Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Vid,слушай бе човек,има ли значение кой-какво и къде пази,има ли резултати ???? Искам и друго да те питам,Зандера като обикаля с еудна група хора,и той ли си прави свободни съчинения като гони бракониерите по водоемите,някой оторизирал ли го е или го правят момчетата поради простата причина че държавата нищо не прави а те искат да правят и опазват рибните запаси ????? Аз,ти ли които има възможност,ако гони бракониери това незаконно ли е ???

Що се отнася до това,кои-как си направи парите,доста хора по онова време направихме пари,едни съумяха да ги опазят,увеличат и задържат,а някои ги изгубихме,или по точно на някои ни помогнаха да ги загубим,и говоря че удариха точно тези,които не се подчиняваха и те знаеха че никога няма да се подчинят.А за землището на Кочаш,освен него,има още села в българия,които са изселени и се продават заедно със остатъците от къщите и цялото землище,но може би вече и те са купени.Така че,които може и има пари,купува :idea: :idea: :idea:

Така че,какво повече да ти отговоря повече на зададените от тебе въпроси,има още десетки хора по големите язовири,които се опитват по почина на Румен да направят същото което прави и той,но за сега не им се отдава,дано намерят правилния път и финанси,което е най-важното,освет да имат желание.Викам да не спорим,щом веднъж си решил да подкрепиш бракониерите,няма кои да те откаже,каквмото и да пишем тек.Дори тук да заявиш че не ги подкрепяш,тя работата е ясна,при нас Българите,никога нищо не изглежда така както изглежда.Казвал съм го и го повтарям,дано на всеки водоем се намери по един Козел,че да ни направи всички щастливи.А тези които ще са недоволни,те няма да имат чет и брой.И тук ги има,пищят против бракониерите а в същност те бракониерстват.Най-големите измамници се правят на най-честните,винаги е така.За това да не спорим,които иска да подкрепи д-р Милчев,да го направи,не виждам тук защо изобщо намеси ти лично Козела,подписката срещу Милчев ли е или "ПРОТИВ" Козела :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от VARHARA »

Ейййй пак се захапахме.
Не познавам д-к Милчев и не знам до колко имат право или нямат да го махат.
Знам само едно нещо . Ако на всеки язовир има един ЧОВЕК като Румен-Козела/ който също не познавам но съм слушал само хубави неща за него/ ,ами нямаше да си говорим колко са ни опоскани язовирите .
Няма ненаказано добро. Щом Румен е зад д-р Милчев и аз заставам зад него.
И дай Боже на всеки язовир един човек като Румен да дойде.Да зарибява и да отделя средства с който подпомага ИАРА.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

Vid написа:....................................................От една страна съм склонен да вярвам на моите приятели- шаранджии, от друга че онзи козел си е бил мафиот и като бивш такъв, подобно на Мишо царя, де чувам че станал толкоз читав напоследък, че снимал филм с оня дебелия.... как му бе името? де снима с върхара де.... както и да е. Това не е плюене, а недоказана информация в която може и да има нещо вярно.
В крайна сметка не може все язовири в Б-я да ги пази ИАРА, а само яз.Ивайловград да го пази Козела. Не мислиш ли, че нещо не е по реда си? Че даже козела имал навес, който не бил негов, ами на Краси? Хай стига де.....................
Четох ти мненията защото "мислих" че се опитваш да "мислиш", но тук с горния цитат доста ме разколеба. :D

1. Твоите приятели "шаранджии" са редовно притискани защото освен че е незаконно не е и редно един риболовец да прибира по 10, 20 или 30 шаранчета с тегло до 1кг. В закона ясно пише че разрешеният улов е до 3кг. :!: Ако аз живеех там също бих ги притискал защото в благодарение на подобни мерки има риба на този язовир. Ако попиташ твоите приятели шаранджии защо ходят там какво мислиш че ще ти отговорят :?: Няма ли най вероятният отговор да е - Защото има риба. АЗ НЕ ПОЗНАВАМ ЧОВЕК НИТО СЪМ ЧУЛ ЗА ТАКЪВ КОЙТО ДА Е ИМАЛ ПРОБЛЕМ НА ИВАЙЛОВГРАД АКО Е СПАЗВАЛ ЗАКОНА :!: :!: :!:

2. Филма на Кърджали "ОНЯ ДЕБЕЛИЯ" го снима с мен , аз не съм Мищо царя :!: . Ще те помоля да си "доказваш" информацията преди да я пишеш тук за да не ти бъде неудобно когато се срещнем някъде по язовирите.

3.Аз съм съгласен на всякакви мерки които дават резултат. А е видно че на Ивайловград ИМА РЕЗУЛТАТ. Рибите са все повече с всяка изминала година :!: Така че докато това е така бих гласувал с две ръце за въпросния г-н. Милчев, инспекторите и Румен НЕЗАВИСИМО КОЛКО СА НЕДОВОЛНИ тези които им е написан акт, дали при проверка инспекторите не са се "заяждали" с някой наглец във вододайната зона или някой който си е натъпкал живарника с маломерки не е доволен че е бил принуден да ги пусне. :!: :!: :!:

Разбирам до някъде позицията ти. На всякъде в бг. има същия проблем. Хората си мислят за даден язовир че това е техният язовир и могат да си правят на него всичко което са правили в годините на беззаконие. Това не е така, язовири като Ивайловград са на всички (дори и аз съм в това число). Само че това означава да има за всички, а не само за вас :D
Boris_angelov
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 15:07

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Boris_angelov »

Вместо да хващат мрежарите по Тракиец.които много добре знаят ИАРА ХАСКОВО хваща риболовците с една пръчка повече и тези които хващат през ноща.ТОВА Е КОЕТО ДРАЗНИ ПОВЕЧЕТО РИБАРИ.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Boris_angelov написа:Вместо да хващат мрежарите по Тракиец.които много добре знаят ИАРА ХАСКОВО хваща риболовците с една пръчка повече и тези които хващат през ноща.ТОВА Е КОЕТО ДРАЗНИ ПОВЕЧЕТО РИБАРИ.
Съгласен съм с това мнение и не го оспорвам.Аз също имам приятели и познати със актове от него.
Не мислете,че не съм проучил нещата.Не съм казал никъде,че този човек е с ореол на светец.Просто това е един от малкото региони в които се извършва дейност от ИАРА.
В България има закони,които трябва да се спазват.Щом се нарушават,няма причина някой да се сърди.Аз също не съм светец и съм ги нарушавал не с цел обезрибяване а от лакомия за собствения си кеф.Но когато ме хванат си нося последствията и бих се срамувал да протестирам....независимо от това,че съм зарибявал многократно и мога да го изтъкна,като в мой плюс.
За съжаление в Б-я сме така.Всеки търси оправдание за своето деание.Мнения,че вместо мрежарите се занимава с хората с по една въдица са необосновани.Нима ще отречеш,че с тази въдица и точно на Тракиец може да се уловят 40 маломерни бели риби.Ето това е страшното и лошото в случая.Пак поставяме себе си,като Божества с правомощия,които знаем,че са забранени.
Като сте недоволни,направете среща с него.Обяснете му проблемите си и помагайте дружно,точно така както сте се съюзили сега срещу него.Направете го срещу мрежарите и ще ви кажа евала.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

Аз разбирам че това ви дразни но е крайно време всички ние да започнем да зачитаме и спазваме закона :!: След като закона гласи да не се лови нощем и с не повече от (Х) въдици всички трябва да го спазват.
Доста повърхностно и "българско" е да казваме "защо не го глобите оня, той лови с повече въдици" или "оставете ме мен, оня хвърля мрежи" - ВСЕКИ ТРЯБВА ДА СПАЗВА ЗАКОНА, когато го нарушаваш те глобяват.

А че в закона има несъвършенства мисля всички сме съгласни. Те обаче няма да се оправят като сменим един човек с друг. Не разбирате ли че е малко куриозно да казвате "искам да смените този държавен служител с друг който да не си изпълнява стриктно задълженията"
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от koko7784 »

Аз сега виждам темата и искам да изкажа моето мнение :wink:
То е следното:
Ако е възможно да растрелят др.Милчев на центъра на Хасково защото аз не съм видял някой да направи нещо хубаво за Марица или за някой гьол по нашия край :idea:
Също искам да попитам защо хората на Козела яко блъскат мрежи на Ивайловград.
Аватар
steaven
Мнения: 107
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 17:30
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от steaven »

koko7784 написа: Също искам да попитам защо хората на Козела яко блъскат мрежи на Ивайловград.
Поне месец ми се събира годишно на Ивайловград,основно в кльонкане и влачене от 10-на години и мога да ти кажа,че това са пълни глупости,което говориш. Допреди 2-3 години,на всяко влачене режех поне по 1-2 мрежи,от 2 години не съм закачал мрежа,защото именно тези момчета,които обикалят денем и нощем,да тормозят браковците ги пресираха.
Пълни щуротии говориш !!!
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от koko7784 »

Точно ти ми говориш глупости в момента!
Миналата година щяхме да се обърнем с лодката Януари месец защото закачихме една доста дълга мрежа распъната от бисетката на Козела!Кой според теб ще има смелост да сложи мрежа там?
Аз лично се обадих на 112 и ме свързаха с Милчев който ми каза че било много късно 4и30ч. и неможе да прати никой!Попита ме защо не съм се обадил по-рано :twisted:
А да си чувал за някой си Красо който години се изхранва от мрежи на Ивайловград?
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

Коко, за жалост на всеки язовир все още можеш да закачиш мрежа :!:
Смятам обаче че е неоспорим факта че популацията на риби като Шаран, Бяла риба и Сом са увеличени значително в този язовир през последните години. От къде дойдоха тези риби? Явно обичат мрежи и за това са се завъдили там :D
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

koko7784 написа:Точно ти ми говориш глупости в момента!
Миналата година щяхме да се обърнем с лодката Януари месец защото закачихме една доста дълга мрежа распъната от бисетката на Козела!Кой според теб ще има смелост да сложи мрежа там?
Аз лично се обадих на 112 и ме свързаха с Милчев който ми каза че било много късно 4и30ч. и неможе да прати никой!Попита ме защо не съм се обадил по-рано :twisted:
А да си чувал за някой си Красо който години се изхранва от мрежи на Ивайловград?
Коко,ето тука лъжеш моето момче и пишеш глупости защото това което е опънато от страни на беседката и влиза навътре означено с туби,не са мрежи а ВЪЖЕТА :idea: :idea: :idea: И такиа като тебе,дето не знаят,минават на пълна газ от там и се забиват в това въже :idea: :idea: :idea: Искам тази година да доидеш и да ти покажа наистина че е въже,започва от кея пред беседката и отива на 200 - 300 метра навътре,така че не пиши глупости.Ето за това някои хора си пишат глупости защото мислят това въже за мрежа а то от години вече почти четири е пуеснато там и има туби които го обозначават.Пуснахме тези въжета още от пролетта преди няколко години,за да спрем тези джигити които отиват на там и си пълнят трюмчета и чували с бяла риба.

НЕ ГОВОРИ ПРОСТОТИИ ЗАЩОТО ТОВА НАИСТИНА Е ВЪЖЕ С ГОЛЕМИ БЕЛИ ТУБИ ЗА БЕНЗИН А НЕ СА МРЕЖИ И ЩЕ ТИ ГО ДОКАЖА КАТО ТЕ ЗАВЕДА И САМ СЕ УВЕРИШ В ТОВА :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Коко,с тази простотия дето я написа,така ме ядоса че чак не си намирам място.Ти спря ли се да извадиш мрежата ????? Ако беше си направил този труд са спреш,шеше сам да се убедиш че е въже.Ти обаче,след като стеминали на скорост, и сте се ударили във въжето,сте се притеснили да не би някои да ви набие и сте отпрашили,защо не спря бе,за да не пишеш сега простотии,това въже с тубите е там поне от 4 -5 години и щесе хвана с тебе на бас и то на вързано . ще играем на дупе :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
zorod
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 9:45
Местоположение: Варна
получил Браво: 1 път

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от zorod »

Vid написа:........................................
А, мнението на zorod, че не съм дораснал е напълно показно и актуално за темата - ВСИЧКИ ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА, И ХА НЯКОЙ Е КАЗАЛ НЕЩО ДРУГО - ША ГО ПРАТИМ В БЕЛЕНЕ.... (че тоя смешник zorod, щял да се включва в гласуването от по далече :lol: )
...........................................................
Мразя да се конфронтирам, темата със смешника ще я прескоча.
Че искам да подкрепя позиция изразена от хора на които съм преценил,че мога да вярвам - не е тема която
ти можеш да обсъждаш.

По темата, Вие направете необходимото за подрепа по електронен път, а от там нагоре си е личен избор
на всеки.
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от koko7784 »

LVitchev написа:
koko7784 написа:Точно ти ми говориш глупости в момента!
Миналата година щяхме да се обърнем с лодката Януари месец защото закачихме една доста дълга мрежа распъната от бисетката на Козела!Кой според теб ще има смелост да сложи мрежа там?
Аз лично се обадих на 112 и ме свързаха с Милчев който ми каза че било много късно 4и30ч. и неможе да прати никой!Попита ме защо не съм се обадил по-рано :twisted:
А да си чувал за някой си Красо който години се изхранва от мрежи на Ивайловград?
Коко,ето тука лъжеш моето момче и пишеш глупости защото това което е опънато от страни на беседката и влиза навътре означено с туби,не са мрежи а ВЪЖЕТА :idea: :idea: :idea: И такиа като тебе,дето не знаят,минават на пълна газ от там и се забиват в това въже :idea: :idea: :idea: Искам тази година да доидеш и да ти покажа наистина че е въже,започва от кея пред беседката и отива на 200 - 300 метра навътре,така че не пиши глупости.Ето за това някои хора си пишат глупости защото мислят това въже за мрежа а то от години вече почти четири е пуеснато там и има туби които го обозначават.Пуснахме тези въжета още от пролетта преди няколко години,за да спрем тези джигити които отиват на там и си пълнят трюмчета и чували с бяла риба.

НЕ ГОВОРИ ПРОСТОТИИ ЗАЩОТО ТОВА НАИСТИНА Е ВЪЖЕ С ГОЛЕМИ БЕЛИ ТУБИ ЗА БЕНЗИН А НЕ СА МРЕЖИ И ЩЕ ТИ ГО ДОКАЖА КАТО ТЕ ЗАВЕДА И САМ СЕ УВЕРИШ В ТОВА :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Коко,с тази простотия дето я написа,така ме ядоса че чак не си намирам място.Ти спря ли се да извадиш мрежата ????? Ако беше си направил този труд са спреш,шеше сам да се убедиш че е въже.Ти обаче,след като стеминали на скорост, и сте се ударили във въжето,сте се притеснили да не би някои да ви набие и сте отпрашили,защо не спря бе,за да не пишеш сега простотии,това въже с тубите е там поне от 4 -5 години и щесе хвана с тебе на бас и то на вързано . ще играем на дупе :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ще ме извиняваш обаче не съм малоумен :idea:
Довечера ще потърся снимките но тогава трябва да измислите друга версия!
Имам и клипчета от тази година но хората ги е страх и не дават да ги кача!
Но снимките ще ги потърся.
Тази година са закачили над 3 мрежи за едно ходене.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от max »

koko7784 написа:.....................
max написа:Коко, за жалост на всеки язовир все още можеш да закачиш мрежа :!:
Смятам обаче че е неоспорим факта че популацията на риби като Шаран, Бяла риба и Сом са увеличени значително в този язовир през последните години. От къде дойдоха тези риби? Явно обичат мрежи и за това са се завъдили там :D
Boris_angelov
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 15:07

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Boris_angelov »

ПО ЛЕСНО Е ДА направиш акт на редовния риболовец с една пръчка повече и да отчиташ дейност.А ТОКАДЖИЙТЕ ПО МАРИЦА закона не ги хваща.защото там са иска дупе можи и дата гръмнат.
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”