Евалата Краси.....

или форум за Catch&Release идеята.
Заключено
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от LVitchev »

Васил Ламбов написа:Любо, сериозен мъж си, който уважавам, нищо, че не се знаем, но не ти прави чест, да го защитаваш, нищо, че сте приятели! Върхара си е селска пръчка, дис, тези номера ги прави цял живот, не ми обяснявай за 3-4 риби...ти само виж, как ги е изкарал, с изхвръкнали очи, човек, който мисли да пуска риби, така ли ще ги вади!!!
Боли ме кура за него, само където ми говори за пускане и борба с бракониерите...палячо!

Васко,бях на Жребчево и макар да вадехме много бавно,на рибите им излизаха мехурите.Вярно е че не сме хванали кой-знае колко риби,но си взех за три дни четири риби.Престанете да издребнявате,начоколихте го все едно е взел цял чувал !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от ivo Vratsa »

Любо, постъпката и поведението му е тъпо. Иначе рибите и с тях и без тях :idea:
Никой не е отрекъл, че човека дава пари, гори мрежи...Ма, като си се усрал до ушите...
Спининг клуб "Абичи"
slayer
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:48

Re: Евалата Краси.....

Мнение от slayer »

Предвидливо преди да смъкнат клипчетата от ефир си ги копнах на харда! :lol:
The sky is turning red!
Return to power draws near!
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Re: Евалата Краси.....

Мнение от чичо Док »

Не е до взетите риби, това е личен избор. Възмутен съм от показаното в клипа лицемерие ..
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Евалата Краси.....

Мнение от Ivan VP »

Д-р Флекс написа:ех, батьо, батьооо, ..... батьо.
Стига бре! Батьо, има забележителна стилистика на фона на постния ни медиен амбиент. :D Иначе. То загубата е така голяма в тази посока. Щот примерно Славчо Трифонов не е риболовец. Или пък БарАков :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от Д-р Флекс »

Няма две мнения за това. Батьо е сила. Пръст от пръстта, така да се каже, и плът от плътта на тази нация (нашата, демек).

А ти представяш ли си, ако Бареката беше и той, като батьо, от Нова Загора...
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Евалата Краси.....

Мнение от Ivan VP »

Д-р Флекс написа: А ти представяш ли си, ако Бареката беше и той, като батьо, от Нова Загора...
Еми представям си. Снимат филм на 56 кадъра "Тайните на риболова на ситен костур с одървени миончета ''ала морт мание /поликарбонатни миноли имитация на Рапала/''. Водещ КаРбувски, който се изпуска леко в ефир. На оператора му зажумява...Олииии...извинете. Тази бела е от миналата седмица погребана в т/м"читУ....Не е от мусаката... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
PETAR 40
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 19:37
получил Браво: 2 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от PETAR 40 »

На мен пък ми е най-хубаво да си направя две-три фотосесии с белите на колегата,който е имал слука и да ги пусна после във фейса :D
Голям майтап еееееее :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от LVitchev »

ivo Vratsa написа:Любо, постъпката и поведението му е тъпо. Иначе рибите и с тях и без тях :idea:
Никой не е отрекъл, че човека дава пари, гори мрежи...Ма, като си се усрал до ушите...
Може и кофти да изглежда постъпката,въпроса ми беше има ли право ако яде риба човек да си вземе или искате всеки да си пуска рибите щото някой станаха много праведни и взеха да я пускат всичката ??? Питам,имат ли право трима човека да вземат по две риби или нямат.оставете филми ли снимат или не !!! Яде му се бяла риба - взимат си,нито са я откраднали,нито са я хванали по бракониерски начин.

В другия сайт един от плюещите имаше две снимки.На едната имаше около 20бр шаранчета по 4-500 грама и една мивка със сулки под килограм,около осем !!! С цялата си наглост вече нямало да пазарува от тях :idea: :idea: :idea: Хубаво е всеки да се погледне и тогава да плюе,има тук поне няколко от плюещите,които сигурно са правили и по-кофти неща,но никои не ги е видял :idea: :idea: :idea: Явно е че някои хора не ги харесват,но това не им дава право да плюят по този начин.Айде спрете се,какво като снимат и приканват за пускане на рибите,пускали са риби и ще продължават да пускат но щом им се е прияло са си взели и не го крият.Ако ги беше снимал някои от страни и те да напишат че са хванали и са ги пуснали а в действителност да е документирано че са ги прибрали,и линча щеше да им е малко.Просто хорската лошотия няма граници,такива сме си гадняри,просто семето ни е такова :idea: :idea: :idea:



П.П Убеден съм и в друго,просто някои от нас се подвеждат по течението,един като пусне нещо и веднага другите поемат песента без да се замислят те толкова ли са честни.Де да беше така и със стачките,един като грабне байряка и всички да ставаме като един,щеше да е много хубаво.Ама не,за плюене по другите сме първи,нямаме равни .Знам че ТЕ вече няма така да правят,ще си вземат поука от това което стана и викам да се спрете,ама това си е ваша работа,както прецените !!!
Последно промяна от LVitchev на Вто Яну 17, 2012 0:25, променено общо 1 път.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от sharo1 »

LVitchev написа: Васко,бях на Жребчево и макар да вадехме много бавно,на рибите им излизаха мехурите.Вярно е че не сме хванали кой-знае колко риби,но си взех за три дни четири риби.Престанете да издребнявате,начоколихте го все едно е взел цял чувал !!!
Туй с мехура ,голям смях падна :lol: :lol: :lol:
Коста Марков
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Дек 20, 2010 21:39
Риболов: allrounder, но дупки у вода не копаМ, с пластмаси не тропам.
Местоположение: Монтана
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Евалата Краси.....

Мнение от Коста Марков »

Аз тука ме влизам, щото до колкото съм ви чел нещата, разбирам, че съм явно някакъв "торбар" гаден. Обаче един въСмутен колега след работа ми прати линка, та влязох без да искам.
Останах потресен от това, как можете така да се..ете (не мога да казвам Р :fish6: ) по човек като Краси.
Един единствен човек се е застъпил за него и дори той не е засегнал един важен въпрос.
Ако ми позволи г-н Витчев, ще го задам от мое и от негово име. Какво искате от човека? Като е "месар" и там лицемер дрън, дрън... и едва ли не бракониер, що не вземете да го помолите и за риба да спре да ходи, или ако ходи, да е само с мрежи - никакви въдици, все пак е бракониер, лицемер бракониер даже.
Ние винаги сме си били разцепници и само в България може две течения на формацията ВМОРО да се бият по между си, вместо с Турците, щото видиш ли едните били умерени и искали преговори, а другите били радикали и обявили умерените за предатели.
До като ЛИЦЕМЕРНО "дрънкате на Върхара кокалите", имате ли вие представа, колко мрежари и токаджии шарят точно в този момент по реките (аз за Огоста давам гаранция). Ето това е лицемерие, а не на Върхара малииии 5-те или 6-те кила риба.
Аз не защитавам тезата, че можеш да си "малък бракониер" щото има големи, но не е ли подобре Краси да ходи за риба, да популяризира спорта, да показва как се лови, да се бори с МРЕЖАРИ, да съдейства на ИАРА, да пали все повече млади момчета, та все повече очи да гледат има ли браковци с мрежи и като скрие Краси некоя риба за в къщи да не се прайме на ощипани девойки.
Един час свободно време да ми изпадне, веднага отивам за два часа на риба!!!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от LVitchev »

sharo1 написа:
LVitchev написа: Васко,бях на Жребчево и макар да вадехме много бавно,на рибите им излизаха мехурите.Вярно е че не сме хванали кой-знае колко риби,но си взех за три дни четири риби.Престанете да издребнявате,начоколихте го все едно е взел цял чувал !!!
Туй с мехура ,голям смях падна :lol: :lol: :lol:
Шаро 1,кое ти е смешното не ми стана ясно на мене !!! И ти ли не си ходил на училище,щото хората там обясняват какво имат рибите.И ти ли като ония малоумник с четерите тройки Бобо 3333 от другия сайт ще ми кажеш че нямат мехур и дишали със стомаха и той им излизал ???
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Евалата Краси.....

Мнение от marinko7 »

Сега не мога да си кривя душата ,ама съм изгледал повечето от филмите по Хоби тв ,за да науча някоя новост и тънкост,На една от сериите пак ловяха бели риби ,не си спомням на Жребеца ли беше или на Ивайловград ,на края на филма Калоян си каза ,че са си взели по някоя риба ,във което и аз не виждам нищо лошо ,затова във по предни постове казах ,че не искам да бъда съдник на никой ,защото реално не се знае наистина тази риба на колко човека е 2-3-5 ли ,а пък съм се нагледал и начел на статии и клипове из медите които са извадени от контекста на дадено събитие ,със цел провокации или злепоставяне.Всеки си има глава на раменете и си решава сам за себе си какви да ги върши.Добре,че не сме ловен форум,че тогава щеше да си ебало майката :lol: Лека вечер от мен :)
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от sharo1 »

LVitchev написа:
sharo1 написа:
LVitchev написа: Васко,бях на Жребчево и макар да вадехме много бавно,на рибите им излизаха мехурите.Вярно е че не сме хванали кой-знае колко риби,но си взех за три дни четири риби.Престанете да издребнявате,начоколихте го все едно е взел цял чувал !!!
Туй с мехура ,голям смях падна :lol: :lol: :lol:
Шаро 1,кое ти е смешното не ми стана ясно на мене !!! И ти ли не си ходил на училище,щото хората там обясняват какво имат рибите.И ти ли като ония малоумник с четерите тройки Бобо 3333 от другия сайт ще ми кажеш че нямат мехур и дишали със стомаха и той им излизал ???
Не съм казал ,че нямат мехур и че дишат със стомаха :lol: :lol: :lol: .
Казах че ,това дето излиза е стомаха и че мехура не може да излезе,щото представлява една ципа залепена за тялото,а не е като на шарана. :wink:
Ма това малоумници като мене ,не сме го учили в училище,ами на ряката :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Евалата Краси.....

Мнение от LVitchev »

sharo1 написа: Не съм казал ,че нямат мехур и че дишат със стомаха :lol: :lol: :lol: .
Казах че ,това дето излиза е стомаха и че мехура не може да излезе,щото представлява една ципа залепена за тялото,а не е като на шарана. :wink:
Ма това малоумници като мене ,не сме го учили в училище,ами на ряката :lol:

Шаро 1,тук си с тоя ник а в другия сайт си Бобо3333.Вземи и се спри,защото създаваш впечатление пред колегите наистина на глупаво хлапе !!! Виждаш ли къде ти е грешката ??? Когато чистиш бялата рила,мехура наистина и е залепен са гръбнака,обаче това е защото вече няма въздух в него.Когато рибата се вади от дълбоко,този мехур "въпросния стомах" / :lol: :lol: :lol: / се отлепя заради високото налягане и бързото вадене и излиза на рибите през устата :lol: Всички риби имат такъв мехур,просто яко го нямаха,няма как да живеят под водата.Също така им позволява да изравняват налягането когато слизат на дълбоко и при изплуването,когато го правят бавно и без да са хванати .Дано поне сега да си разбрал за какво става въпрос :fish4: :fish4: :fish4:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Заключено

Обратно към “Хвани и пусни”