Добро утро РОБИ !!!

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от LVitchev »

Bistraki написа:Здравей Любо!
Прекрасно е да видиш, че тамаат с "робите" е по-посещавана от тази с гражданите.
Е на! И аз първо тука се шмугнах! :shock:

И да ви кажа как Болен като слизал по стълбите в БНТ-то (на излизане), се разминал със стажантка и я пляснал по дупето пред очите на 13564132345 човека, но бързо го отвели. Момичето така се същисало, че замълчало (чух някой да казва, че е замълчала, защото е от Ямбол-хал хабер си нямам кво общо има), не е праснал някоя кака да му отвърти един, а предполагам, че всъщност това е била целта му.
Това е съвсем сериозно.

Здравей Бистре и добре дошла в патакламата :lol: Знам та че си боина и вече ме е яд че не си била ти да го набиеш тоя путьо Болен,дето само с жени може да се дръгне :lol: Днес се е сбил с едно момче на отиване към народното събрания но пак не е попаднал на точния човек.Кога ли някои ще го нокаутира тоя,ама има късмет,макар че си мисля как внимава кога и къде отива и с кои е,иначе ще го удушат хората,направо ще го линчуват,което и заслужава !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от hobby »

Абе ше си намери майстора и той... Ходи с десет човека охрана и скача на полицаи, които не могат да го шамаросат щото са подвластни или на невръстни момчета дето се шашкат щото са го гледали по телевизията. Що не скочи на некой като е сам ,а? Ше го *** в мекерето лилипутско!
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Добро утро РОБИ !!!

Мнение от esox22 »

Искам да поздравя политиците с тази песен:
http://www.youtube.com/watch?v=s66ta-9CnKI" onclick="window.open(this.href);return false;
И с една арaбска поговорка:
Дърво което го кълне цял народ - изсъхва..
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”