За щуки 2013 г.

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Публикувай отговор
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 417 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Мунчо »

То не случайно се казва джърк... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8723
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1397 пъти
получил Браво: 426 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:То не случайно се казва джърк... :lol:
:mrgreen:
Аватар
баш майстора
Мнения: 5885
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1664 пъти
получил Браво: 1885 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от баш майстора »

Д-р Флекс написа:Сам по себе си джърка нищо не фаща...
Ми тогаа що ни подкукуросвате да си трошим парите за "боклуци" :mrgreen:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Plat1ka »

Тва атмосферното налягане ми еба мам..та на риболова. Нема ни джъркове, ни блесни, нито шадове нищо. Каквото и да им мятах нямах подгонване даже. А рибки си имаше подплаших 3 и видях поне още 2 маненки. Просто не посягаха на нищо. Даже и тападжиите бяха капо. Само една щукча към 300-400г се закачи на един от тападжиите мятайки си на блесна 2-ри номер и те тава е.
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1574
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 254 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от sleepwalker »

Налягането ли или нещо друго, но и при нас същата работа вчера. Времето страхотно, водата огледало... с рекорден брой тапи в нея. Не бях виждал чак такава окупация. На едни им броих въдиците - 19 парчета :roll: Но никой нищо. Рибите си бяха там, припляскваха и се обръщаха от време на време, но не гонеха. Пълен пас. Мисля си, че времето трябва да се поразвали поне за няколко последователни дни, за да почнат рибите да папкат желязо и пластмаса. :lol:
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Д.Граховски »

Аз в събота в мъглата отпрах 2 бр на Пепи на джърковете, а в неделя капо, само колегата с мен хвана една на салмо пайк. И трите са с нов дом.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Сам по себе си джърка нищо не фаща, важна е ръчицата, дето го води...
то по тая логика акцията лови рибата не пръчката,Флекси ако ще и с мустаци да го водиш като не става не става,не ми казвай че не си имал такива дни дето да разчиташ на някоя примамка и да упорстваш а да дава на друга.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8723
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1397 пъти
получил Браво: 426 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Д-р Флекс »

Ти па всичко взимаш лично. Споко бе, тука врачаните още не са те полазили, па и не се върти светът около теб! :D Себе си имах предвид - имам у кутийката джъркове, на които риба не съм фащал, колкото и пъти да съм ги фърлял, а майстори като Валери кинат зъби с тях на всеко фърляне ... това имах предвид.

ПП и много ясно, че акцията лови рибата, а не пръчката, ти кво си помисли??? Слабо четеш тематичния форум...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от sandista »

Руцифър, нидей са ибаа с Флекса,че шти запуши врато :)
Иначе дори в тежки дни си има примамки(не издавам какви) които провокират дори и най-пасивната щука (refer to my picture in Абичите ;))
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от RUNNING WILD »

Д-р Флекс написа:Ти па всичко взимаш лично. Споко бе, тука врачаните още не са те полазили, па и не се върти светът около теб! :D Себе си имах предвид - имам у кутийката джъркове, на които риба не съм фащал, колкото и пъти да съм ги фърлял, а майстори като Валери кинат зъби с тях на всеко фърляне ... това имах предвид.

ПП и много ясно, че акцията лови рибата, а не пръчката, ти кво си помисли??? Слабо четеш тематичния форум...
не го взимам лично от я немам мустаки и не мом да фръгам с них,не само света но форума и величията му,не е до Валери аз или ти,всички сме капо и то постоянно,щуката не е костурче да закачиш некое,врачаните могат да ме полазат като умрем се сберат си напалат един убав огин на гроба ми един казан с говна си сварат па да лапат колко сакат докле се издуат дека викат ората,абе лесно нема с тия риби ей ни захранка помага ни стръв оденье и маане му е макята от сабале до мракиняне.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от RUNNING WILD »

sandista написа:Руцифър, нидей са ибаа с Флекса,че шти запуши врато :)
Иначе дори в тежки дни си има примамки(не издавам какви) които провокират дори и най-пасивната щука (refer to my picture in Абичите ;))
за тебе всичко което не разбираш е ебавка или обида и съответно трябва да има насилие от ответната страна,пишеме за риби в момента далече си от тематиката качи се с плъзгача по-нагоре ще ти сипя знаеш.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от sandista »

ДебЕлеА, напрегнал си се нещо,душко?! Не долавяш шегувитеа тон, рипаш на мустак,перки на щуки и тежки жЪркове са ти в главата... недей се напиня,то акъла(и чалъма!) не е шапка за всяка глава ;) Би било добре да се ограничиш в онази твоя темичка в другия подфорум..;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от RUNNING WILD »

глупости,изморено ми е нещо че ми се събра тия дни преходи,чудя се какви да ги върша тия дни,за другата седмица имам няколко дневен страхотен план график а за тия дни ще претараша некви блатца дето уж има останало нещо неубодено и неизвестно за доста риболовци,на Бели Извор излиза ли нещо интересно по 2 та ръкава че може да намина другата седмица,поне да споделя по врачанско къде има щука ако пътуват колегите да се отбиват,също и река Ботуня минава през село Краводер има в нея щука клен и тн,колегите от враца редовно снимат клипчета на нея с кленчета но за щуките си мълчат търпеливо.
metodid
Мнения: 184
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 15:04
дал Браво: 6 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от metodid »

RUNNING WILD написа:глупости,изморено ми е нещо че ми се събра тия дни преходи,чудя се какви да ги върша тия дни,за другата седмица имам няколко дневен страхотен план график а за тия дни ще претараша некви блатца дето уж има останало нещо неубодено и неизвестно за доста риболовци,на Бели Извор излиза ли нещо интересно по 2 та ръкава че може да намина другата седмица,поне да споделя по врачанско къде има щука ако пътуват колегите да се отбиват,също и река Ботуня минава през село Краводер има в нея щука клен и тн,колегите от враца редовно снимат клипчета на нея с кленчета но за щуките си мълчат търпеливо.

То водица няма в Ботунята, вие искате риби. А за щуки в този район сега чувам.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8723
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1397 пъти
получил Браво: 426 пъти

Re: За щуки 2013 г.

Мнение от Д-р Флекс »

Момчета, фърлете по един поглед е те тук http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 14&t=60608" onclick="window.open(this.href);return false; , ако ви остане време. Нарочно давам линк към друга тема, да не опорочавам тази.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”