ЧЕРВЕИ-бял,шарен,пинки-цени

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
emilalexov
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 15:16

Re: е

Мнение от emilalexov »

Emo-83 написа:
emilalexov написа:
Emo-83 написа:
emilalexov написа:Вече 5 години работя със вашия червей.Ако искаш мога да напиша мнението си тук или на ЛС.
Аз ли ти го давам червея! Кажи си мнението....разбира се.Взел ли си тази седмица от него,а миналата.Интересуваме и предишното и сегашното ти мнение.
Първо искам да уточня че това си е само мое мнение.Не ангажирам никого със него а пък колегите които ме познават знаят че и не защитавам ничий интереси.
Относно качеството-Вчера заредих от вашия а днес вече имам фира.Този на конкуренцията ви не е мръднал от една седмица.
Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.
Лично мен не ме интересува цената а качеството понеже и моите клиенти ги интересува точно това.Желая ви успешна и спорна година.И не забравяйте какво сте обещали -човешки цени и добро качество.
Пич ясно е,че взимаш червей от конкуренцията ни.Можеш да пишеш всякакви глупости и не ми пречиш.На 10кг.червей дава фира 120гр. за 10дена.Ти колко зареди от нас и защо лъжеш по този долен начин.Знаеме колко му е ниска цената от вчера на вносния.Давате го с 1лв над нашия.И вносния е Румънски и мога да ти докажа,че е с по-лошо качество.Ако ти желаеш да го рекламираш си плати обявата при Пайк и го прави,но ако желаеш да го правиш безплатно чрез нас няма да стане.
Защо не ми отговори на въпроса от кой си го взел червея. :!: :?:

За да не задълбочаваме повече нещата няма повече да коментирам по темата.Питах те преди два дни дали те интересува моето мнение
отговора ти беше ДА и аз ти го казах.Съжалявам че не ти харесва .А щом се счита за реклама моля да бъдат изтрити всички мои постове по тази тема.И още един път съвсем коректно и от сърце искам да пожелая успех и на вас и на кокурентите ви .От това печелим всички.
Аватар
Don-Vito
Мнения: 425
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 19:27
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Don-Vito »

Днес видях новите червеи и искам да уверя всички колеги, че в момента те са с най-доброто качество в БГ.

Поздравявам те Емо. Страхотна работа...
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Мнение от viiksan »

Колегата maver13 пита къде ги има в София ,НО ОТГОВОР НЯМАШЕ!Щом вече си купил може да споделиш за да знаем и ние.
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: е

Мнение от Emo-83 »

emilalexov написа:
Emo-83 написа:
emilalexov написа:
Emo-83 написа: Аз ли ти го давам червея! Кажи си мнението....разбира се.Взел ли си тази седмица от него,а миналата.Интересуваме и предишното и сегашното ти мнение.
Първо искам да уточня че това си е само мое мнение.Не ангажирам никого със него а пък колегите които ме познават знаят че и не защитавам ничий интереси.
Относно качеството-Вчера заредих от вашия а днес вече имам фира.Този на конкуренцията ви не е мръднал от една седмица.
Относно цената-От вчера и вносния е на по ниска цена.
Лично мен не ме интересува цената а качеството понеже и моите клиенти ги интересува точно това.Желая ви успешна и спорна година.И не забравяйте какво сте обещали -човешки цени и добро качество.
Пич ясно е,че взимаш червей от конкуренцията ни.Можеш да пишеш всякакви глупости и не ми пречиш.На 10кг.червей дава фира 120гр. за 10дена.Ти колко зареди от нас и защо лъжеш по този долен начин.Знаеме колко му е ниска цената от вчера на вносния.Давате го с 1лв над нашия.И вносния е Румънски и мога да ти докажа,че е с по-лошо качество.Ако ти желаеш да го рекламираш си плати обявата при Пайк и го прави,но ако желаеш да го правиш безплатно чрез нас няма да стане.
Защо не ми отговори на въпроса от кой си го взел червея. :!: :?:

За да не задълбочаваме повече нещата няма повече да коментирам по темата.Питах те преди два дни дали те интересува моето мнение
отговора ти беше ДА и аз ти го казах.Съжалявам че не ти харесва .А щом се счита за реклама моля да бъдат изтрити всички мои постове по тази тема.И още един път съвсем коректно и от сърце искам да пожелая успех и на вас и на кокурентите ви .От това печелим всички.
Не искам да ти трият мненията.Не очаквам да чуя само добро за нашия червей.Попитах те от къде го купи,а ти не ми отговори.Каза,че е лош и дава фира.Как става това за един ден ми обясни!Просто излъга.Аз не претендирам за това,че червея ни е бил винаги със супер качество.Но сега няма забележки,а ти просто излъга и каза безотговорно,че имат фира.Смяташ ли,че разбираш повече от мен за червеите. :roll: И мислиш ли,че ще говоря толкова уверено във публичното пространство с риск да ме направят луд,ако лъжа.Това е всичко от мен.....,а ако решиш да работиш 1-во ще ти изпратя малко за да ги видиш и после си зареди.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

viiksan написа:Колегата maver13 пита къде ги има в София ,НО ОТГОВОР НЯМАШЕ!Щом вече си купил може да споделиш за да знаем и ние.
На тази въпрос ми е трудно да ти отговоря.Не съм имал време да проверя.Бачкам здраво и зареждам клиенти.Звънят ми и хвалят червея....пу,пу да не му е уроки.Цяла София знае за цените.Предполагам,че се продава вече нормално на всякъде.Тези,които закъсняват да сменят цените ще загубят клиенти.Естественно зная магазини с цени от 10лв.,но не рискувам да ги спомена,защото ще пропусна доста със същата цена.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Don-Vito написа:Днес видях новите червеи и искам да уверя всички колеги, че в момента те са с най-доброто качество в БГ.

Поздравявам те Емо. Страхотна работа...
Ще стават по-добри.Не се срамувам от тях.Тази седмица ще направим и всички цветове.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Попа
Търговец
Мнения: 678
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 3:03
Местоположение: varna

Мнение от Попа »

Ехеее,егати кефа!Определено съм от хората,които използват доста червеи на излет и за пръв път чувам такава цена!Поздравявам ви!
Естествено идва и въпроса-Къде във Варна мога да ги намеря?
http://fishingpro.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Попа написа:Ехеее,егати кефа!Определено съм от хората,които използват доста червеи на излет и за пръв път чувам такава цена!Поздравявам ви!
Естествено идва и въпроса-Къде във Варна мога да ги намеря?
Тези от Варна са ми трудни.Нали са морската ни Столица си вярват,че всичко от тях започва.Говорих 3 пъти със Стефан не иска.Дием Фишинг взимат за София,но не са взели още за Варна.Предложих и на други двама търговци с имена Тони,но и те са гледали филма...."Москва не вярва на сълзи".Поне да бяха видели за какво става въпрос и после да отказват.Но не се притеснявам от това.Накрая ще ги пусна да ги продават от павильон за слипове и сутиени.За тяхно инфо им предайте,че от вчера и конкуренцията зарежда от нас.Така,че ще ги получават отново,но през ръка.Може би това е по хитро или тарикатско.Никой на сила не можеш да накараш да взема(не са ми длъжни).Всеки си е башка луд.На мен ми харесват,че имат качества различни от предателство(верни кучета са).
Осен това Попе ми казаха,че Варна била слаба от към сладководни водоеми и червеи не се използвали много.Аз се чудя тези в Италия и Гърция с какво захранват в морето.И кой е казал,че морските риби не харесват протеини.Но лека-полека ще се научим как става.По Южното Черноморие кутийка с 5 червея вътре в сезона струва 1лв.Значи килото минава Стоянка Мутафова. :wink: :roll: :shock:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
everton
Мнения: 533
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 16:43
Местоположение: plovdiv

Мнение от everton »

здр. колега ! би ли споменал, къде в пловдив мога да намеря от твоя "деликатес" на разумни цени. благодаря предварително и успехи за напред.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

everton написа:здр. колега ! би ли споменал, къде в пловдив мога да намеря от твоя "деликатес" на разумни цени. благодаря предварително и успехи за напред.
Можеш да ги намериш при Румен и Наско карфиците,както и при бай Георги Караджов.Имам уговорка,че ще ги пуснат на всякъде.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Попа
Търговец
Мнения: 678
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 3:03
Местоположение: varna

Мнение от Попа »

След като варненската дистрибуция куца,има ли възможност редови въдичари да купуват директно от теб?
http://fishingpro.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Попа написа:След като варненската дистрибуция куца,има ли възможност редови въдичари да купуват директно от теб?
По принцип работя само с магазини и складове.Но там нямам за сега такива.Ти не можеш ли да уредиш да се продават някъде.Там ще ти ги изпращам лично за тебе.Тъпо е да давам на магазините цена,като на клиент.Не е коректно от моя страна.Освен това как ще ми поръчаш да кажем 5кг.Все пак си риболовец.Няма да приготвяш китайска кухня с тях.Но,ако закъсаш и никой не се навие до тогава ми се обади.Все пак си риболовец без търговец и в такъв случай няма да е честно лъм теб.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Вчера ги пробвах "новите" червеи. Има значително подбрение в сравнение с предишните мекици. Потъват бързо, жилави са и се държат перфектно на куката.

Иначе нашите търговци пак измислиха странни схеми и "ниските" цени важат само за количества от кило нагоре. Пак БГ феномен. И после да не питат защо си купуваме такъмите от странско.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

toko написа:Вчера ги пробвах "новите" червеи. Има значително подбрение в сравнение с предишните мекици. Потъват бързо, жилави са и се държат перфектно на куката.

Иначе нашите търговци пак измислиха странни схеми и "ниските" цени важат само за количества от кило нагоре. Пак БГ феномен. И после да не питат защо си купуваме такъмите от странско.
Качеството ще се подобри още до седмица и цветове ще има.Но защо тези хора не дават на грамаж на ниска цена! На колко ги купи 300гр например!? А бе ще се оправят нещата.Те и хората са шашнати сега и се чудят какво става.Добро качество,ниски цени......,питат се лятото дали ще има :wink: :roll: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Мнение от krasimir »

Emo-83 написа:
Попа написа:След като варненската дистрибуция куца,има ли възможност редови въдичари да купуват директно от теб?
По принцип работя само с магазини и складове.Но там (Варна) нямам за сега такива.Ти не можеш ли да уредиш да се продават някъде.

Eдиният от магазинерите (Тони) ми каза, че ще ти поръчва - тази седмица, най-късно другата. За Стефан нали каза, че ти е отказал... :roll: Ако искаш пробвай го пак, може да се съгласи! Ако иска проби, аз поемам ангажимента да му ги занеса :wink:

За Дием фишинг... не знам - и на тях мога да им занеса. Други магазини не знам :roll:
Заключено

Обратно към “Захранки и стръв”