Не разрешават на Канала

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
parabela
Търговец
Мнения: 222
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 22:37
Местоположение: Нова Загора

Мнение от parabela »

едно е ясно че на софиянци искат да им излезе по евтино това състезание независимо от това че багажа ще го мъкнем като пълни малоумници и ще чакаме господин манго да му дойде кефа да ни засмуче по 5 10 лв на ден :!: :!: :!: Много обичам този спорт но за догодина си поставям една голяма :?: като тази година не е било :cry: Маяци вие сте в правилна насока
Аватар
ma3xa1993
Мнения: 317
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:03
Местоположение: Sofia

Мнение от ma3xa1993 »

Какво само казвате,че се отказвате,пак ще има състезатели и състезания.НО как може да не разрешат състезание на гребния канал,много скапана държава.За кво си пазят рибата,дейба и малоумниците стреснати...Имаме канал на световно ниво а дори не може да се използва...Всичко в "българя" е пълна трагедия... :evil: :evil: :evil: :evil:
Team DAIWA and MAVER is the best of world...
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Мнение от Мишел-Маяк »

Браво Папараче,егати и прозрението което си получил брато,много се радвам за тебе да знаеш,само да не е заради Форума :lol: :lol: :lol: както казват хората по добре късно отколкото никога.Миналата година мина под кретенията на биг Бос ог Филибето-майна,а тази година е още по зле заради мудноста на Федерацията ни,ама кво да правиш,наши са ши си ги трайм.Само едно не мога да разбера,в кой спорт се променят правилата по време на играта,това го може само в България.Имам едно предложение,догодина забранете всички отбори извън София и край на проблемите.Найс А. :lol: :lol: :lol:
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Мнение от пламенхимекс »

Колеги стига плакахте по форумите,пускайте жалби до ДАМС,международната федерация по риболовни спортове,никой като не ти търси отговорност си правиш каквото искаш"НЕ елуд този ,който яде баницата.........."А в Пловдив знят колко е алтава федеращията как да ги пуснат.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Вижте сега ,това е пълна кретения.Така ще е докато всичко е в София.Почвам да си мисля ,че това не е федерация а племенен съвет и кой как му утърва от тези няколко човека така си действа .
Тук веднага ще ви кажа какво не сте дойзмислили.Забранете на това състезание риболова на късо не на слънчак.Защото слънчака си взима вътре на мача и на щеката , така че поне като взимате кретенски решения ги помислете малко.На Цонево на мач се ловиха 60% слънчак и между тях някоя перка и платика .Ако не ви дойде акъла в главата ще се получи най хубавото състезание.Аман .
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 122 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от ivelin66 »

Ми като не искат да има слънчак да бяхте дошли на Дунава.За 3 часа се правят около 5-6 кг риба без нито един слънчак.Дори и попчета няма - само платички,каракуда,мъздруга,морунаш и някой и друг дребен шаран.И щяхте да спестите парите за фуила :D
Team Milo - feel the difference
ANDY_rasper
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 20:13
Местоположение: Дупница

Мнение от ANDY_rasper »

Хората на запад ловят едри риби,щото ИМА едри риби.А тук я се позамислете на кое състезание тази година е имало изобилие от едра риба навсякаде?-само в Шумен...перки...ЧЕ те и на запад не залага на перки в турнирите? :idea: .какво ловят на запад ,дето тук го имаме по големите водоеми? А международния правилник забранил ли е късата пръчка? Или ние ще сме опитни мишки? Ако утре на някой му попречат костурите ( а слънчака е вид костур) и тях ли ще забраните? и по състезанията 50% валати...А нека първо помислим КАК да се напънят водоемите с качествена риба пък тогава да я ловим
valio-stara zagora
Мнения: 147
Регистриран на: Нед Май 02, 2010 22:49

Мнение от valio-stara zagora »

В момента стената е 700м-перфектна за риболов.язовира е на макс.Така,че това не е отговор! :wink:
valio-stara zagora
Мнения: 147
Регистриран на: Нед Май 02, 2010 22:49

Мнение от valio-stara zagora »

Що не забраните на Бат Каллин и Пламен Панталеев да почват състезанието наравно с останалите.Аз предлагам да влизат в игра след първия час и да нямат право на тежка захранка!Така някой хора,които променят правилата най-накрая може да ги достигне жадувания ,,УСПЕХ" :lol: :shock: :?:
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Боян Шушлин »

Много растегателна тая стена на Жребчево бе!?
Преди три години при 10 отбора бяхме през 9 метра, а сега при 14 щяхме да сме си нашироко, супер щеше да е :lol: :lol: :lol:
А що се отнася за забраната на слънчака не мисля че това ще ощети някой отбор, особено пък елитен!
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

d

Мнение от ASSENAS »

Боян Шушлин написа:Много растегателна тая стена на Жребчево бе!?
Преди три години при 10 отбора бяхме през 9 метра, а сега при 14 щяхме да сме си нашироко, супер щеше да е :lol: :lol: :lol:
Епа колко ти требе да седнеш на една табуретка, да извадиш спидито и да си къцкаш слънчаци :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Пак ви казвам , забранете късото ,а не рибата .Какво ще стане иначе, храниш почваш да ловиш на мач и хоп ,слънчак, пу да ти еба .....ката, марш у водата .А за да развием голямо спортно майсторство ще се наложи тогава да легна на 1-2 царевици да не ми взима хайвана.Аййй сиктир . Пародия .
Ако знаех как ,щях да ви кача една песен на Светльо от Хиподил поздрав за всички от управителния съвет :lol: :lol: :lol:
parabela
Търговец
Мнения: 222
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 22:37
Местоположение: Нова Загора

Мнение от parabela »

Боян Шушлин написа:Много растегателна тая стена на Жребчево бе!?
Преди три години при 10 отбора бяхме през 9 метра, а сега при 14 щяхме да сме си нашироко, супер щеше да е :lol: :lol: :lol:
А що се отнася за забраната на слънчака не мисля че това ще ощети някой отбор, особено пък елитен!
на цонево не бяхме по разредени
baido125
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 19:29
Местоположение: с Баня общИНА НОВА ЗАГОРА

Мнение от baido125 »

Бате Парабел май големите майстори ги страх от Жребеца .Може Би за това не искат ?Пък люлката на риболова минава от там .Колко звезди има в Нова Загора от този спорт А? Пък и и ние сме Ви големи фенове и заслужаваме да ви гледаме . Но явно всичко е бринкаджийска история .
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Мнение от njt »

Ами като искаш да ги гледаш-ела на Дъбника.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”