France 2: за риба в долината на Лоара

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
Публикувай отговор
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от patrona86 »

Ако трябваше да спра да пиша за да започнеш ти, защо просто не каза по рано, думичка няма да обеля от сега нататък! :D
Незнам за какви възли говорите тука, ама последният път като ползвах бимини и хванах тая платика от аватара ми :D :D :D :D
Освен това си се захванал с една ерес дето до нищо.хубаво няма да доведе! Или ми се струва че плнираш миграция на север през Дувара?
A относно Стефан, аз тоя монтаж от тука (темата) го виждам! Хем мналия месец бях на двудневен мач само за троскот , преобладаваха машини обаче никоя от тях нямаше такъв..... Да науча и аз нещо!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от patrona86 »

Ся, ше ви кажа една тайна, ама няма да казвате на никой. Днес открих че Имало две френски теми. Едната съзтезателна, другата за кеф. Баси кефа копеле! От днес като врътвате кранчето на топлата вода ще казвате да пусна Милен, щото аз я открих сега и я кръщавам на себе си ! :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от outsider »

Няма да повтарям и тука коментара дето ти го пуснах в "Касапницата" , че тука съм си в къщи , и току виж съм се изказал рЕзко 8) :mrgreen:

Монтажа на Стефчо е само за Световните , правилника на които , изглежда се пише под диктовка на Грийнпийс. Всъщност , факта , че все още е разрешено на риболовни състезания да се ползват куки , започва да ме озадачава не на шега.... :mrgreen:

Тва за риболова на троскот го чакам (репортажа де) с нетърпение - както ти казах , тука се чуствам по на своя почва , и ще ти призная нещо , за което в твоята тема и зъб не бих обелил :wink: : ако мога да перифразирам крилатия лаф на Bенко Pадушев , риболова на паткарник развращава и осакатява 8) :lol:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от patrona86 »

outsider написа: Тва за риболова на троскот го чакам (репортажа де) с нетърпение....
Може ли направо от там да почна с новия епизод ? :lol: :lol: :lol: Да прескочим 6 месеца , нищо особенно няма да изпуснете, една гора бой и 2-3 плика ? :lol:
outsider написа:.... тука се чуствам по на своя почва , и ще ти призная нещо , за което в твоята тема и зъб не бих обелил :wink: : ако мога да перифразирам крилатия лаф на Bенко Pадушев , риболова на паткарник развращава и осакатява 8) :lol:
Напълно съм съгласен и Напълно Не съм съгласен ! Същото е като когато едно време четях темите за фидер и си виках: "Мани ги тия дънари! Какво ще се занимавам с глупости."
Да,няма чак толкова ситене на храната, лигавене в такъма, наместване на утежнения и тем подобни, обаче пожелвам на всеки един от вас един ден да има възможност да лови на съоръжение специално построено за целите на спортният риболов и пълно със шарани, е тогава пак ще си говорим ! Ако искаш да си мериш патката, няма начин да не минеш през паткарник ! :lol: :lol: (баси колко съм умен :mrgreen: )

Видях едни хранилки 120 грама тука по горе, те за какво са ? Дървата ли си подпираш с тях ? Или за гумите на колата като спираш по някое надолнище ? :lol: :lol: :lol:
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от outsider »

patrona86 написа:
outsider написа: пожелвам на всеки един от вас един ден да има възможност да лови на съоръжение специално построено за целите на спортният риболов и пълно със шарани, е тогава пак ще си говорим ! Ако искаш да си мериш патката, няма начин да не минеш през паткарник ! :lol: :lol: (баси колко съм умен :mrgreen: )
:lol: :lol: :lol:
Писах , писах , и реших да се самоцензурирам. 8) Изтрих една страница текст , и баси как ми олекна. :lol:

Тежките хранилки са част от друг риболов , и друг свят. На Континента сме странни хора - караме от другата страна , мерим нещата в метри и килограми , ловим на реки... :wink:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
бгмонреалец
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 23:08
Местоположение: Монреал

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от бгмонреалец »

Здравей outsider,

искрено се надявам, че заради patrona86 няма да загърбиш тази тема, която си е абсолютен хит. Това, че не пишем на всеки пост ах, ох и велик си не означава, че не четем с огромно удоволствие, което се вижда и по броя на преглежданията

В такива теми автора трябва да има модераторски права за да изчиства ненужните писания по темата.

Bonne journée, les amis!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от Pike »

И авторът и вие имате тази възможност, дели ви само един клик на: Изображение

Ползвайте го, не вреди, може само да помогне ;)
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от outsider »

бгмонреалец написа:Здравей outsider,

искрено се надявам, че заради patrona86 няма да загърбиш тази тема, която си е абсолютен хит. Това, че не пишем на всеки пост ах, ох и велик си не означава, че не четем с огромно удоволствие, което се вижда и по броя на преглежданията

В такива теми автора трябва да има модераторски права за да изчиства ненужните писания по темата.

Bonne journée, les amis!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: еeeeee.....Я пак?!? :o
С Милен се бъзикаме добродушно за неща , които са ни пределно ясни и на двамата ,с пълно взаимно уважение и без лоши чуства , никой на никого не се сърди....спокооооо!

(Ако му се сърдя за нещо , тва е че не пише по-често :mrgreen: )
Напоследък не пиша след всеки излет , щото риболова е рядко безинтересен даже и според местнитe стандарти :cry: - петанйсет измъчени бабушки с мача , такива работи...
Иамм обаче свежи новини по състезателната тема : представйте ли си , че се наложи да мина медицински перглед за лиценза за състезания ?!? :lol: :lol: :lol:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 200 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от Markony »

outsider написа:Иамм обаче свежи новини по състезателната тема : представйте ли си , че се наложи да мина медицински перглед за лиценза за състезания ?!? :lol: :lol: :lol:
Щеката ли ти мериха? :mrgreen:
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от outsider »

Markony написа:
Щеката ли ти мериха? :mrgreen:
Сърцето! "Да не получите инфаркт от радост като спечелите" , поясни доктора....шегаджия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 200 пъти
получил Браво: 32 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от Markony »

outsider написа:
Markony написа:
Щеката ли ти мериха? :mrgreen:
Сърцето! "Да не получите инфаркт от радост като спечелите" , поясни доктора....шегаджия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мъх-хъм, тоя явно не е на ясно, че след пИчалбЪ требе се мери черния дроб у БГ :mrgreen:
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
kutinchev
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 9:42
Местоположение: Русе

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от kutinchev »

Метео условията ли не позволяват риболов, или просто имаш други причини?

Кога да очакваме нов репортаж?
Аватар
outsider
Мнения: 2673
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 183 пъти
получил Браво: 4700 пъти

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от outsider »

kutinchev написа:Метео условията ли не позволяват риболов, или просто имаш други причини?

Кога да очакваме нов репортаж?
outsider написа:Докато не мина психологическата бариера от 15 рибета :evil: :oops: , мълча като гроб! И така като гледам , няма да е скоро...
:mrgreen:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
Станимир
Мнения: 1763
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 37 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от Станимир »

Ето къде бил ключа от палатката значи що никой не пише за излети :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аз па хванАх три уклея, ма уставно си споделих.. :!:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
patrona86
Мнения: 235
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 21:25
Риболов: allrounder
Местоположение: Farnborough/UK
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: France 2: за риба в долината на Лоара

Мнение от patrona86 »

Ако е една 3 килограмова, не прави ли колкото 15 по 200 грама? :D
13meters.co.uk е новият дом на Селската Касапница както и на всички статии и репортажи.
Посетете и Фейсбук страницата ми 13meters
Не претендирам за високо спортно майсторство.
Ръководя се от принципа "Риболовът е за разтоварване,а не за натоварване!"
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”