Избор на сонар между 2 марки

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Избор на сонар между 2 марки

Мнение от petro_op »

Напоследък се оглеждам и аз за ново сонарче, че моето силно остаря. :wink:

Понеже не искам да съм човека на гьола с най-голем телевизор, който готви, простира и глади :lol: :lol: :lol: и си падам по бюджетните неща съм се загледал в това

http://www.humminbird.com/Products/346c-DI/" onclick="window.open(this.href);return false;

Някой има ли впечатления :roll: :roll: :roll:

Естествено ще го купя от Щатите, защото сметката е проста. С парите, които ще дам тук, там ще си купя два броя и ще ми останат 9.60 лв за пуканки и сандвичи :wink: :D :D :D , пък ако се наложи недай си боже да го връщам гаранционно пак ще съм напред с парите :wink:

ПП И нещо полезно за хората със стари сонари и желание да си мерят скоростта на движение. Нищо ново, но може и някой да не го знае. Апликацийка за Андроид - GPS Speedometer

Изображение
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Избор на сонар между 2 марки

Мнение от славеe »

На клйонк почти никога не вижда пръчките,особенно ако духне малко,трагедия,Кочо слепеца,иначе друго всичко си е като при другите сонари,знаеш ли местата ловиш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: търси нещо друго,а това за Америка съм съгласен,ама немало гаранция,голема работа купи си два за тия пари се единия ше устиска.
aLeGro
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 7:47
Риболов: любителски

Re: Избор на сонар между 2 марки

Мнение от aLeGro »

здр най - после си купих Lowrance mark 5x pro първите ми впечетления са доста добри
но све още немога да разбера коя риба каква е, и колко е голяма горе долу,
но пък мисля ,че намерих една мрежа още със пускането му.
aLeGro
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 7:47
Риболов: любителски

Re: Избор на сонар между 2 марки

Мнение от aLeGro »

някой ако може да ме светне кое какво е ,че съм влизал само 2 пъто със сонар и все още гадая и не съм сигурен за някои изображения.

номер:
1. Mисля че е мрежа бях в движение продължи известно време тук там имаше риба между двете линии + това на брега нервно обикаляха 2ма "рибари" (Яз Ал. Стамболийски)
Изображение
2.Ако е риба с каква големина е горе долу и каква може да е (Яз Ал. Стамболийски)
Изображение
3.Същото
Изображение
4.Това предполагам е пасаж от кустурчета защото доста време минаваха под лодката бях с прял на дарденела
Изображение
5. Малко от дунава място край никопол на 10тина метра от брега каква може да е и какъв размер?
Изображение
6.а това
Изображение
7.възможно ли е да е сом
Изображение
8.и това
http://imgur.com/vOsU5vd,kv6GMG4#1" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”