии за определяне на състава, като единствено е ясно, че си нагласяват нещата без значение, кой как се е класирал или в каква форма е, така че да се грандомееят и величаят...
Един човек им го каза и ще им го припомня.....

Не е нормално човек, който го бият цял живот в родното първенство, да се иживява, като стратег, треньор и подобни....
Както и да решава, кой да ходи на Световно и кой не... :wink: :wink: :wink:
Не ме разбирайте погрешно, не става въпрос само за мен.....
Миналата година по същия начин отпаднаха хора, класирали се за европейското по някакви незнайни причини...
Аз знам защо отпадам аз сега и не ми пречи да го кажа....
Защото миналата година заявих на въпросния главатар на секцията, че повече пари предварително не давам, за да ми кажат после, че имало някаква обща сметка, в която май са включени и пътя на същия....
Отчет така и не се появи....
:)
И така, мълчиш и си кихаш, като поп и си в играта....
Търсиш сметка и си неугоден....
:)

Това е Нашата действителност, ще видим след Световното, кой с какви впечатления ще остане, ако изобщо му стиска да ги сподели, че после - Национален отбор.... нали
:)))))))))))))))
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
ARKADI
Мнения: 349
Регистриран на: Чет Окт 30, 2008 0:03

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ARKADI »

А НЕ МНОГО ПИСАНИЯ МНОГО НЕЩО САМО НАПРЯГАШ ОБСТАНОВКАТА.АКО СЕ БЕШЕ КЛАСИРАЛ В ТРОЙКАТА НЯМАШЕ ВООБЩЕ ДА СЕ СТИГА ДО ПИСАНЕ И Т.Н. А ИМАШЕ ВСИЧКИ ШАНСОВЕ ЗА ТОВА АМА ВТОРИЯ ДЕН НА МАНДРА СЕ ИЗЛАКОМИ ДА СТАВАШ ПЪРВИ С КАРАКУДИТЕ ЗАЩОТО ТОВА ТИ БЕШЕ ЦЕЛТА ПОЕ РИСКА СГРЕШИ И СЕГА СИ ПОНАСЯЙ ПОСЛЕДСТВИЯТА.СЛЕД КАТО СИ ЗНАЕШ ОТНОШЕНИЯТА С ФЕДЕРАЦИЯТА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО ЧЕ НЯМА ДА ТЕ ИЗБЕРАТ ПО ВТОРИЯ НАЧИН(КАКТО И МЕН ДЕ) ТАКА ЧЕ АКО ТИ СЕ ИГРАЕ НА СВЕТОВНО ТРЯБВА ДА СИ В ТРОЙКАТА И ТОВА Е КРАЙ ПРОСТО ГО ПРИЕМАШ И ТОЛКОВА.А И ОСВЕН ВСИЧКО ДРУГО ТИ САМ МИ КАЗА ПРЕДИ СЪСТЕЗАНИЕТО ЧЕ ДОРИ ДА СЕ КЛАСИРАШ НЯМА ДА ДОЙДЕШ ЗАЩО ТОГАВА ТРЯБВА ДА СИ ПИШЕМ И ДА СЕ ДРАЗНИМ.
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от todorto6ko »

Тук нещо не мога да разбера ,по критерии класиране на републиканско първенство :
1.Аркади Райчин
2.Дани Василев
3.Димитър Димитров
4.Валентин Тотев
5.Румен Витков
6.Юри Анатолиев

Не би ли трябвало тези шестимата да са в отбора за световното !?!?
Или има други критерии по кои се класират играчи за световното?
кой сега е номер едно?
Bayatov
Мнения: 182
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 16:57
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Bayatov »

todorto6ko написа:Тук нещо не мога да разбера ,по критерии класиране на републиканско първенство :
1.Аркади Райчин
2.Дани Василев
3.Димитър Димитров
4.Валентин Тотев
5.Румен Витков
6.Юри Анатолиев

Не би ли трябвало тези шестимата да са в отбора за световното !?!?
Или има други критерии по кои се класират играчи за световното?
Очевидно този критерий не важи :lol: ! И все пак с много хора съм разговарял и никой не ми дава смислен отговор, защо на световно не отива отборът класирал се на първо място, така поне ще се спестят доста караници и интриги, да вярно е, че уш се събират най-добрите в национал, ама ние сме си БЪЛГАРИ, та те някои дори не се понасят помежду си, при нас това не работи !
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ivelin66 »

Ехxxx едно време Лайза Минели пееше - Money,money
Team Milo - feel the difference
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

Аркади, въпроса не е, кой какво правил, къде се е класирал, а се крие и в написаното от теб...
Стигна се отбора да се определя не от качества и форма на състезателите, а от това колко е обичан или не от човек , който се изживява, като измислил състезателния риболов и след това, той е за гъби - не поема никаква отговорност....
Явно още не знаеш за какво иде реч... Аз нямах никаква представа за всичко това, отидох в Сърбия с огромната амбиция да сме отбор и не съм спестил и думичка от това, корто съм установил на тренировката... Знаеш ли каква бе реакцията.... Ок няма да продължа....
Ще допълня само, че никой от нас не направи и една тренировка ( от 8 тренировки), не трнирахме, не се запознавахме с обстановката, нрава на масовата риба и т.н. - знаеш за какво ти говоря, ако не Калин ще ти обясни, а изпълнявахме задачи зададени от въпросния Георги, след което на състезанието всеки се спасяваше сам... :wink: без да е тренирал и ден това, което е мислил че ще се получи...
Да нажежавам обстановката, но не и за теб приятелю, както и за който и да било от състезателите...
Точно обратното... показвам, колко можете да се изявите, като състезатели в подобна ситуация....

Едно е федерацията да те е обезпечила от - до. Да се е изтъпанил там един Гошо и да ти раздава задачи.... Друго е всеки да си набира средствата сам, въпросния да ги събере от нас като уж касиер (по желание), да ти омаже състезанието и след това да ти каже, пич какви пари си търсиш - то сметката е обща, без никакъв отчет за каквото и да било... Най-малко трябваше да ни събере и да се отчете, а не да ми каже, че нещо било умряло, след това ти си изразходвал само толкова кила храна, но ние сме купили толкова и така и да остави впечатление, че си е включил нещо странично в сметката...
Дори да не е така, аз останах с впечатлението, че плащах захранки по три и повече ( продажна цена, а не едрова, че и доставна - БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО НА ВЪПРОСНИТЕ ВНОСИТЕЛИ - няма да ги спомена, знаят се кои са, да не излезе, че правя реклама), да не говорим по колко ни се пада за стръв, която не ни бе казано да се грижим за нея и "някой" я умори...

Та така приятелю...
Основния аргумент, който се изтъква за това, че не съм "одобрен" за Национален отбор е, че нямало да се разбирам с отбора и с теб съм бил в отбор...
Познаваш ме много добре, знаеш колко е важно представянето на отбора за мен и как коментирам всичко, което ми се случва на тренировката. Видя и Марио защо ми се разсърди на Леново... В желанието си да обсъдим всичко, което става на тренировка, реши че си позволявам да му давам акъл или нещо подобно, което не беше така... Разбра ли сме се и по този въпрос... С всички вас, преди всичко сме приятели, аз поне се радвам всеки път като се видим и не само на риболов, колкото и да се дебнем по турнирите, така че нали....

А за това какво съм ти казал, дали ще ходя или не е до възможност, знаеш...
Борбата в мен бе огромна по въпроса, струва ли си всичко преди тръгването, да ходя в подобна ситуация, спонсор имам - не един...
Дори се появиха и нови, които ме изненадаха много приятно с желанието да ми помогнат с абсолютно всичко, за което им Благодаря....
Аз не оставам длъжен, ще се отчета подобаваща с всичко, което мога
:tup:

Та успех на теб и момчетата, нямам нищо против никой от вас, радвам се за вас и ви подкрепям...
И ако не се представите добре, знам защо ще е така....
А ако е обратното и в въпреки горе написаното от мен успеете, то вие сте Великани....
:)
Не случайно ме беше яд, че се пишат глупости за момчетата от предното Световно, от незапознати хора....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от pobeditelqt »

todorto6ko написа:Тук нещо не мога да разбера ,по критерии класиране на републиканско първенство :
1.Аркади Райчин
2.Дани Василев
3.Димитър Димитров
4.Валентин Тотев
5.Румен Витков
6.Юри Анатолиев

Не би ли трябвало тези шестимата да са в отбора за световното !?!?
Или има други критерии по кои се класират играчи за световното?
Bayatov написа:
todorto6ko написа:Тук нещо не мога да разбера ,по критерии класиране на републиканско първенство :
1.Аркади Райчин
2.Дани Василев
3.Димитър Димитров
4.Валентин Тотев
5.Румен Витков
6.Юри Анатолиев

Не би ли трябвало тези шестимата да са в отбора за световното !?!?
Или има други критерии по кои се класират играчи за световното?
Очевидно този критерий не важи :lol: ! И все пак с много хора съм разговарял и никой не ми дава смислен отговор, защо на световно не отива отборът класирал се на първо място, така поне ще се спестят доста караници и интриги, да вярно е, че уш се събират най-добрите в национал, ама ние сме си БЪЛГАРИ, та те някои дори не се понасят помежду си, при нас това не работи !

Новото правило, което си сътвори новото ръководство е да се класират първите трима директно, а другите трима ги определят Техническа Комислия...
По предтекст да има възможност, състезател да бъде заменен с друг, по подходяш за дадено Световно, в по-добра спортна форма, с повече опит в подобни условия и т.н.
Най-много риба в живота си съм ловил по Дунав, на близалки 15 - 50 +...
Имам извадени мрени над 7 килограма, няма какво да продължавам, всички знаят, кой как и колко лови...
Въпроса е, че няма ясни критерии и се допуска човек да построява отпора на лично отношение, след което бяга от отговорност, нищо повече...
Говорим за гонене на класиране и хвърляне на страшни усилия за идеята, а не за кой по-красив, по-мъж или по-велик...

А за втория пост....
Не е необходимо да се прави така и това класиране....

Има Световно клубно, на което исках да ходя догодина с отбора си, ако се бяхме преборили със Стара Загора...
За моя жалост не ни стигна нито късмета, нито силите.... :)
Но да иначе си прав, така ще имаме много по-добро класиране и шанс за това....
:tup:
Последно промяна от pobeditelqt на Пет Юли 25, 2014 10:24, променено общо 1 път.
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
topsoft
Мнения: 409
Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 17:30
получил Браво: 1 път

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от topsoft »

Ама какъв е тоя критерий "Няма да се разбира с отбора"????????

Не трябва ли да са първите 6 и ако някой отпадне по финансови причини, да го замести следващия? Не е много трудно според мене и се избягват всякакви дрязги? Явно ние дето следим нещата отстрани сме тъпи и не можем да проумеем сложната идея на федерацията.....
miro253
Мнения: 205
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:07
Риболов: в България
Местоположение: София
дал Браво: 25 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от miro253 »

topsoft написа:Ама какъв е тоя критерий "Няма да се разбира с отбора"????????

Не трябва ли да са първите 6 и ако някой отпадне по финансови причини, да го замести следващия? Не е много трудно според мене и се избягват всякакви дрязги? Явно ние дето следим нещата отстрани сме тъпи и не можем да проумеем сложната идея на федерацията.....
Логиката сочи да е така, но защо не е ?!?!?!?!??
Аватар
ARKADI
Мнения: 349
Регистриран на: Чет Окт 30, 2008 0:03

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ARKADI »

pobeditelqt написа:Аркади, въпроса не е, кой какво правил, къде се е класирал, а се крие и в написаното от теб...
Стигна се отбора да се определя не от качества и форма на състезателите, а от това колко е обичан или не от човек , който се изживява, като измислил състезателния риболов и след това, той е за гъби - не поема никаква отговорност....
Явно още не знаеш за какво иде реч... Аз нямах никаква представа за всичко това, отидох в Сърбия с огромната амбиция да сме отбор и не съм спестил и думичка от това, корто съм установил на тренировката... Знаеш ли каква бе реакцията.... Ок няма да продължа....
Ще допълня само, че никой от нас не направи и една тренировка ( от 8 тренировки), не трнирахме, не се запознавахме с обстановката, нрава на масовата риба и т.н. - знаеш за какво ти говоря, ако не Калин ще ти обясни, а изпълнявахме задачи зададени от въпросния Георги, след което на състезанието всеки се спасяваше сам... :wink: без да е тренирал и ден това, което е мислил че ще се получи...
Да нажежавам обстановката, но не и за теб приятелю, както и за който и да било от състезателите...
Точно обратното... показвам, колко можете да се изявите, като състезатели в подобна ситуация....

Едно е федерацията да те е обезпечила от - до. Да се е изтъпанил там един Гошо и да ти раздава задачи.... Друго е всеки да си набира средствата сам, въпросния да ги събере от нас като уж касиер (по желание), да ти омаже състезанието и след това да ти каже, пич какви пари си търсиш - то сметката е обща, без никакъв отчет за каквото и да било... Най-малко трябваше да ни събере и да се отчете, а не да ми каже, че нещо било умряло, след това ти си изразходвал само толкова кила храна, но ние сме купили толкова и така и да остави впечатление, че си е включил нещо странично в сметката...
Дори да не е така, аз останах с впечатлението, че плащах захранки по три и повече ( продажна цена, а не едрова, че и доставна - БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО НА ВЪПРОСНИТЕ ВНОСИТЕЛИ - няма да ги спомена, знаят се кои са, да не излезе, че правя реклама), да не говорим по колко ни се пада за стръв, която не ни бе казано да се грижим за нея и "някой" я умори...

Та така приятелю...
Основния аргумент, който се изтъква за това, че не съм "одобрен" за Национален отбор е, че нямало да се разбирам с отбора и с теб съм бил в отбор...
Познаваш ме много добре, знаеш колко е важно представянето на отбора за мен и как коментирам всичко, което ми се случва на тренировката. Видя и Марио защо ми се разсърди на Леново... В желанието си да обсъдим всичко, което става на тренировка, реши че си позволявам да му давам акъл или нещо подобно, което не беше така... Разбра ли сме се и по този въпрос... С всички вас, преди всичко сме приятели, аз поне се радвам всеки път като се видим и не само на риболов, колкото и да се дебнем по турнирите, така че нали....

А за това какво съм ти казал, дали ще ходя или не е до възможност, знаеш...
Борбата в мен бе огромна по въпроса, струва ли си всичко преди тръгването, да ходя в подобна ситуация, спонсор имам - не един...
Дори се появиха и нови, които ме изненадаха много приятно с желанието да ми помогнат с абсолютно всичко, за което им Благодаря....
Аз не оставам длъжен, ще се отчета подобаваща с всичко, което мога
:tup:

Та успех на теб и момчетата, нямам нищо против никой от вас, радвам се за вас и ви подкрепям...
И ако не се представите добре, знам защо ще е така....
А ако е обратното и в въпреки горе написаното от мен успеете, то вие сте Великани....
:)
Не случайно ме беше яд, че се пишат глупости за момчетата от предното Световно, от незапознати хора....
ЕТО ТОВА МИ ХАРЕСВА ТУК СИ ПРАВ ЗА ВСИЧКО БЕЗ КАРАНИЦИ А ПРОСТО ФАКТИ И В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ АЗ БЯХ ЗА ТИ ДА ДОЙДЕШ НА ТОВА СВЕТОВНО НО НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА ЗАЩОТО СКАНДАЛИ И РАЗПРАВИИ СА НЕДОПУСТИМИ НА ТАКЪВ ФОРУМ И ТЕ НЕ ПОМАГАТ НА НИКОЙ
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ASSENAS »

ARKADI написа:ЕТО ТОВА МИ ХАРЕСВА ТУК СИ ПРАВ ЗА ВСИЧКО БЕЗ КАРАНИЦИ А ПРОСТО ФАКТИ И В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ АЗ БЯХ ЗА ТИ ДА ДОЙДЕШ НА ТОВА СВЕТОВНО НО НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА ЗАЩОТО СКАНДАЛИ И РАЗПРАВИИ СА НЕДОПУСТИМИ НА ТАКЪВ ФОРУМ И ТЕ НЕ ПОМАГАТ НА НИКОЙ
Аркади,
Мисля, че и с малки букви бихме те разбрали.
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”