за щука около лондон ???

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Niko
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 22:50
Риболов: Coarse fishing

Re: за щука около лондон ???

Мнение от Niko »

здавейте колеги ,има ли о6те риболовци в този раион.. :tup:
Аватар
Алеко
Мнения: 11060
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 761 пъти

Re: за щука около лондон ???

Мнение от Алеко »

Niko написа:здавейте колеги ,има ли о6те риболовци в този раион.. :tup:
И аз се интересувам от този въпрос. От 14 до 21 юни ще съм Лондон и ми се ходи на риба поне за един следобед. Спинингист съм, така че ще търся хищници.
thumper
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Дек 04, 2009 16:16
Местоположение: uk,london,plovdiv
дал Браво: 25 пъти

Re: за щука около лондон ???

Мнение от thumper »

В района риболовци пълно:)Лошото е че не остана къде да се ходи.Канала на Totenham hale
е мн зле .Братята поляци и мангалите пообраха малкото риба която беше в него.Единственото място са резервоарите но там само пъстърва,но малко скъпо там.Алеко,не си губи времето да обикаляш тука,варянта ти е темза в свободните участъци,ако не е голяма реката в това време,но едва ли ти се хващтат кустуретки.Почти всичко се стопанисва от клубове и трпябва да си добре информиран.ако ще има и други болни мозъци мога да ти каза къде да идете за пъстърва с лодка,но щте тршбва кола.за лондон се откажи,няма смисъл да обикаляш каналите
Аватар
Алеко
Мнения: 11060
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 761 пъти

Re: за щука около лондон ???

Мнение от Алеко »

thumper написа:В района риболовци пълно:)Лошото е че не остана къде да се ходи.Канала на Totenham hale
е мн зле .Братята поляци и мангалите пообраха малкото риба която беше в него.Единственото място са резервоарите но там само пъстърва,но малко скъпо там.Алеко,не си губи времето да обикаляш тука,варянта ти е темза в свободните участъци,ако не е голяма реката в това време,но едва ли ти се хващтат кустуретки.Почти всичко се стопанисва от клубове и трпябва да си добре информиран.ако ще има и други болни мозъци мога да ти каза къде да идете за пъстърва с лодка,но щте тршбва кола.за лондон се откажи,няма смисъл да обикаляш каналите
Благодаря, колега. Аз точно за Темза си мислех, някъде малко над града, където да може да се отиде с градски транспорт за един следобед.
Та ако имаш информация за тези места, ще съм ти много благодарен.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”