Внимание! Крадени извънбордови двигатели!

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

напоследък се опитват да ми "дадат информация" с предплащане :twisted:
ама не мисля да изгарям с допълнителни пари освен стойността на самите мотори...

Наградата се дава след намиране на двигателите...
amalal
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Мар 23, 2007 13:43
Местоположение: софия

Мнение от amalal »

На Въча не съм виждал такива двигатели, а гледам добре, особено пък тази марка. Ще следя и ако има нещо ще ти се обадя.
ивелина
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 132
Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 17:13
Местоположение: STARA ZAGORA

Мнение от ивелина »

ще се оглеждам по жребчево и региона , ако видя такъв ще кажа на моя да вземе мерки . и ще ти пиша в темата . съжелявам за случилото се .
живей за мига........
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Тедо,още ли не се намериха бе ??? Казах ти да търсиш около охраната,доста от охранителните фирми са със занижен контрол и освен да взимат парите,друго не правят.Всякакви миндили взимат на работа,щото не плащат и познай от първия път,като не взимат пари,какво правят охранителите и от къде си избиват парите :idea: :idea: :idea: Доста време мина и я се намерят вече,я не !!! Сега,както каза колегата по-горе,освен да излязат някъде по сервизите ако новите собственици,не знаят че са крадени :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
djakoj
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 19:38
Местоположение: София

Re:

Мнение от djakoj »

ами да ти имам и охраната колега.а и какво очакваш,всеки които го видя че,е с парсън да го спирам и питам дали не е краден ли?
дай некви отличителни белези.аз познавам поне 3-ма 4овека които са си взели парсън от гърция преди време
как мислиш да разбереш кои двигател от къде е купен или взет
бийй си една здрава зад врата и пий една ледена вода.
и си стегни"ОХРАНАТА В БУТКАТА",многопиене им даваш!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”