Статия за ИАРА и ...

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Публикувай отговор
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

Казвайте, ако има с какво и аз да се включвам.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Кючек играеш ли? :wink: :lol: :twisted: :P :shock: 8)

Не знам защо тук сме 500+ парчета регистрирани,а там са само 176.Дръпни една регистрация,че на мен ще ми духат под опашката като гледам.Поне да има кой да пита.Алеко го ритнаха да ги питаш защо.Надяват се другите да си траят ли????

Забърква се нещо,аз също чакам да видим какво ще е.Повече хора имаме по-голям шанс.

За кючека сам сериозен.Кажеш ли,че го владееш,ще се наложи да доказваш. :lol: :lol: :lol:
Go BIG or Go Home!
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

Опитах да се регистрирам, но нещо не се получава, излиза ми това
ИАРА

ИАРА Форуми
Обща Грешка

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Ти да не предлагаш да направим митинг в стил "Башибозук" с тъпани и зурни, че събираш хора с такива танцувални умения? :D
Maverick
Мнения: 249
Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Maverick »

Опитах да се регистрирам, но нещо не се получава, излиза ми това
ИАРА

ИАРА Форуми
Обща Грешка
това не е проблем регистриран си вече предполагам. На мен ми даде същата грешка и при повторен опит ми каза че ника вече е зает. Не е оказа си се моята си регистрация влязла в сила. Пробвай да се логнеш, сигурен съм че ще стане. Същата грешка се вижда почти всеки път като постнеш нещо, но си работи. Току що им пуснах BUG REPORT по случая.

Имам следното предложение: Гледам се е заформила добра дискусия, да вземем да я копираме там и да я продължим там, да сме им пред очите.
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php
Това означава, че наблюдават постоянно какво се случва във форума им. Предлагам да им покажем, че не сме безучастни и си имаме мнения. Като гледам и доста въпроси. Да им вдигнем активността във форума и ако не се променят нещата, да призовем и една две медии да почнат да чоплят и по наще въпроси пък да видим какво ще се случи.

Другото което предлагам е да си намислим въпросите и да почнем ежедневно да си ги изпращаме на всички мейли които са дадени на сайта, до получаване на отговор. Да се надяваме, че ще се замислят какво да правят в бъдеще като зарибяват шаран и амур в река осъм в град Ловеч на място където максималната дълбочина е 70см. и скоростта на водата е доста голяма. (ако изобщо са го направили, май само са го отчели като разход). Има и други такива въпроси: шарани в Пънча от преди две години, някой да е хващал скоро такова животно?
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

Да наистина съм регистриран. Идеята да им пуснем темата е добра.
Добре ще бъде наистина да пооживим форумчето им. :wink:
Maverick
Мнения: 249
Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Maverick »

Довечера ще я копирам като цитати с никовете във вида в който се е водила тук.
Ивайло Иванов
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 19:43
Местоположение: По принуда живея в София

Мнение от Ивайло Иванов »

Пуснах едни писмо до Господари на ефира.Надявам се да му обърнат внимание!!!

Моето мнение относно форума на ИАРА е,че колкото и да пишем там ефекта е никакъв.Примера с Алеко е красноречив.Трият ти мнението и толкова.Трябва да се даде гласност в националните медии.Би Ти ВИ,Нова телевизия,24 часа,Труд...и т.н.Някой ако има идеи да ги споделя тук.

Заедно ще успеем!!!
Последно промяна от Ивайло Иванов на Сря Яну 25, 2006 18:12, променено общо 1 път.
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

Това, че трият постовете, които са им неудобни значи, че не им е безразлично. Но ако средно на ден има по 40-50 поста, дали няма да им омръзне да ги махат? Нека проверим!
Ивайло Иванов
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 19:43
Местоположение: По принуда живея в София

Мнение от Ивайло Иванов »

Много си прав,че не сме им по кефа,но ще дойде момента в които ще закрият форума и тогава ????
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Ивайло Иванов написа:Пуснах едни писно до Господари на ефира.Надявам се за му обърнат внимание!!!

Моето мнение относно форума ниа ИАРА е,че колкото и да пишем там ефекта е никакъв.Примера с Алеко е красноречив.Трият ти мнението и толкова.Трябва да се даде гласност в националните медии.Би Ти ВИ,Нова телевизия,24 часа,Труд...и т.н.Някой ако има идеи да ги споделя тук.

Заедно ще успеем!!!
Само така Ивайло, хубаво си направил, че си информирал Господарите. Само дано реагират на сигнала. :idea:
Абре ИАРА ги видях за пореден път колко струват миналата година на срещата на която ходихме при тях, след като бяха уволнили Алеко. Прах в очите на наивниците !!! Последния път като бяхме на Жребчево с двама колеги от Стари Видри и засякохме двоика инспектори на ИАРА слезли от служебната Лада Нива и единият ми се оправдава, че пробвал на силиконка, но не кълвял костура, та взел че хвърлил "една парашутка". :shock: Точно така се изрази, но и в парашутката хванал само една червенопера, и в нея не влизали...пущините. :shock: Изкодоших ги, че "крадеца вика - дръжте крадеца" за парашутката и понеже му дадох риболовния си билет да го разпише му стана много неудобно и извади парашутката и духнаха с колата. Ама това да им е косура, на ръце ще ги носим....
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

"Много си прав,че не сме им по кефа,но ще дойде момента в които ще закрият форума и тогава ????"
Тогава на мейла. Но и ти си много прав, че темата не трябва да остава само във форума им. Колкото повече шум се вдигне, толкова по-добре.
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Съчиних едно писъмце, което - ако ръководството го одобри - ще пуснем от името на Старите видри. След това ще го пусна и тук.
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Мнение от shaman »

Алеко написа:Съчиних едно писъмце, което - ако ръководството го одобри - ще пуснем от името на Старите видри. След това ще го пусна и тук.

Да, но не на маил, а официално по пощата с обратна разписка и входящ номер !!!
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Естествено, ако трябва лично ще го занеса! :twisted:
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

shaman написа:
Алеко написа:Съчиних едно писъмце, което - ако ръководството го одобри - ще пуснем от името на Старите видри. След това ще го пусна и тук.

Да, но не на маил, а официално по пощата с обратна разписка и входящ номер !!!
Шамане, точно така ще го пуснем.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”