ЗАНКОВ ГЕПИ СВЕТКАВИЦАТА НА НАШИЯ ФОТОГРАФ!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

никой няма да го барне , че още доста хора са в кюпа. вие какво си мислите, че той не се отчита някъде ли. а Доган е на власт...
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Дето спомена Минката, и на мен не ми е ясно колко още е нужно да бъде уличаван и дискредитиран, колко материали трябва да се изпишат и т.н., че някой да се заинтересува "служебно" от действията му? И, не стига, че на въпросният елемент няма да му бъде потърсена сметка, ами и на всичкото отгоре ще продължава да заема този пост!?! :shock: :shock:

Мне, хич не сме страната на абсурдите и чудесата...
:x

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Да, Саки, прав си. Цяла парламентарна комисия анти-корупция казва, че тоя е за съд и уволнение, и няма месец по-късно - все едно нищо не е било.

Заеби......
www.starividri.org

And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in the relative way, but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Аз обаче съм отчаян оптимист и се надявам на някакво чудо и този да го укошарят. Тогава ще учередя специален фонд, подпомагащ съкилийника му. Ще събираме пари за опреции за уголемяване и там каквото си трябва - само за да му сцепи задника...
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

Майстор Саки написа:И, не стига, че на въпросният елемент няма да му бъде потърсена сметка, ами и на всичкото отгоре ще продължава да заема този пост!?!
Marto написа:Цяла парламентарна комисия анти-корупция казва, че тоя е за съд и уволнение, и няма месец по-късно - все едно нищо не е било.
От доста време се чудя дали не може една гражданска организация да съди държавата за това, че като такава не си върши работата. Едва ли ще има такова дело, но самия факт ще е доста показателен и може да заинтересува някоя европейска институция, че тези май са единствените, от които се страхуват нашите управници.
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

аз съм за и с двете ръце за съд над държавата. предполагам че тук имаме доста юристи които могат да помогнат
ceko_sifonja

Мнение от ceko_sifonja »

ceko_sifonja написа:Знам едно място, където всички ходят облечени в модното напоследък райе и нощем питат: А мислиш, че на Азис лесно ли му е... :D
За сега големите мафиози имат една дилема: или в затвора с х.й отзад но жив, или с куршум в главата, умрял на свобода, пуснат от подкупен магистрат :D Господа Престъпници- изберете сами :D
Последно промяна от ceko_sifonja на Чет Мар 02, 2006 20:35, променено общо 2 пъти.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

minkata написа:Аз обаче съм отчаян оптимист и се надявам на някакво чудо и този да го укошарят. Тогава ще учередя специален фонд, подпомагащ съкилийника му. Ще събираме пари за опреции за уголемяване и там каквото си трябва - само за да му сцепи задника...
Абе кви пари, кви операции. Знаиш колоноскопа Олимпус е дълъг 168 см, па кат го оваляме в червен пиперец, само малко помощ за придържане на особата ЗаДнков и работата готова. Дорде не земе да плюва пломби....
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

демек историята е свършила с хепи енд... :twisted:

Това говори много хубаво за гьонсуратлъка на българския политик - кво крепене на протежета, независимо от бакийте които бъркат, важно е да са идеологически ориентирани и да се отчитат дето трябва...а това , че са покрити с говна от глава до пети-майната му, нали са наши хора...само че едно такова "крепене" говори едни и също за всички лица по веригата...Щото няма как тези, които си поставил дето трябва, да са оплескани с помия от глава до пети, та чак да няма повече къде да полепне, а ти да си скърцащ от чистота като бебешко дупе...Ама то с лайната е занимава електората (и то не целия, ами този който има интерес от нещо си), а за "онези" остават кинтите, а те както е известно -не миришат...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”