--Пак за монтажа на кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Мнение от KRASSI »

........................
Последно промяна от KRASSI на Нед Мар 22, 2009 15:57, променено общо 1 път.
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

KRASSI написа:Ами като казах "това което търси" нямах предвид само храна бе Ники
Съгласен :lol: :lol:
Говорим за едно и също нещо :wink: :lol:

То затова един приятел ми беше казал, че "трябва дупе", пък аз не го разбрах отначало :oops: :oops: :wink: :lol:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Да ви попитам :) с какъв възел/какви възли... използвате при връзването на тройката и единичната кука ? При кльонк ?

И за вирбела какъв използвате ?
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнение от yankosan »

Всичко ли прочете :?:
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

yankosan написа:Всичко ли прочете :?:
Ам повече от всичко а и не само тука :) а и мненията са от 2007 година :)
До сега мисля че някой са сменили тези възли които са използвали и може да предложат по добри... :) :fish11:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

dane_silurus написа:
yankosan написа:Всичко ли прочете :?:
Ам повече от всичко а и не само тука :) а и мненията са от 2007 година :)
До сега мисля че някой са сменили тези възли които са използвали и може да предложат по добри... :) :fish11:
Аз си вързвам всичко с шаранджийския - "възел без възел" Да обяснявам сега,не ми се иска,обаче ще намериш много написано за този възел Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Изображение

Изображение

Изображение

Сигурно за този говориш ? :lol: :)
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Точно така.И тройката по някога така я вързвам и горната кука за стръвта.А друг път ,оставям горната на един каучуков шлаух,само да задържа стръвта на определено разтояние от тройката,и при засечка,нада до тройката и според запознати,не рядко,се вадят сомове само на горната,която се е забила здраво !!!прави проби,не се залъгваи и не се води по написаното,просто експериментираи :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
dane_silurus
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 15:13
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от dane_silurus »

Мерси за помощта и съвета :) :!:
Английски форум: Задаваш въпрос и ти отговарят.
Руски форум: Задаваш въпрос, отговарят ти и ти отвръщат с такъв.
Български форум: Задаваш въпрос и ти обесняват колко си тъп!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Мнение от Pike1 »

Емо, това на последната снимка с какъв клас мухарка се мята :?: :lol: :wink:
taner
Вносител
Мнения: 815
Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 18:35
дал Браво: 1 път
получил Браво: 91 пъти

Мнение от taner »

Emo-83 написа: Изображение
Това по ми прилича на монтаж за "дълдоководен тролинг", само малко плаваемост му добавям и ще е къртач за такива оченца :shock: :shock:

ПП
Благодаря, че продължаваш да споделяш с всички нас!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Pike1 написа:Емо, това на последната снимка с какъв клас мухарка се мята :?: :lol: :wink:
Никога не подценявайте дребните неща.Дори тези снимки,които съм ви пускал не са просто ташак.
Говорил съм за вълнени конци,миризми и т.н.т.Естествено това да не са най-добрите ми монтажи,но е факт,че съм правил неща,които сега почти всеки прави.
И ако за риболов на тролинг само питам,разпитвам,допитвам се......в кльонка зная и продължавам да се уча.
Изображение
Изображение
Изображение
Хората сме различни.Едните споделят,другите не.Не се сърдя на никой за неговия харектер,но не ми се сърдете и вие.Тайни за хобито си не използвам,защото просто съм открит към споделяне.
Загубих доста приятели,които ме питаха и разпитваха подробно за кльонка.И след,като научиха всичко ме обвиниха,че уча целия свят......искат да са само те единствени и неповторими.
Изкарват ме комплексар с това,че споделям и се правя на велик пред вас.А в същото време искат да са велики те с уловите си.Научил съм се от Сашо сома на риболов с кльонк и му благодаря.Останалите качества в риболова съм придобил благодарение на моя труд и на други мои колеги с взаимното ни споделяне на определени истини,които никой не знаеше.....дори Мага.Сега всичко е просто и лесно,защото го има описано.Но никога няма да си примиря с факта,че някой дето е започнал от вчера да лови сом,ми се сърди,че споделям с други колеги(трябва само той да знае).Парижките потайности не са моя приоритет-сами изберете дали да ми казвате ваши неща.Дори повечето лодки по язовирите да са мое дело(в това ме обвиняват).....чувствам се щастлив човек. :wink: :idea:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Мнение от Pike1 »

Емо, аз лично съм ти много благодарен за всичко, което си споделил :!:
Няма много неща, които аз мога да споделя, защото още се уча.Миналата година лових основно с монтаж с две единици.Лопатката на горната и цялата долна ги "обличах" в червеи за да няма видим метал.За това ме светна Павката Мангелов.Всичките си риби ги извадих на този монтаж, но винаги съм готов да пробвам нови неща.Онова по горе беше само приятелска шега :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Pike1 написа:Емо, аз лично съм ти много благодарен за всичко, което си споделил :!:
Няма много неща, които аз мога да споделя, защото още се уча.Миналата година лових основно с монтаж с две единици.Лопатката на горната и цялата долна ги "обличах" в червеи за да няма видим метал.За това ме светна Павката Мангелов.Всичките си риби ги извадих на този монтаж, но винаги съм готов да пробвам нови неща.Онова по горе беше само приятелска шега :wink:
Бате аз разбрах шегата ти.Просто използвах твоя пост да споделя нещо,което ме мъчи не от сега.Дори Никаро който ми е близък приятел и му споделям всичко....ме помоли да си трая за нещо,което бил измислил той.Казах му,че не мога да му обещая това и сам да си прецени дали да ми го каже.Естествено ми го разказа,но няма да ви го споделя.Само му казах,че това го има описано подробно от мен в този и другия форум(Никито Алем го пробва преди 6-7г. и ефекта беше поразителен.Левака също е видял начин.....говоря за монтажите и криенето на куките.).А си спомняте добре,как на сбирката Никаро се сърдеше на Краси,че започва да разказва за нещо и след това спира преди важното място.Откривателите на топлата вода са доста малко хора по света.За това,когато искате нещо да е само ваша тайна.....не го споделяйте с друг,камо ли с мен.Не съм устроен към този вид общуване.......дори да си богат и знаещ....всички в крайна сметка умираме и ни закопват в еднаква дупка.Всеки има право на избор дали тайната ще му остане на светло или ще отиде заедно с него в небитието и дупката. :idea: :arrow:
Последно промяна от Emo-83 на Сря Фев 16, 2011 12:12, променено общо 3 пъти.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”