Евала

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: otgovor

Мнение от babydoctor »

sunny_boy_fish написа:BABYDOCTOR,ne viarvay na vsicko koeto cete6!ne ce niama mrejari,
Е, успокои ме , сериозно се бях притеснил за този красив язовир. Успех в работата и наслука. :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
sunny_boy_fish
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Апр 03, 2005 11:16
Местоположение: kazanlak

pokana

Мнение от sunny_boy_fish »

BABYDOCTOR,otkoga vi kania na ''KOPRINKA" vsicki FORUMCI!!!!!!!!!!elate da se vidim,da se zapoznaem! :D :D .6te mi e mnogo priatno da doydete na gosti,pone za edin izlet!!!!NASLUKA v tazi jegaaaa :lol: :oops: :cry: :twisted:
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

sunny_boy_fish в неделя се опитват да ме замъкнат към карлово (аз се дърпам още че ще ходя на огняново) но ако не успея да се преборя (с жената) ще ти гостувам на копринка с най-голямо удоволствие !
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Аз също, благодаря, ама ме налегна работа насред отпуската и последните две седмици си ги карам в болницата :evil: :evil:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”