Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
ribi75
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 14:27
Риболов: от лодка

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от ribi75 »

Emo-83 написа:
bulstar_nikolov написа: -----
Днес трябва да са получили и последните, който не са си взели бонуса от пролетната промоция!

Ако все още има такива който не са, пуснете едно л.с. с имена, адрес, телефон, имейл, сериен номер на сонда и сонар.
От моите клиенти,нито един не си е получил парите.С теб писахме данните на Лоуранс на повече от половината ми клиенти.
Утре ще ти пускам отново данни.
моя го вземах от Върхара и си получих парите преди 2 дена
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Прекалено много сонари продадоха, и горката им счетоводителка не успява да ги да нареди всички преводи.

До края на седмицата ще ми пратят нов списък с всички клиенти, и ще имам повече информация тогава.
Doktorcheto
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 16:31
Риболов: Кльонк, джиг

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Doktorcheto »

bulstar_nikolov написа:Прекалено много сонари продадоха, и горката им счетоводителка не успява да ги да нареди всички преводи.

До края на седмицата ще ми пратят нов списък с всички клиенти, и ще имам повече информация тогава.
Все така да се тормози жената, ще проявяваме разбиране :tup: :tup: :tup: :tup: :tup:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

СТАРТОВ МОРСКИ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 70 Ah 440 CCA - 240 лв.

Изображение

Стартов акумулатор, който не се нуждае от обслужване. Проектиран да издържи и на най-суровите морски условия.

Подходящ за двигатели от 9.9 - 30 к.с. 4 тактов и от 6 - 60 к.с. двутактов*

http://store.bulstar.bg/СТАРТОВ-АКУМУЛАТОР-СЕРИЯ-marine-master-12v-70-ah-440-cca-dek-24m4/dp/188879

* За пълните изисквания на вашият мотор, се свържете с производителя или се консултирайте със следната таблица
http://www.dekabatteries.com/assets/bas ... layout.pdf
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 90 Ah 550 CCA - 270 лв.

Изображение

Стартов акумулатор, който не се нуждае от обслужване. Проектиран да издържи и на най-суровите морски условия.

Подходящ за двигатели от 40 - 115 к.с. 4 тактов и от 75 - 125 к.с. двутактов*

http://store.bulstar.bg/СТАРТОВ-АКУМУЛАТОР-СЕРИЯ-marine-master-12v-90-ah-550-cca-dek-24m5/dp/188880

* За пълните изисквания на вашият мотор, се свържете с производителя или се консултирайте със следната таблица
http://www.dekabatteries.com/assets/bas ... layout.pdf
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

АКУМУЛАТОР СТАРТОВ/ВИСОКА ИЗДРЪЖЛИВОСТ СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 65 Ah 550 CCA - 310 лв.

Изображение

Най доброто от 2та свята

Стартов акумулатор, който не се нуждае от обслужване. Проектиран да издържи и на най-суровите морски условия, съчетан с удължен живот и продължителност на цикъла, и голям резерв от мощност, за да запалите винаги.

Подходящ за двигатели от 9,9 - 60 к.с. 4 тактов и от 6 - 75 к.с. двутактов*

http://store.bulstar.bg/АКУМУЛАТОР-СТАРТОВ-ВИСОКА-ИЗДРЪЖЛИВОСТ-СЕРИЯ-marine-master-12v-65-ah-550-cca-dek-dp24/dp/498383

* За пълните изисквания на вашият мотор, се свържете с производителя или се консултирайте със следната таблица
http://www.dekabatteries.com/assets/bas ... layout.pdf
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

bulstar_nikolov написа: -----
Днес трябва да са получили и последните, който не са си взели бонуса от пролетната промоция!

Ако все още има такива който не са, пуснете едно л.с. с имена, адрес, телефон, имейл, сериен номер на сонда и сонар.
На 13.05 са преведени на около 10 човека пари. Утре, най-късно в Понеделник, ще си ги получат.


Това са хората, които ще им бъдат преведени пари следващата седмица:
41 Miroslav Desov
42 Alexander Vladimirov
43 Georgi Ivanov
44 Kiril Manolov
45 Rosen Mishev
46 Viktor Lazarov
47 Georgi Vasilev
48 Georgi Konsulov
49 Vasil Savov
50 Ilia Jordanov
51 Plamen Bojadjiev
52 Jordan Atanasov
53 Miroslav Tsonev
54 Javor Jordanov
55 Konstantin Kostov
56 Valeri Vasilev
57 Petar Latev
58 Krasimir Filkov
59 Dinko Zhelev
60 Georgi Petkov
61 Cvetan Lichev

Ако в понеделник не получите пари или не сте в списъка, моля да се свържете с нас.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Emo-83 »

Тия хора почти всичките са мои клиенти.Ще ги уведомя.Благодаря за коректното отношение на Булстар и Лоуранс.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Petar Latev
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Апр 17, 2013 7:20
Риболов: тролинг

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Petar Latev »

Emo-83 написа:Тия хора почти всичките са мои клиенти.Ще ги уведомя.Благодаря за коректното отношение на Булстар и Лоуранс.
нито съм си получил парите ,нито пък Emo-83 ме уведоми че евентуално ще ги получа!!!
п.п. Emo-83 искам да ми дадеш ФАКТУРАТА И ГАРАНЦИОННА КАРТА за HDS 9 GEN2,STRUCTURSCAN и за SONIC HUB и силно се надявам да ме уведомиш като пристигне MOTORGUIDE и за него също ще искам ФАКТУРА И ГАРАНЦИОННА КАРТА!!!
SHIMANO EXTREME FISHING
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Petar Latev написа:нито съм си получил парите ,нито пък Emo-83 ме уведоми че евентуално ще ги получа!!!
п.п. Emo-83 искам да ми дадеш ФАКТУРАТА И ГАРАНЦИОННА КАРТА за HDS 9 GEN2,STRUCTURSCAN и за SONIC HUB и силно се надявам да ме уведомиш като пристигне MOTORGUIDE и за него също ще искам ФАКТУРА И ГАРАНЦИОННА КАРТА!!!
bulstar_nikolov написа: Това са хората, които ще им бъдат преведени пари следващата седмица:
41 Miroslav Desov
42 Alexander Vladimirov
43 Georgi Ivanov
44 Kiril Manolov
45 Rosen Mishev
46 Viktor Lazarov
47 Georgi Vasilev
48 Georgi Konsulov
49 Vasil Savov
50 Ilia Jordanov
51 Plamen Bojadjiev
52 Jordan Atanasov
53 Miroslav Tsonev
54 Javor Jordanov
55 Konstantin Kostov
56 Valeri Vasilev
57 Petar Latev
58 Krasimir Filkov
59 Dinko Zhelev
60 Georgi Petkov
61 Cvetan Lichev

Не е виновен Емо, че не си получил парите.
Проблема беше при Lowrance. Много от заявките за бонуса не бяха се получили при тях.
Дори и някой който сме писали ние и сме сигурни че са коректно написани пак не бяха при тях.
Явно е имало някакъв бъг в системата. Сега им подадохме всички имена наново и всички от по-горния списък ще си получат парите много скоро.
Ако не сте в по-горния списък и не сте си получили бонуса моля свържете се с нас.

За Моторгайда също има забавяне в издаване на CE сертификата разрешаващ продажбата на двигателя в Европа и все още нямаме точна дата. Ако някой желае да му бъде върнато капарото нека да се свърже с дилъра на когото го е дал и то ще му бъде възстановено.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от LVitchev »

Латев,ти до сега не разбра ли че Булстарите са пичове ??? Гарантирам ти че и без никакви документи и гаранции,ако нещо се случи с техниката ти,хората ще си удържат на ангажиментите и ти няма да имаш проблеми за ремонти,сервизи или дори и връщане на парите.Всички имат проблеми и аз не бях си получил парите но ги получих,така че имай малко търпение,ще си получиш парите гарантирано !!!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Emo-83 »

Petar Latev написа:
Emo-83 написа:Тия хора почти всичките са мои клиенти.Ще ги уведомя.Благодаря за коректното отношение на Булстар и Лоуранс.
нито съм си получил парите ,нито пък Emo-83 ме уведоми че евентуално ще ги получа!!!
п.п. Emo-83 искам да ми дадеш ФАКТУРАТА И ГАРАНЦИОННА КАРТА за HDS 9 GEN2,STRUCTURSCAN и за SONIC HUB и силно се надявам да ме уведомиш като пристигне MOTORGUIDE и за него също ще искам ФАКТУРА И ГАРАНЦИОННА КАРТА!!!
Бате,кой ти се обади лично на теб да попълваме данните отново.Това е списъка на всички мои хора и ти си между тях.Нали 1-я път сами си попълвахте нещата.Да не искаш да кажеш,че Лоуранс са ми изпратили на мен вашите пари от вашата сметка и аз ги пазя в тайна.
На вас лично дадох sonic hub,който беше платен от Виктор,но обслужих вас,като странични и непознати хора.....неговата уредба я изчака на следващото зареждане.Гледах да съм ви максимално полезен.Направил съм ви възможно на-голямата отстъпка,защото взехте три продукта.Не сте единствени,но най-много съм мислил за вас.
За Моторгайда кой е луд да не обяви,когато пристигне......някаква нормална причина,има ли да не ви уведомя и да ви го продам!При мен капарото за него е супер минимално и нямам никакви проблеми да го върна от джобните си.
На всеки един съм се обадил поотделно и то съвсем скоро(15-ти май...днес сме 22-ри) за да нанеса лично и отново данните му към Лоуранс.Без да го направя,нямаше как да ги нанеса,защото не съм Ванга и не ви знам е-майл адреса ви или банковата сметка.
Когато парите пристигнат,веднага ще ви уведомя отново,а не евентуално.
В случая за какво да ви звъня!?
Днес заминавам за Б-с.Ще ти се обадя от там и фактурите ще ги пусна утре по Спиди на посочен от теб адрес.Щото после ще откривам риболова и една седмица по-късно може да се окаже фатално.
Последно промяна от Emo-83 на Чет Май 22, 2014 7:53, променено общо 4 пъти.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Emo-83 »

Единствения клиент на който не съм се обадил е едно момче от Берковица.....мисля,че се казваше Красимир.Той превежда директно парите за сонара на Булстар.От там отново по телефона,пред мен и по негова молба му нанесохме данните към Лоуранс(не можеше да се справи сам).Но сега не мога да се свържа с него,поради това,че му нямам телефона.За него също съм уведомил там където трябва и при появяването му ще бъде коригирано.
Принципно всички данни,трябваше да си нанесете сами.Наех се,за ваше улеснение и моя грижа.Обаждал съм се,когато има защо на всеки един от вас поне по три пъти.
А фирмата Булстар е толкова коректна,че всички ваши притеснения са излишни.
Промоцията на Сонарите е удължена от Лоуранс.Но вече ще получите обратно пари само за сонара,без сондата.Тези условия също са със срок.След изтичането му,отново ще бъдете уведомени.
Дилър съм на Булстар и не смятам за редно да копирам техните постове в платената им тема,за да ви уведомявам два пъти за едно и също нещо излизайки от мен.Така темите се размиват и не става ясно кой и какво.
Поздрави,хубав,приятен и спокоен ден от мен Емо.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Ralitex »

Аз вече си получих парите от Lourance. Благодаря!
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Аксесоари за Лодки и Къмпинг оборудване от Булстар

Мнение от Булстарите »

Здрасти, Колега

Може ли да си кажеш имената да видим от коя дата плащанията са предвижени.

Благодаря
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”