Отново за плетените

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ми че то на Спектра са ПП , Стрен , Спайдър , Беркли и много други :lol: За кое по-точно сплетено от Спектра иде реч в случаят ?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Митю
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2009 8:46
Местоположение: Все още в BG

Мнение от Митю »

Павел Иванов написа:Ми че то на Спектра са ПП , Стрен , Спайдър , Беркли и много други :lol: За кое по-точно сплетено от Спектра иде реч в случаят ?
Епа за Spectra-Vastar, ей го:
Изображение
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се прибави, а когато няма какво да се премахне...
Но природата никога и нищо не създава без да помисли, включително и глупаци.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Само информативно - Спектра са американският производител на нишките за плитките както Диниима са европейският такъв а ПИ азиатският доколкото самите те могат да се нарекът манифактура за произвеждане на съответните нишки . Друг е въпроса че как в случаят европейска фирма поръчва през азиатски производител да му оплете плитка от американски нишки и пр. С малце конкретика - Spectra е материала , Vastar е модела а Colmic е поръчителя и у в последствие продавача на туй нящо . Нещо като - Spectra е материала , Power Pro е модела а Pure Fishing е поръчителя и у в последствие продавача на туй нящо . От там на там едното в България е представено от чичо ти Веско а другото от Ганди . Надявам се да съм дръпнал малце завесата с цел да се облещат прожекторите :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
stamen
Мнения: 2269
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Мнение от stamen »

Павел Иванов написа: ...Power Pro е модела а Pure Fishing е поръчителя...

Само за протокола, ПП от миналата година е под шапката на Шимано :wink: , с Чистия Риболов не знам да имат нещо общо...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Личи си че от четири пет години насам не съм си взимал ПП :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Митю
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2009 8:46
Местоположение: Все още в BG

Мнение от Митю »

Павел Иванов написа:Само информативно - Спектра са американският производител на нишките за плитките както Диниима са европейският такъв а ПИ азиатският доколкото самите те могат да се нарекът манифактура за произвеждане на съответните нишки . Друг е въпроса че как в случаят европейска фирма поръчва през азиатски производител да му оплете плитка от американски нишки и пр. С малце конкретика - Spectra е материала , Vastar е модела а Colmic е поръчителя и у в последствие продавача на туй нящо . Нещо като - Spectra е материала , Power Pro е модела а Pure Fishing е поръчителя и у в последствие продавача на туй нящо . От там на там едното в България е представено от чичо ти Веско а другото от Ганди . Надявам се да съм дръпнал малце завесата с цел да се облещат прожекторите :roll:
Мое и така да е, ама тоя конец е много як, нема бради, уплитаници и най-важното - нема ментета. Аз си го взех от наш интернет магазин и съм много доволен. Те това исках да кажа.
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се прибави, а когато няма какво да се премахне...
Но природата никога и нищо не създава без да помисли, включително и глупаци.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Днеска след яко търмъчене на Огоста мое се пофалим, че оплютото ПП не направи нито една брада и си хвана 18 щуки. Всичките са пуснати обратно, защото размерът им беше несериозен. В момента, това дава реката - финансова криза отсекъде. Въпросното е на 3 години и помни и трофейни щуки.
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”