Къде продават маскировъчни дрехи

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
zerocool
Търговец
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Апр 26, 2006 21:30

Мнение от zerocool »

ходи виж при Дария в Риболовен свят.Има много хубав зимен костюм ама не е с маскировачен цвят.ни иначе е перфектен а и не е скъп.мисля че е 160 лв. и е на Jan van Shendel
zerocool
Търговец
Мнения: 33
Регистриран на: Сря Апр 26, 2006 21:30

Мнение от zerocool »

ходи виж при Дария в Риболовен свят.Има много хубав зимен костюм ама не е с маскировачен цвят,нo иначе е перфектен а и не е скъп.мисля че е 160 лв. и е на Jan van Shendel
Аватар
POPOV
Мнения: 1145
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 22:35
Местоположение: София/Ябланица
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от POPOV »

Градски,
Виж в магазина на SAFARI на ъгъла на бул. Тодор Александров и Цар Самуил - пада се между Мария Луиза и Ботев, от страната на Булбанк. Като цяло гледай в оръжейните мгазини, не толкова в рибарските.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Lubo написа:
wertus написа:Станиле, пробвай ТУК , магазина им е в Младост1 локалното бл 25. Доста са им качествени нещата, а и цените са реални.Поздрави!
Днес минах от там докторе, вече е денонощен магазин за хранителни стоки.
Май не си го намерил щот аз в петък 18-ти бях там да си търся полар и магазина си беше на мястото!!! Значи казвам го по-точно: движиш се по Цариградско идвайки от Орловият мост, на колелото на 4-километър слизаш долу и поемаш по локалното шосе посока Младост, подминаваш светофара където е отбивката за Окръжна болница и се движиш направо. Непосредствено след светофара отляво е бензиностанцията на ОМВ и 40-тина метра след нея свиваш в дясно към паркинга на 25ти блок. Там е магазинчето. Дано съм бил полезен.
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Преди да влезеш в Стара Загора има едно село, ако не се лъжа Богомилово. Та на мегдана един мангал продава всичко от резерва. Панталон и риза по 10 лв., фланелките по 5 лв., шуба 35 лв. Има още кубинки и колани - но на тях не им знам цените. За около 50-60 лв ще си кат сгоден циганин в новите камуфлажки. :D :D :D
vaskez
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:44
Местоположение: София

Мнение от vaskez »

Пробвай тук: http://armyshop.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=има интересни предложения, аз лично ще се възползвам по коледа
Всичко на този свят се връща!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Колеги, аз я преместих темата, защото освен че не й беше мястото в "Какво, къде, кога", мисля че тук ще бъде по-полезна и за бъдеща справка.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

kalinux написа:Колеги, аз я преместих темата, защото освен че не й беше мястото в "Какво, къде, кога", мисля че тук ще бъде по-полезна и за бъдеща справка.
Точно така, от два дни си мислех, че не и е там мястото. Добре си направил с оглед на това, че повече колеги ще наминат през Богомилово, за да не трошат кинти бадева. Парцалаците от резерва на нашата армия са фърст хенд и са супер на фона на опърдяните въшкарници от НАТО.
Видрата
Мнения: 417
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 7:54
Местоположение: гр.Клисура обл.Пловдивска

Re: Къде продават маскировъчни дрехи

Мнение от Видрата »

Бат Стан написа:колеги, някой дали може да ме светне къде продават маскировъчни дрехи, зимни, да са промазани и непромокаеми, да стават за зимен риболов и да не са много скъпи. Интересува ме и евентуално някой комплект, подходящ за подледен риболов - днес си харесах един, ама ми бяха малки гащите.
http://forum.nariba.com/viewtopic5288.html
ПУСТИТЕ КЛИСУРЦИ СТАНАЛИ МОСКОВЦИ
Видрата
Мнения: 417
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 7:54
Местоположение: гр.Клисура обл.Пловдивска

Re: Къде продават маскировъчни дрехи

Мнение от Видрата »

Бат Стан написа:колеги, някой дали може да ме светне къде продават маскировъчни дрехи, зимни, да са промазани и непромокаеми, да стават за зимен риболов и да не са много скъпи. Интересува ме и евентуално някой комплект, подходящ за подледен риболов - днес си харесах един, ама ми бяха малки гащите.
http://forum.nariba.com/viewtopic5288.html
ПУСТИТЕ КЛИСУРЦИ СТАНАЛИ МОСКОВЦИ
Аватар
roro2000
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 3:43
Местоположение: София

Мнение от roro2000 »

Според мен най близо и ефтино е в Бистрица,преди центъра на площада в дясно.За 55-60лв. си копуваш комплект. :wink: :wink: :wink:
Тука риба нема
върнете ни парите.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

В крайна сметка си реших въпроса с един комплект на Hillman и съм адски доволен. Комплектът е с противовятърна и непромокаема мембрана, в което се убедих още на първите два риболовни излета, тъй като на единия ме валя дъжд, обаче не пропусна вода. Отделно, че не се къса при минаване през драки и т.н. Отдолу е с поларена подплата, която се сваля и може да се носи отделно като анцунг или нещо от сорта. Всичката тая убавиня срещу 269 лв.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

В крайна сметка си реших въпроса с един комплект на Hillman и съм адски доволен. Комплектът е с противовятърна и непромокаема мембрана, в което се убедих още на първите два риболовни излета, тъй като на единия ме валя дъжд, обаче не пропусна вода. Отделно, че не се къса при минаване през драки и т.н. Отдолу е с поларена подплата, която се сваля и може да се носи отделно като анцунг или нещо от сорта. Всичката тая убавиня срещу 269 лв.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
roro2000
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 3:43
Местоположение: София

Мнение от roro2000 »

Честито колега, мислих че искаш да минеш по тънко с дрехите затова писах за Бистрица :D :D :D : Комплекта наистина е мн.добър със здраве да го ползваш. :fish7:
Тука риба нема
върнете ни парите.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

абе и аз мислех да минавам тънко, ама накрая се реших на нещо по-добро.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”