Молба към модовете

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Не само спами сериозно , но и постоянно прави препратки към " На риба". Лошо няма ако има нужда , но да се прави постоянно...
За сайт си е изписал отново "На Риба" , а скайп адреса му е недействителен. Има още един потребител МИТКО555 , който е регистриран на същия ден.
Ето им първите постове:

ЛИНК

Подозрително съвпадение има в стила. Готов съм да се обзаложа че има един и същ IP адрес :wink: .
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Някои пак не си е пил млякото сутринта. :roll:
Go BIG or Go Home!
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

ZLAK написа:Не само спами сериозно , но и постоянно прави препратки към " На риба". Лошо няма ако има нужда , но да се прави постоянно...
За сайт си е изписал отново "На Риба" , а скайп адреса му е недействителен. Има още един потребител МИТКО555 , който е регистриран на същия ден.
Ето им първите постове:



Подозрително съвпадение има в стила. Готов съм да се обзаложа че има един и същ IP адрес :wink: .
Злати сменяй професията /разгада ги/и еб.....м м....ката :lol: :lol: :lol:
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Ето значи , откъде е била атаката от преди няколко дни. Абе, кви хора има на тая земя, вместо да си гледа в копанката - той на другия я бута. Я не сакам да съм добре, ама на Вуте да му е зле.....тц....тц...тц....
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Aлоо младежи, работата проста бе - Пайка е сложил един бутон ""Админ"( аз го натиснах още вчера следобед), натискате го и вие като имате подозрения и работата приключва. Този е ясен и нема смисъл да се коментира...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4516 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Младежът или младежите получиха бан по ИП и няма да досаждат повече във форума.

Бутона информирай админ нещо се е развалил :oops: нищо не ми изпраща, ще трябва да го оправя.
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Бе замислих се аз вчера защо като пратя и не се затваря а само се презаржда празен, ма реших че е пратил...Щи досаждаме на ЛС докато го оправиш :lol:
stavamrano
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 22:21
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Мнение от stavamrano »

Аз пък наличието на тия спамери го гледам от хубавата му страна. Смятам, че те ще помогнат за общуването във форума. Какво имам в предвид, ето един сценарии на развитие на нещата: Сега са бамнати памнати и незнам си кво там, но нищо не им пречи да се пререгистрират и да си почнат отново. Според мен единствения лек е ние потребителите да не им обръщаме внимание и в краина сметка ще им писне, а така и ние ще се научим да бъдем по-толерантни един към друг.
на другия бряг винаги кааалве повече
Аватар
kalimok
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 8:12
Местоположение: Тутракан
Обратна връзка:

Мнение от kalimok »

Бан по IP?
Скоро Уикипедия бяха баннали един по IP от Кувейт, а се оказа че са баннали цял Кувейт, защото използват само едно IP!!!
:lol: :lol:
Колкото повече, толкова повече!
miron
Мнения: 474
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 22:52
Местоположение: Sofia,Скравена,Sunny Beach

Мнение от miron »

kalimok написа:Бан по IP?
Скоро Уикипедия бяха баннали един по IP от Кувейт, а се оказа че са баннали цял Кувейт, защото използват само едно IP!!!
:lol: :lol:
:shock:



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
miron
Мнения: 474
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 22:52
Местоположение: Sofia,Скравена,Sunny Beach

Мнение от miron »

Изображение
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

8) Не се види 8)

Изображение
Go BIG or Go Home!
Van Helsing
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 18:03
Местоположение: Враца

Мнение от Van Helsing »

Всеки има право на мнение- повече демокрация- по- интересен форум. Отстраняване само за непоправими рецидивисти,
но да им се дава срок и т. н.
Яденье,пиенье,некоа сгодна женица...
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

Van Helsing написа:Всеки има право на мнение- повече демокрация- по- интересен форум. Отстраняване само за непоправими рецидивисти,
но да им се дава срок и т. н.
Цяла една страница от подфорума " За рибите " беше оспамена , за да може да видиме мнението на потребител във всички възможни актуални теми ! При това ставаше въпрос , не за неговото лично мнение по темите , а за отделни извадки от други места , които не , че не са вярни , но са ги писали други автори ! И накрая да кажа , че според мене си ставаше дума за най - обикновено " гъбаркане " , с цел развлечение или скука , но банването си бе по правилата ! 8) Следващия път , като решат да се регистрират във Форума може би ще са много по - разумни и колегиални - надявам се ! :D

Катинарчето ако може :D
Червендалеста Бабушкоподобница Ruthilus Erythro-Incognittis Petrii Milkov 2008
Д-р Дулитъл
Мнения: 2055
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 313 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Подкрепям заключването...
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”