Смятам да не пиша вече

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Нова сапунка....която обаче изненадващо е с хепи енд
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

maver13 написа:Здравейте отново,

Искам да Ви благодаря за добрите думи и топлото отношение!

От днес отново давам мнения във форума, а и скоро репортажче ще спретна. Замислих се и реших, че е тъпо да се ядосвам и не трябва да се лишавам от възможността да науча нещо, пък и аз да помогна с каквото мога.
babydoctor написа:Пак ти казвам, не познаваш Корса, той беше самата нежност - никой не е искал да те засегне - продължавай с прекрасните репортажи и добрите улови - НАСЛУКА!!!
А на Корса не му се сърдя - той е свестен тип, а и мнениятя му са подплатени със знания, кето е най важното.
babidoctor написа:Приятелю, не се впрягай - всичките тези са извървели пътя, който ти предстои да извървиш и ти - и аз съм ловил риба - по 20-30 кг. каракуда, по 7-8-10 шарана, носил съм ги вкъщи Убий ме, не знам какво съм ги правил, сигурно съм ги раздавал. Идеята беше да се изявиш, да наловиш много - 26 килограмови скобара ми е рекордът за един ден на Струма, също прибрани - после тайфата от Перник се изпонапи и ги изгорихме в огъня
А аз иначе много рядко взимам риба, дори и от платени водоеми. Обичам да я пускам обратно, но не снимам пускането, защото за мен това е нещо съвсем естествено. Благодаря на всички за подкрепата и успех!
Браво maver 13!! :lol: :lol:
Мъдра постъпка! :wink:

Един съвет, ако приемеш. Когато искаш да цитираш нещо го заграждаш по следния начин:

Преди цитата ползваш това :
......... написа: , като на мястото на точките изписваш името на цитирания.

В края на цитата завършваш с това: /quote , което е отново заградено със средни скоби като горното.

Чакаме репортажчето с нетърпение. :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

maver13 написа:Обичам да я пускам обратно, но не снимам пускането, защото за мен това е нещо съвсем естествено. Благодаря на всички за подкрепата и успех!
Добре дошъл отново на борда - винаги съм готов за излет с теб :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Хм,и аз вече се замислям по въпроса,като се има в предвид,че почнаха да ме ядат без особена причина хора ,от които най-малко съм очаквал...
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Я стига сте се правили на ощипани моми на хорото бре! Мен пък как са ме яли........Ама е имало и защо.А колко теми и постове са ми изтрили.... Корсето и Саки да съм ги удушил само с лява ръка досега. :D :wink: Ама е имало защо. Човек се учи в движение. Е... Всеки сам да си направи извода. Ай ся да ревнем - нема да пиша - ми ако щеш пиши! Синдрома на късата пишка......., а налагането на Бон Тон се разбира от само себе си. :D :wink:
Miro Ni4ev
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Юни 27, 2006 14:35
Риболов: шаран
Обратна връзка:

Мнение от Miro Ni4ev »

Yuri Varbanov написа:Хм,и аз вече се замислям по въпроса,като се има в предвид,че почнаха да ме ядат без особена причина хора ,от които най-малко съм очаквал...
Сипи си една бира, това не е ядене! И като си мислиш за засягане си прочети и ти мнението :oops:
Нито съм искал да те обиждам, нито съм те карал да се биеш с мангите. Но от къде реши чевсичко което правим е безмислено?
Обади се като си в Сливен да се видим и ще решимвъпроса по мъжки- .............. с по едно бира и гол телескоп в ръка :lol:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Miro Ni4ev написа: Обади се като си в Сливен да се видим и ще решимвъпроса по мъжки- .............. с по едно бира и гол телескоп в ръка :lol:
Хахаха, може ли и аз и аз ... хахаха . Мале как ми се ходи за риба..... Как ми се ловят тластите шарани дето са на 15 км. от мен в едно каналче, което се влива в Бодензее, ама хайде това е друга тема на разговор :)

На maver13 ще кажа само едно : БРАВО МЪЖКИ !!! Мъдра постъпка. Тук почти всеки я яден и е имало за какво, така че горе главата и само напред.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

И запомни на Бодлива крава Бог рога на дава!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Miro Ni4ev написа:
Yuri Varbanov написа:Хм,и аз вече се замислям по въпроса,като се има в предвид,че почнаха да ме ядат без особена причина хора ,от които най-малко съм очаквал...
Сипи си една бира, това не е ядене! И като си мислиш за засягане си прочети и ти мнението :oops:
Нито съм искал да те обиждам, нито съм те карал да се биеш с мангите. Но от къде реши чевсичко което правим е безмислено?
Обади се като си в Сливен да се видим и ще решимвъпроса по мъжки- .............. с едно бира и гол телескоп в ръка :lol:
Първо пак ви адмирирам за направеното и евала,че сте единствените,които се сещате.Ако мисля,че нещо е безсмислено то това е местата,на които се извършва зарибяването и по-специално Сливенската дупка.Едно,че площто е малка,друго,че е близо до града и е окупация,трето че е дълбока и рибата се набива в шаварите,а там я чакат идиотите,четвърто рибата не е свикнала да я ловят и докато се усети ще намалее драстично.Обсъждал съм го с колеги и стигнахме до общото заключение,че там ще е добре,ако 10% от рибите достигнат първия си килограм.Пак е много-никой не ти го дава,а и нява да ти даде тези 100-150 шарана,но има места внашия край,където КПД би могло да достигне и до 50%.И оттази гледна точка оправдавам в много по-голяма степен пускането на риби в Крушарската най-малко поради по-разчупения и релеф и по-голямата и площ,въпреки,че и там ще е лудница,рибата поне ще има къде се скрие.Пак ви казвам евала за деянията и се надявам да са възможно най-успешни!
Та това бяха аргyмeнтите за прословутото ми "заяждане".Смятам,че се видя,че просто искам и аз да помогна било то и косвено.

П.С.:Ако искаш ще ти пиша на ЛС за 3 места,където рибата би имала много добри възможности да оцелее без да бъде тормозено до краен предел и са в непосредствена близост до града.
Аватар
valeri hinkov
Мнения: 1178
Регистриран на: Съб Фев 03, 2007 13:23
Местоположение: Sofia,Volgograd
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 30 пъти

Мнение от valeri hinkov »

Yuri Varbanov написа:Хм,и аз вече се замислям по въпроса,като се има в предвид,че почнаха да ме ядат без особена причина хора ,от които най-малко съм очаквал...



Абе кви сте ми некви такива пу...ци, :D само моляте гледай да не се самоубиеш братле :D ,ще се почувстват някои хора много гузни след това :lol: да загубят такъв ценен кадър :( .Кво ти пука, нещо проблеми със самочувствието ли имаш?разбери всички хора преди да спечелят уважение и авторитет са лапали от големите пишки преди да постигнат нещо.Тук е така има стари кучета с набрано самочувствие, които се гаврят с новобранците.И с мен се ебават, ама да ти кажа честно хич не ми дреме.Ще ти кажа и друго аз освен в този форум пиша в още 5-6 чуждестранни. Там ако знаеш кво става! От два вече ме изгониха.Останах само в онези ,в които не могат(не искат регистрация) и цензурирането става автоматично веднага. Днес дори ме набедиха за най-големия селянин.Дори ме псуват понякога, а аз само си го премествам от единия крачол в другия и продължавам да си драскам.Иначе не съм лош човек, претендирам даже ,че съм интелигентен. Така,че споко брат от тия хора все пак не ти зависи бъдещето.
А тва с Русията от долу кво значи???
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Бъзикня от едно предаване в България,нищо обидно към Русия,де!
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

valeri hinkov написа:......от тия хора все пак не ти зависи бъдещето.
Така е пич, но мисля, че едно приятелство повече е винаги от полза, за сметката на едно загубено, нали?

За чуждите форуми..... незнам.... и аз съм писал преди в няколко чужди, но никога не са ме нагрубили, камоли изгонили.... Явно си попадал все на лоши места или пък ти много си ги дразнил..... знае ли човек :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
баничката
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 23, 2007 20:50
Местоположение: Враца
получил Браво: 1 път

Мнение от баничката »

Стига вече са ме цитирали олигофрени- до тук бях.
Баце...
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

баничката написа:Стига вече са ме цитирали олигофрени- до тук бях.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 251 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Е явно вече съм олигофрен...Горката баничка таман беше взела да се съвзема от състоянието на амок.Но съм убеден,че пак ще се завърне по-силна отвсякога.Viva los banicharos!!! :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”