Река ПО

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Иво Ломски »

Върхи, да си вземеш задължително от тези воблери - http://blogs.courierpostonline.com/fish ... nted-lure/" onclick="window.open(this.href);return false;
защото хем са за кьоравци, хем стават и за мътна вода. За силните вибрации дето създават нема да ти обяснавам, защото това не е важно. Послушай ме и нема да сгрешиш, нищо че некои колеги казаха че това не е сомска разцветка :wink:
Живот без страст не е живот а само съществуване...
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Река ПО

Мнение от boababa »

Емо,нещо се объркахте с бат Любо! :shock: Точно вие ловите мизерабъли и мястото ви е в ултра-лайт сомчетата до 6кила! :roll: Оплаквам ви цела зима,дано си оправите килата на По или Ебро,че тука ще вие трудно и ще ядете много бой от Троли! :cry: Извинявам се,ако съм ви наранил,не е нарочно и ми е жал за вас! :roll: :wink:С Върхи ставате трима,та лесно ще ви праснем,къде най-боли,от към баяти сомове на тролинг! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

Ще те треснем споко.....и на състезанието пак. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Река ПО

Мнение от boababa »

Никога! :shock: :shock: :shock: Ще играя Мел Гибсън от "Смело сърце",само се съберете трима-четирима,за да ми стане рекорда! :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

Споко бе,ще ти дадем от нашите сомове да докаращ до 40 кг че от как си почнал да ловиш,над 30 кила сом не съм видел да вадиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Река ПО

Мнение от boababa »

Кой,бе? :shock: Почти бех извадил една 70-ка,ма аванса ме предаде! :oops: :cry: Ле-ле мале,почвам ги големите,че нещо ме натиснахте на килата и треа да нараствам бързо! :wink: Но не на По и Ебро,че там ми е лесно и скъпо на джоба! :cry:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Река ПО

Мнение от LVitchev »

Пак ще гледаш като мисир на масата след състезанието,да знаеш :lol: пак ще обясняваш врели -некипели защо така е станало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Река ПО

Мнение от bai ves »

:lol: Е, мисир е 100 проц пловдивски лаф, помня аз, като бях студент .... ВХВП, райончето си спомням като си ловках и две мангалчета се нае..ха зад мен на 10 м , и ми искаха цигари после :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Пак ще гледаш като мисир на масата след състезанието,да знаеш :lol: пак ще обясняваш врели -некипели защо така е станало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
изхилих се яко :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Река ПО

Мнение от VARHARA »

Бреее тук станало весело :lol: :lol: :lol:
Иво мерси за инфото.Надявам се реката да е благосклонна с нас и да ни даде мечтаните трофей.Какво му трябва на човек.Седем дена риболов , 30-тина сома и 1 над 150кг -скромно го давам но от сърце:lol: :lol: :lol: По е много по труден обект от колкото Ебро .Това ми е ясно ,но пък сомовете и предизвикателството са по големи,не на последно място и кинтите .На По ни идва с пъти по тънкана от Ебро 450 евро за 7 дена. Дадаха ни тази дата защото всичко е заето.Аз съм спокоен защото с нас идва Станимир който от 5-6 години ходи на По и лови сомове така че имаме гит. Има още една дата свободна но чак на 1.06 до 8.06 Нека да се приберем и който иска да отиде да се обади и ще ви дам телефон да си резервирате ако е още свободна датата. Тролко на ПО ще е по готино защото ще ловим и на силикони и ще има вунда бах ,вунда бах .......зързързързързързързързързър/това е аванса/ -шайзе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Но на теб за силикон да не ти говоря защото не знаеш какво е това нящо :wink: :lol: И точно като се приберем риболова ще е в сила и в БГ и както съм загрял ще отида на Жребеца ще си хвана една стотачка и аливидерчи :lol: :lol: :lol: :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Река ПО

Мнение от boababa »

Не,не стига вече,че довечера не ми се сънуват кошмари по 150кила! :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Река ПО

Мнение от Emo-83 »

Последните дни се смея яко :D .....спрях да се нервя за цветовете :roll: .....щом Любака е купил бои :wink: .....ще ги ловим на найлонови чувалчета :shock: .....оцветени.......бах я у Рапалата. :fish6: :fish4:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
mitko ribara
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Яну 27, 2012 20:33
Риболов: Всякакъв
Местоположение: Sofia

Re: Река ПО

Мнение от mitko ribara »

Еми върхар аз миналата година бях в Италия на 60км. от Милано и реката беше на 200 метра от нас естествено се разхождах всеки ден и ти препоръчвам да хвърляте воблери щото брачеда каза че масово се ловяли около 20-те кила.От мене успех и наслука!.!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Река ПО

Мнение от VARHARA »

:fish4:
Последно промяна от VARHARA на Пет Апр 27, 2012 9:45, променено общо 1 път.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Река ПО

Мнение от VARHARA »

Иво Ломски написа:Върхи, да си вземеш задължително от тези воблери - http://blogs.courierpostonline.com/fish ... nted-lure/" onclick="window.open(this.href);return false;
защото хем са за кьоравци, хем стават и за мътна вода. За силните вибрации дето създават нема да ти обяснавам, защото това не е важно. Послушай ме и нема да сгрешиш, нищо че некои колеги казаха че това не е сомска разцветка :wink:
Иво дойде времето да стягам багажа .
Сега ще отделя малка част от арсенала който съм подготвил за По ще снимам и ще ви го кача.
Другия петък по това време трябва да сме на път и къде сръбко :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”