Вижте кво прочетох!!??

Книга за препоръки и оплаквания.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ше ги пусна у скрития форум,там ше ме приемете ако да не съм синеок нали? :lol: :lol: :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

PENN написа:Ше ги пусна у скрития форум,там ше ме приемете ако да не съм синеок нали? :lol: :lol: :lol:
Нали видя и другото условие? :lol:
Ако пуснеш още такива снимки - обаждам се на жена ти и започвам да кроя пъклени планове! :lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

Росен написа:... ти не си човек ... :lol: :lol: :lol:
АбЦолютно съм съгласен :lol: :lol: :lol:
Добре, че не е в БГ :twisted:

Иначе мнението ми по темата съвпада с това на Дани Крилов. :lol: :lol: , с добавка да не забравяме биричката и винцето. :wink: :lol: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Да се уточним,САМО СИНИТЕ ОЧИ МИ ЛИПСВАТ,за справка една "мадама" от един форум,ше фарли един боб и ше ви каже как стоят или по-точно висят нещата. :lol: :lol: :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Мухахахахахаааа! :lol: :lol: :lol:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

:shock: :? Не е смешно,никак даже,питай жена ми........... :P :oops: :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Не бе, аз за боба... ;) А иначе... Да не мислиш, че си уникат? :oops: :oops: :?
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

И ти ли чадо,завалийката той :lol: :lol: :lol:

Ше ни бият пак,но поне е весело.Айде стига толкоз,най-много да я преместят в OFF тая тема или поне половината.А може и в скрития,при танкопикаещите. :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Така, таткааааааааа, гледам че темата се е развила. Колеги достатъчно съм интелигентен, за да не вярвам на всичко , което се пише по форумите, още повече на злобните изказвания и нападки. В началото се ядосвах, но после някои истински риболовци и приятели ме светнаха каква е обстановката и вече не се връзвам. Извинявам, че съм се усъмнил, но все пак остава въпроса - от къде ще му хрумне на колегата подобно изявление??

По въпроса за споделянето на места, тактики итн. можете да проследите постовете ми и сами да прецените. ЗАЯВЯВАМ, че никога не съм попадал във форума на колега, който да не споделя или да дава грешна информация.

Айде успех на всички тоя уикенд и дано "талаша" да има какво да снима и за какво да пише в понеделник

:wink: :wink: :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Няма наши и ваши барт...Няма "талаш" и "елит"...всички сме едни пич, всички...Виж, че като се появи някой "нов" във форума ( стига да не е интригант - те си личат ), му се обръща нужното внимание, никой не гледа "отгоре", а се отговаря чинно и с внимание...хора сме....Е чат пат, на некой му дойдат повечко енерганите и залита на някъде, ама това е за подправка към основното ястие....Радвайте се на живота пичове, толко е кратък, чееее.................. :? :D Наздраве .......след 18 часа... :wink:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Айде и аз да се умешам.Може дадена група да си пише на лични,поличавал са съобщения с информация за даден водоем от колега които явно ме бърка с някой друг,ни ги ловя ни сам там,че да ме интересува. :wink:
Това обаче не е случая за които пише колегата ЧУРОЛИКПЕНЧО,може дадена група да има такъв подфорум,но това може да са организирани риболовци като Морските Вълци,Видрите...........и там каквито организации имаше.Това съвсем не значи,че някои си клечи и чака на гюме друг да му снесе информация,а той нищо да не дава.Да се изтъква това като факт е смешно според мен поне,създава се излишно напрежение и никoй нищо не печели от това.
Преди около 3 години писах каква е организацията в тукашния форум,всичко можеш да прочетеш без да си регистриран,но НЕ и репортите,за тях се искаше регистрация.Сега идеята пак назрява в което няма лошо,номера е да не се дразнят хората с глупости от рода на СКРИТИ ФОРУМИ ЗА ХОРА С МАЛКИ ПИШКИ.............па после се чудим що ни няма с скрития форум. :wink:
Go BIG or Go Home!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Kentavar написа: :D Наздраве .......след 18 часа... :wink:
СКРИТИ ФОРУМИ ЗА ХОРА С МАЛКИ ПИШКИ.............па после се чудим що ни няма с скрития форум. Wink
Е заради такива колеги си струва да пишеш у секи форум!

Кефите и наздраве и на вас :lol: :lol: :lol:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Има/няма............дреме ти,важното е да е добра обстановката,винаги има какво да се научи из форума.Аз колко информация сам почерпил,ако го нямаше форума кьорава риба нямаше да хвана.Как да е,ставам един WOLF :P тия дни да пробвам как е,може и да има файда някаква,някои скрит/покрит форум.
Go BIG or Go Home!
Аватар
cerber
Мнения: 1873
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 23:51
Местоположение: Evros-GR
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от cerber »

Абе напишете поне, за какви размери става дума, да знам, имам ли надежди или не?
)><ۣ((((((((ºۣ< ڸ
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 200 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнение от Markony »

cerber написа:Абе напишете поне, за какви размери става дума, да знам, имам ли надежди или не?
Среден до дребен размер куки и мооого тънко влакно :twisted:
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”