Баси му и проблемацията !!!

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от quietriot »

axel написа:http://fishing.tenryu-magna.com/deadite ... aster.html
Ей,това трябва също да става,но Васил вече я купи,питай него.
За него на става , щото е ева и като я тръскам на 50 грама примамки може и да е клекнала вече , но това е само на тръскане, аз очаквах да е по-дървена с тая акция, тя излезе бая жива пръчка.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Павел Иванов »

Тъй , тъй , нямам нищо против ЕВАта когато се ползва гранулирана за покритие на детски площадки , или когато някоя девойка се казва Ева , ама за дръжка на въдица .......... по-скоро не :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от mitioto »

Аз също бих ти дал мнение, но то вероятно се обезсмисля, поради условието да не е "ева" дръжка... Все пак обаче щом ще си на изложение в Италия, заради мен обърни внимание на фирмата ATC. Има вносител за Италия с който се познавам бегло и предполагам, че ще са достъпни за тръскане. Просто това е една от фирмите с главно Ф за хард риболов, притежаващи жестоки модели..... Но всичко е ЕВА
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Павел Иванов »

Ааааааа , Мите , изтъркаа ми се пръстетата да повтарям едно и също та ще пусна цитат от офертата :
This boat is fully equipped for fishing, and carries life jackets, safety flares, radio, GPS etc. + 4 x 30 lb rods and Penn reels.
В самата нея са включени три дни риболов в езеро Виктория , от остров Каланга и от упоменатата лодка , два дни на водопадите , пак на риба и воаяж още два дни по Нил и околните гори . Демек сумистки въдици в лодката ще има четири , искам да си нося нещо което ще го ползвам не само в езерото а и на водопадите , и на реката . Друг е въпроса че това нещо мисля да си го оставя последствие , а ако е с ева дръжка това няма как да се случи :wink:

Това след като прегледах предлаганите от АТС геги ме заля :wink: :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от yankosan »

А бре Павле,що не си лафите в спининга,а ни разваляш ритуалнотото мълчание тук :lol:
На всичкото отгоре и отдоле,търсиш нещо,което не е изобретено/според теб/ :shock: :wink:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Павел Иванов »

Щото рибите дет ми ги обещават в рекламната брошура са между 50 и 80 килограма , като може и да се случи да били двойно по-тежки , а тая категория в спининга не е много спрегана :lol: Иначе ако беше нещо което се намираше лесно , нивгаш не бих пуснал тема , еле па за въдица :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от mitioto »

Павка, за такъв риболов - такива такъми, бе! Ти можеш и с ЛеГенд елит да отидеш ;)
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от bai ves »

Павката пре спокойно можеше да отиде в подфорумът за риболов в чужбина и там имаше едни момчета, които смазаха едри морски тучове. Даже единият от тях ми е познат. Та ако има нещо за доизпипване и допитване да ги свържа директно. Ама той търси къстъм прът направо :wink:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от yankosan »

bai ves написа:..... Ама той търси къстъм прът направо :wink:
А,какво е къстъм прът :?: Нещо 1,6-2,0.м.едно коляно...отвес 5-15кг.?
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от bai ves »

Янич означава само за него, нещо специално направено за неговите нужди по поръчка или предложение :tup: Но аз знам, че може да си реши проблемите отръки ама пуста му суеверност :D
axel
Мнения: 522
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 17:46
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 36 пъти
получил Браво: 85 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от axel »

http://www.haldorado.hu/articles.php?ar ... 94&lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
Павка,видя ли сега, че душевните терзания не свършват само до ултралайта.....да се намери хем, хубава хем лека ,хем невероятно здрава гега е като да намериш девствена ципа на някое от крайпътните момичета/на примоция/ :D .Виж и тази макар,че не съм я виждал на живо,отговаря на някои от твоите критерии по отношение на тегло и коркова дръжка/стига да са верни/.Поздрави.
риболовът е само хоби!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Павел Иванов »

Мите , да ми ядеш ушите :mrgreen: Инак и теб ще те напъпля в края на лятото да видя какви дръвца от едрите ще ми предложиш :wink:
Янко , къстъм , или тъй нареченият в автомобилостроенето , тюнинг , ще рече нещо различно от базата . От там на там всеки си го приема това нещо според собствените виждания , дали ще е 1.60м. гега с тест 700гр. , или споон вариант на Дайко с дължина 2.84м. , тегло на гегата около 140 гр. и горен тест 9.2гр. си е според търсенето .
Акселе , до сега единственото нещо което мислех че е читаво при унгарците беше гулаша и боба с телешко в кръчмата над град Тата Баня , ама благодарение на гугъл преводача силно се заинтересувах от туй въдиче дет му правят ревю :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Мунчо »

Павлундрие! Да не спря пиенето, бре? :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от Павел Иванов »

Спрел , спрел , колко да съм го спрел :roll: Е и в момента мъча некъф Уудфорд Ризърв с кола :D Ще видиш ти когато ми дойдеш на гости , ще има да страдаш , да ме молиш да ти дам да половиш с бъдещата ми въдица за уейлове , ама аз ще бъда непреклонен и ще кажа твърдо ТЦ :mrgreen:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
axel
Мнения: 522
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 17:46
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 36 пъти
получил Браво: 85 пъти

Re: Баси му и проблемацията !!!

Мнение от axel »

http://www.angelzentrale-herrieden.de/s ... -Spin.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Фирмата Лейтнер са си класа в специализираният риболов на сом.....нищо,че не ги познаваме :idea: ........те също,предполагам не знаят,че има една такава малка държавица,дето могат да продадат нещо,ама едва ли им пука!....единици са хората,ползващи специализирани пръчки за улов на сом на буй и спининг,малко повече при улов на кльонк.Колегите,основно ловят на спининг на реки с пръчки и макари, докъдето им стигат познанията и финансовите им възможности,тъй като обикновено риболовите завършват без успех,или най-често се ловят сравнително дребни риби/2-5кг/,не поставящи някакви определени изисквания за здравина.Темата си е точно за сомския риболов,но според мене инфо трябва да се търси от колеги с опит в този риболов на големи реки,примерно Ебро или По,с големи риби :idea: .
риболовът е само хоби!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”