Стол за риболов със фидер???

ninja
Мнения: 1636
Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 20:35
Местоположение: Перник/София
получил Браво: 1 път

Мнение от ninja »

Stront написа: Колега ninja може ли да пуснеш някоя снимка с подобренията които си направил по твоето столче. Да видя дали с тия две мои леви ръце ще мога да го ъпдейтвам и аз .... :D .... А мисля, че и на другите колеги ще е полезна тая информация.

Съжалявам, че се забавих толкова с отговора, но доста късно видях молбата за снимки, после като я видях вече бях решил да ъпгрейдвам още повече, после се забавих с подобренията, та чак сега сколасах да пусна снимки...
Та реших да си направя една кутия под седалката, уж да е по-удобно, още не съм го пробвал в полеви условия, може да се окаже успешно, събра каквото исках да събере като багаж, следващата стъпка е платформа... или да си сложа старата седалка :lol: :lol: :lol: :lol:
Това е столчето с подобренията:
1. Това отзад е тавичката и рамката, върху която лежи тавичката
Изображение

2. Така изглежда когато тавичката е поставена:
Изображение

3. Ето как тавичката ляга върху рамката:
Изображение

4. Тук съм отрязал стената на профила на рамката на столчето и в него се пъха рамката на тавичката:
Изображение

5. Ето пак рамката:
Изображение

6. Това са държачите за пръчката (почти като прикачни Milo :lol: ):
Изображение

7. А това е вътрешното разпределение на кутията:
Изображение

Самата кутия е 80мм дълбока стъпва върху рамката на столчето, а не на двете шини отдолу, което усложни малко направата, най-малкото защото капакът и е седалка и се наложи да разваля старата седалка и да претапицирам капака като седалка, което е голяма играчка. Но така пък поне рамката не се подава отстрани на кутията, иначе щеше да е хептем грозно ;) Кутията я направих от някакъв пресован материал, който купих от Бриколаж, очевидно беше някакъв амбалаж или подобно, защото един лист 5мм дебел и 120х100см(приблизително) струваше 6 лв. Вътре преградите ги лепих с лепило Moment на Henkel, боядисах ги черен спрей, отвън е облепена с мебелно фолио, капакът се държи затворен от мебелно магнитче...

Поздрави
Колкото си по-невеж, толкова по-лесно обясняваш неща, от които нямаш понятие.

LZ1AWR
atanasov2004
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 11:11

отговор...

Мнение от atanasov2004 »

Браво колега :D Много ме кефи нещо направено с много желание и
труд. Браво!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Абе мерака е голяма работа. Давай смело нататък, ние като Биг Брадър ожидаме продължения.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”