Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от bozaka »

Точно за това си говорихме евала Геле :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

Евала Я " аз като говорим не приказвам :lol: Мини утре да я видиш , преди да съм я завъртел па и седалката е още при мен може да я пробваш как че ти седи :wink:
Може малко ъкъл да споделиш , но кой знае колко промени не може да се направят - по скоро некоя друга идея за интерйора да обсъдиме :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от LVitchev »

Вграждай конзола и ги махай тези пейки бе,пак правиш стари глупости с пейки-мейки.Виж лодки без конзоли са като индианец без пера :idea: :idea: :idea: тотално чисто около конзолата и седалка пред нея за втори човек.Това е моя съвет а ти си прави каквото знаеш :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Вграждай конзола и ги махай тези пейки бе,пак правиш стари глупости с пейки-мейки.Виж лодки без конзоли са като индианец без пера :idea: :idea: :idea: тотално чисто около конзолата и седалка пред нея за втори човек.Това е моя съвет а ти си прави каквото знаеш :tup: :tup: :tup:
+1
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от LVitchev »

Пейки има в лодките за разходка,риболовните лодки са без нищо по дъното,място за въртене покрай конзолата без нищичко което да ти пречи ако закачиш голяма риба,да можеш да минаваш за секунда с въдицата от единия борд на другия :idea: :idea: :idea: Какво,пейки вътре да качваш домочадието ли,за това ли ще ги слага.Като има на носа 30см запечатан балон на които да се сяда,седалка пред конзолата за още един човек са три места.Макар че аз не мисля че в каквато и да било лодка е нужно да се качват трима,четирима човека.Двама човека си е нормалния капацитет в една лодка за риболов,от там нататък си е разходка и ако са трима или четирима си е пречкане и тормозене по време на риболова :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от carbolino »

И аз съм на това мнение като бат Любо.Трябва само стол зад конзолата а от пред и да няма стол човек може да си сложи един от шаранджийските и да си го мести където си иска дори и може да полягва на него.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

:tup: Немате ядове , че я измислиме и конзолата , днес имах посещение на високо ниво от човек който ми даде бая акъл ( Н.Д. ) какви подготовки за тея прословути конзоли да направя и да си заложа размери за отвори и темподобни глупости .
Така че не се притеснявайте " ще има за всички " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И все пак ако някой може да допълни нещо и е от София ( и все пак да има свободно време ) съм си в работилницата в младост 2 , може да намине да сподели тел. 0888 23 47 47 , утре вече смятам да я завъртя и да я подкарвам с гипс :tup: :tup: :tup:
П.П. Кафето е от мен ( има и ракия) :lol: :lol: :lol: :lol:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от Emo-83 »

Може да мина от интерес. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от sampo »

LVitchev написа:.. Какво,пейки вътре да качваш домочадието ли,за това ли ще ги слага.Като има на носа 30см запечатан балон на които да се сяда,седалка пред конзолата за още един човек са три места..
Ако схващам правилно идеята ти предлагаш не напречно а надлъжно разполагане на домочадието :mrgreen:
Седалките за лодката са стабилизатори, нещо като разпънките на макферсъна, а конзолите са за гъзета с бели маратонки :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от LVitchev »

Сампо,карай си дъртаняна и и се кефи бе майна,ние не сме виновни че имаш змии по джобовете си хахаха Не ти се дават пари за лодка и ние сме криви че искаме комфорт.Ето за какво говоря,а здравината се постига по друг начин,но няма сега да се обясняваме тук на Гелето в темата.Ето я рибарската лодка,без нищичко което да ти пречи.Гелето прави добре че вдига височината на борда,което я прави още по сигурна на странична вълна при кльонкане но не му трябва нищо друго вътре,единственотрябва да я направи непотъваща и е 6 :tup: :tup: :tup:

Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

Днес бая се напрегнах умствено :lol: и ми мина през ъкъла нещо което хората са го измислили , и понеже знам че ще има много съвети а в крайна сметка " кой има пари , той поръчва музиката " та ето нещо в което има резон http://www.nauticamilesi.it/Italy/Imbar ... _skiff.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
всички екстри да са на модули , за да не стане така че само на мен да ми харесва .
Концепцията е като на Любчата изчистена ,и от там на сетне кой каквото му душа сака и за каквото има пари .
Какво мислите по въпроса :?:
П.П. кво да правя с тоя ш...н буртик :roll:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от sampo »

LVitchev написа:..че имаш змии по джобовете си хахаха Не ти се дават пари за лодка..
Абе дават ми се кинти, но предложи за каква, нали си отворенгяс :mrgreen: ?
За риба ходя с каравана, автовлаковете в БГ не са разрешени, значи остава вариант какво мога да сложа сам на покрива на Берлингото. Надуваемите се пукат, между 1973-80г. бех с петкамерна ГФР :mrgreen: лодка, след това въздухарките ги задрасках. Предпочел съм комфорта на брега пред този върху водата ... и душата в рая ... ееее нема начин. Студени напитки, креват без мравки, печка и WC без нашествия от орляци гладни мухи за нещо топло и прясно около ... :mrgreen: . Аааа и по голямо листо под ръка накрая за замазване на положението :lol: :lol: .
Айде дигни си гъзицата и ела утре при геле да го вкараме в правата вяра , че оня ( Н.Д. ) какъвто е сладкодумник може успешно да го е облъчил :mrgreen:
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от gele kapaciteto »

sampo написа:
LVitchev написа:..че имаш змии по джобовете си хахаха Не ти се дават пари за лодка..
Абе дават ми се кинти, но предложи за каква, нали си отворенгяс :mrgreen: ?
За риба ходя с каравана, автовлаковете в БГ не са разрешени, значи остава вариант какво мога да сложа сам на покрива на Берлингото. Надуваемите се пукат, между 1973-80г. бех с петкамерна ГФР :mrgreen: лодка, след това въздухарките ги задрасках. Предпочел съм комфорта на брега пред този върху водата ... и душата в рая ... ееее нема начин. Студени напитки, креват без мравки, печка и WC без нашествия от орляци гладни мухи за нещо топло и прясно около ... :mrgreen: . Аааа и по голямо листо под ръка накрая за замазване на положението :lol: :lol: .
Айде дигни си гъзицата и ела утре при геле да го вкараме в правата вяра , че оня ( Н.Д. ) какъвто е сладкодумник може успешно да го е облъчил :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Ники е много печен и е може-би е от малкото хора които се кефат на такива като мен ЕНТУСИАЗТИ , даже и не го интересува риболова ДАЛ МИ Е САМО ТЕХНИЧЕСКИ СЪВЕТИ за което БЛАГОДАРЯ .
Пак казвам който иска да дойде да си каже мнението ( вече има и трушия към ракията , а ракията е кайсиева) :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от Иво Ломски »

Kolega, lodkata ste stane super, pomisli obache da I napravish I kil, zatsoto lodka bez kil ne si zaslujava truda...., pone spored men. Pozdravi!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Лодката на моя живот ( Строеж на лодка от А до Я )

Мнение от ribata402 »

Ако се използва за тролинг и е без кил,във вятър ще е е страшен зор да е удържиш в една посока.Ще те върти наляво и надясно.Иначе геле става уникална с супер пространство за удобен риболов.Е това е истинското рибарско корито , с голямо вътрешно пространсво.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”