За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор

За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Анкетата свършва на Вто Май 07, 2013 17:46

ГЕРБ
50
33%
БСП
22
15%
ДПС
1
1%
АТАКА
26
17%
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ
7
5%
ДСБ
2
1%
СДС
2
1%
ГОРД
1
1%
РЗС
0
Няма гласували
НФСБ
1
1%
НДСВ
0
Няма гласували
ДРУГИ
14
9%
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ
25
17%
 
Общо гласове: 151

Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от sandista »

ГЕРБ 37% [ 28 ]
БСП 11% [ 8 ]
ДПС 1% [ 1 ]
АТАКА 20% [ 15 ]
БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ 7% [ 5 ] x
ДСБ 1% [ 1 ]
СДС 0% [ 0 ]
ГОРД 0% [ 0 ]
РЗС 0% [ 0 ]
НФСБ 0% [ 0 ]
НДСВ 0% [ 0 ]
ДРУГИ 7% [ 5 ]
НЯМА ДА ГЛАСУВАМ 16% [ 12 ]

И после се ядосваме и все някой ни е крив!
Може ли да те дупят с талк и машинни стружки и ти после пак да подадеш дупарата. ГЕРБ смаза средния и малък бизнес!
Атака- всеки гласувал за тия откачалки да се готви за етнически конфликт!
БСП-заповядайте да видите във Враца какво направиха...Яне,Костов и други подобни не ги и коментирам дори.
Аз моя глас смятам да го дам за България на Гражданите.Нужни са интелигентни хора с опит, не пожарникари, милиционерчета и други бивши агенти!

А тези за които няма да гласуват да знаят,че бай мангау ще го направи вместо тях!
Изображение
После защо не ни ебават нас, а плащат и опрощават тока на ромите! Ами който гласува, него го гледат. Вие си стойте дома и философствайте...
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

:lol: :lol:
Слушам, слушам и не моаа да повярвам на очите си :lol: :lol: . Мноо заблуден народ, тея теменуги от бсп и гербо са ясни, , пръмовицата и тя.Верно е пръмовицата има най вид на ЕУ политик, ма кво от тва.Болен и той е ясен долен сътрудник на службите беше , дребен човек, смехотворен националист, никакъв патриот.Ярето има висящ жълт къртон, розовия отдавна го е отнесъл :mrgreen: Да се върнем на „националистите„. Така не се прави патриотизъм, тея пички и предполагаеми пичове ще отнесат вота на примитивни некви омрази срещу други българи, и да бъдещето е основно на циганите и дебелите балкански глави.Така Ви го избраха, и на Тях им харесвс, така да бъде.Това е напълно в съответствие со ЕУ тенденцията да се смешат местните „народи„ с такива от близкия изток, азия, цигани, африка и пр. Бъдещето е в „заглаждане на неравностите„ в геносоциума и ако пробвате се позамислите в дългосрочен план е по добрия път.В по късо време ще има почти опустошителен ефект примерно за БГ, но няма да бъде нищо ново за тази територия.
Излишно е да казвам пак , избор както и навсякаде в ЕУ и хАмерика, просто няма, предложенията са излъчени от тея които направиха така , че да ви отвратят от съществуването ви в БГ, предлагам поне да ги затрудните леко, като с времето реално гласувалите станат не повече от 1/3 . Тъй поне „БГ демокрацията„ ще придобие чисто комичен изглед :lol: :lol:
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

Тъй като тая тема е полоитическа, ще си позволя да направя предложение.Ясно е , дебелите милициополицейски балкански глави нищо харно нема да изходят, като държави , можеби без Турция другите балканоиди сме обречени на страдания за столетие поне.Предлагам да пробваме направим някаква организация за която са добре дошли всички свободомислещи балканци и хора от азия и черноморието близо до нас.Поне да пробваме да запазим за поколенията добрите идеи, мисли , творения в нашия си регион.Щото има вековна тенденция , така да се каже да ни „заглушат„ това разни групи хора от Еуропата, Россия и хАмериката.Аз и други хора около мен сме започнали от доста време.Трябва обаче включване на повече доброволци.Дори скоро обмисляме създаване на неформална по стройна организация.Желателно е да няма там „тесни „ хора, освободени трябва да са от „националност„ Освен свободна , до колкото може, от „ченгета„ история , всякакви минали идеи и пр., ще бъде страшно радостно да има и нови такива!. Какво мислите по това?
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от venci72 »

Атака- всеки гласувал за тия откачалки да се готви за етнически конфликт!
а що да си траеме ли ,набутаха мангалите по училищата извън малата ,аз не искам децата ми да учат с мангали,турците ,кой има претенций да е турчин да си сбира багажо и да оди у турция,не искам по националната теливизя да им слушам гнуснио език,не искам да има джамия у кюстендил,да си траем ли ,да не съм ненормален та да траем и да се примирявам с тия неща
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от hobby »

Бате Венци хора като теб са най-доброто рекламно лице на ДПС. Като ти слуша средния циганин, помак или турчин риториката и веднага ще гласува за всеки друг но не и за ДПС. Евала!
На Волен партията съществува за да се консилидира ДПС и турците да ходят да гласуват под строй! Защо в Парламента, Атака гласува анблок с ДПС и БСП?
Миглена Кунева е новото НДСВ. Това са трите стълба на предателите на българските интереси! Четвъртия себе си не може да крепи и се съмнявам, че ще влезе в Парламента.
Ако трябва да се променя нещо в тая страна това трябва да е нещо ГЕНЕРАЛНО - то ест СИСТЕМАТА! Ерго да се забранят ПАРТИИТЕ и депутатите да се избират МАЖОРИТАРНО!!!
Та така! Но докато не се пръкне новият Кимон Георгиев ще гласувам за бат Бойко, па ако ще Стамен да хваща Балкана и да напада мандри... :lol: :lol: :lol:
"За кораб, който не знае за къде пътува, никой вятър не е попътен." Сенека
Забравихме Бога и оскотяхме.
Аватар
naskobo
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 10:26
Местоположение: София

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от naskobo »

БСП, като най-антиГЕРБ. Единствените външнополитически успехи за БГ бяха избирането на Станишев за шеф на ПЕС и на Ирина Бокова - на ЮНЕСКО, останалото беше смехория, излагация и изолация. По време на оплютата Тройна коалиция, живеех най-добре.
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от Асти »

На Волен само приказките му са националистически. В същност е руски агент.
Негови колеги, депутати от Атака го обвиниха, че с парите от държавната дотация си е купил къща на френската Ривиера. Това забравихте ли го или даже не сте го и чули?
Никой ли няма да гласува за протестиращите?
Аватар
kita20008969
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:29
Местоположение: ГАБРОВО
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от kita20008969 »

naskobo написа: По време на оплютата Тройна коалиция, живеех най-добре.
Ами то всички живееха добре, и Гърци и Португалци и Испанци и Кипър....... ама сега май не е така.
Аватар
A.S.H
Мнения: 1022
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 13:53
Местоположение: Русе
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 1 път

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от A.S.H »

naskobo написа:БСП, като най-антиГЕРБ. Единствените външнополитически успехи за БГ бяха избирането на Станишев за шеф на ПЕС и на Ирина Бокова - на ЮНЕСКО, останалото беше смехория, излагация и изолация. По време на оплютата Тройна коалиция, живеех най-добре.
Те така беше, защото имаше кредити, необезпечени и за всеки с постоянен договор от 3 месеца :lol: После дойде време да се плащат :wink:
FISHAHOLIC!

Fishseeker... here fishy, fishy!

Feed your soul, release the fish!
ben_lyusien
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 13:42
Местоположение: София

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от ben_lyusien »

ОТВОРЕНО ПИСМО (СБОГОМ ГЕРБ!) от Петър Хранков (вече бивш ръководител на ПП ГЕРБ "Красно село" - София)

До всички, които имат някакво отношение към Демокрацията.

Присъствах на поредния фарс, именуван звучно областно събрание на партия герб.

Видях хора, които продължават да възхваляват един несъмнено напълно компрометиран и скандално провалил се функционер и хора, които възторжено и бурно го аплодират. Видях хора, които още не са разбрали, че герб се състои само от няколко души, които се наричат ръководство. Видях хора, които са се превърнали в завършени конформисти от страх да не загубят своите постове и облаги. Видях хора, които безапелационно налагат своите решения и хора, които примирено и безропотно ги приемат. Видях хора, които са членове на една демократична партия, но са третирани като симпатизанти. Видях хора, които са щамповани с израз на очакване да попаднат в кръга на богоизбраните.

Видях диктат и си спомних за едно отминало време, отговарящо на тази характеристика.
Времето, когато се наложи да напусна България поради вроденото си свободомислие.

Не видях равнопоставеност и демократичност. Не видях далновидност и благоразумие.
Не видях надежда. Не видях бъдеще. Не видях разум.

На всички, които все още се надяват да извлекат някаква полза от демонстративното си самоунижение искам да кажа ясно: Който живее с преклонена глава, живее прегърбен.
Сляпото послушание води единствено до духовна слепота.

Оттеглям своето доверие от способността на тази партия да изповядва и отстоява истинските демократични принципи. Съвестта ми не ми позволява да нося отговорността за неминуемите негативни последствия в близко бъдеще. Освобождавам поста на ръководител и се отказвам от членството си в тази подчинителна унизителност.

Партията се превърна в милитаризирана структура от послушници, надяващи се единствено на благоволението на висшестоящите. Първоначалният порив се изроди до неузнаваемост и вече няма нищо общо с идеята за гражданско съзнание. Парламентът на Република България се превърна в безкритичен силов механизъм за налагане на висшестоящи решения. Не вярвам на ловки словесни еквилибристики и удобни статистики, вярвам на това което виждам и чувам.

Често ме питат дали не ме е страх да се обявя официално против ръководството на герб. Не, не ме е страх. Страх ме е да не се събудя някоя сутрин с усещането, че съм предател на собствените си убеждения. Това е единствената непоносима мисъл с която не бих могъл да живея и от която наистина ме е страх. И този път смятам да остана тук. Защото времената са други. Защото съм Българин и мое изконно право и осъзнато задължение е да защитавам свободомислието.
Демокрацията се гради само и единствено върху него.
http://www.facebook.com/VikAvarii" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vik-avarii.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
rscossworth
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Яну 02, 2013 12:21
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от rscossworth »

Алексан написа:На Волен само приказките му са националистически. В същност е руски агент.
Негови колеги, депутати от Атака го обвиниха, че с парите от държавната дотация си е купил къща на френската Ривиера. Това забравихте ли го или даже не сте го и чули?
Никой ли няма да гласува за протестиращите?
Кои са протестиращите че да гласувам за тях? Власт не се сваля с избори, власт се сваля със сила. Никоя власт няма да се остави да бъде свалена, тя държи всички лостове за управление на държавата. Прочетете книгата "Срещи с Буров" и ще ви светне веднага.
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

Продължавам да пиша, че да ръчкам говедарите :wink: :mrgreen: Каймака от днешната управленска и полууправленска класа си ги създава и кътка тея мутри дет ши Ви се наложи да гласувате за тех :mrgreen: .Тва си го знаете де.Повечето гласувате по интерес, другите по заблуждение някакво, по всички му разностраности. Да ги наречем тея пичове и пички на властните позиции „олигарси„ .Проблемата е , тея олигарси нещат , или немогат се разберат, кой какво и кой кого ши „управя„ :mrgreen: , и навлизат в някакви психопатични изпълнения , обвързват се жестоко с чуждострани интереси и разни други групи НЕродни олигарси. Тея нашите в техния си свят са си чужди, немат желание да правят нещо с перспектива много десетилетия напред и това е така от гражданина агент Стамболофффф насам! :evil: :evil: Както се казва е.аха маиката на пейзажа, с изключение на няколко периода и хора, единия е бил наскоро , при соца от Г.Димитров до прословутия „пролетен„ пленум :evil:
Обаче дори и да постигнат наште олигархични каунйе некво по трайно съглашение с „план„ за напред , прогнозата ми пак е мрачна.Разбира сзе вие трябва да натискате за по нормална атмосфера и това съвсем реално за десетилетие може да стане.Изцяло това леко подобрение зависи от нашите си хора, там няма що да месим хАмериканци, руснаци, немци , еуропейци и турци.Просто ги „предупредете„ спрете да гласувате и създайте единно движение което да има за цел да натиска олигарсите само за това, само чрез „морален натиск„ .Те рано или късно ще се посъобразят, лошото е че ши са сравняват са „средата„ , а тя е Еуропата и по развития свят , пък те не върят към по добро :mrgreen:
Аватар
sleepwalker
Мнения: 1573
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 22:31
Риболов: Спининг
Местоположение: Шумен
дал Браво: 242 пъти
получил Браво: 252 пъти

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от sleepwalker »

Аз па ще гласувам за Светльо Витков. Писна ми от всички "традиционни" партии, партийки и коалиции, писна ми от идиоти в костюми! Искам да влезе в тоя парламент, поне ще има култови изказвания от трибуната. :) Знам, че няма шанс за нещо сериозно, знам и че по този начин се разводнява вота, но просто не мога да пусна бюлетина за която и да е от сегашните партии!
Мунчо написа: Кефалеца и особено дребно-средния костур се отличават с доста гейски нрав и понякога е нужно да бъдат провокирани с откровено деликатни воблери и блесни, за да предприемат действия, разтърсващи сърцата ни.
laplandetza
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 13:43

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от laplandetza »

rscossworth написа:[, власт се сваля със сила. Никоя власт няма да се остави да бъде свалена, тя държи всички лостове за управление на държавата. Прочетете книгата "Срещи с Буров" и ще ви светне веднага.
Нема нужда да четем простакахитрец Буров! :D Вярно е власта се иззема само со сила! Тва е най доброто решение за Вас. Изникват обаче едни проблеми, кой ще „проспи„ това да се случи, и след „свалянето„ матряла пак ши е същия, т.е. тея дето организират и правят трепането са също тъй „надарени„ кът прогонените предишни. И след време па у същия „филм„ :evil: . Неква идея как да избегнем тея неща. Аз имам , ма преди да ги пропиша ши ма делнат :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: За кого бихте или ще гласувате на 12май?

Мнение от shaman »

От край време си е така...

За съжаление така ще и остане каквото и да правим :(


В грешна тема го бях сложил това... тук му е мястото...
--------------
http://www.starividri.org
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”