Турнир "Есенен маратон - Вятърните мелници"

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от Коце »

Димитър Алексиев - царевица
Изображение

Петко Желев - 13 стека бири
Изображение
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Емил Димитров
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 18:58
Местоположение: pernik

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от Емил Димитров »

чухте ли щяло да има подхранка Винкел естествено произведена от Търнев
Емил Димитров написа:
той е новата звезда на спортния риболов

по-полека .за да стане звезда има още много хляб да яде.има хора които са ВСЕ ПАК СЕДЕМ ПЪТИ реп.шамп.по важно е сега Пафката да се задържи там на поредното състезание .но за това състезание БРАВО.
Научи български няма Пафка има Павка
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от SENSAS 24 »

Емил Димитров написа: Научи български няма Пафка има Павка
Ти като си толкова наясно с правописа как според тебе е правилно да се напише:
Граовец или Граловец :?:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
iskar 17
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Май 24, 2011 20:38

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от iskar 17 »

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ !
В ЛИНКЪТ ПО-ДОЛУ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ЗАБАВНИ СНИМКИ ОТ ФИНАЛА :
http://hydropark.snimka.bg/sports/final ... 8.25294127" onclick="window.open(this.href);return false;
serkan1975
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 14:54
Риболов: спортен риболов
Местоположение: кърджали,шумен

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от serkan1975 »

Емил Димитров написа:чухте ли щяло да има подхранка Винкел естествено произведена от Търнев
Емил Димитров написа:
той е новата звезда на спортния риболов

по-полека .за да стане звезда има още много хляб да яде.има хора които са ВСЕ ПАК СЕДЕМ ПЪТИ реп.шамп.по важно е сега Пафката да се задържи там на поредното състезание .но за това състезание БРАВО.
Научи български няма Пафка има Павка
Благодаря за съвета колега,но българският който съм научил до момента ми бе достатъчен да стана Доктор по дентална медицина,а щом съм го написал значи вече има и ПаФка.До колкото разбрах това не му е името,затова едва ли има значение как съм го написал.ГОСПОДИН ГРАМАТИКА. :lol: :lol: :lol: :lol:(И тук не е място за избиване на комплекси г-н ДимитроФ)
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от VARHARA »

Да му е честито на момчето. Аз не можах да дойда да ви гледам ,но ако ПаФката черпи ............ми що пък да не дода :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Емил Димитров
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 18:58
Местоположение: pernik

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от Емил Димитров »

ми да ти казвам Скован може да ти хареса докторе!!!!има някой и с повече вишета от теб, а моето име е Димитров а неговото Павел не Пафел нито Щафел, но прав си не е тук мястото просто по някога ме дразни това, не на всеки му харесва да му преиначават името, пафка според мен означава пуши а той доста повече пие пробвай с друго име
Lyusien
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 20:28

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от Lyusien »

Емил Димитров написа:ми да ти казвам Скован може да ти хареса докторе!!!!има някой и с повече вишета от теб, а моето име е Димитров а неговото Павел не Пафел нито Щафел, но прав си не е тук мястото просто по някога ме дразни това, не на всеки му харесва да му преиначават името, пафка според мен означава пуши а той доста повече пие пробвай с друго име
http://vbox7.com/play:dd8f9216" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol:
iskar 17
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Май 24, 2011 20:38

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от iskar 17 »

Емил Димитров написа:чухте ли щяло да има подхранка Винкел естествено произведена от Търнев
Емил Димитров написа:
той е новата звезда на спортния риболов

по-полека .за да стане звезда има още много хляб да яде.има хора които са ВСЕ ПАК СЕДЕМ ПЪТИ реп.шамп.по важно е сега Пафката да се задържи там на поредното състезание .но за това състезание БРАВО.
Научи български няма Пафка има Павка
Днес е бил Павел,утре победител ще бъде Пламен,Камен или някой друг.Дано имате повече и по големи турнири
за които да се вълнувате и спорите.
Направих си усилието да прочета доста от коментарите за миналогодишния турнир на канала в Пловдив организиран
от Папарака и чичо Веско.Е честно казано толкова помия да се излива,срещу някой който се е заел да организира
нещо за един спорт забравен от държава и от спонсори не бях си прредставял че е възможно.
Направо се радвам,че глупостите който се изговориха по адрес на "вятърните мелници"са направо цвете сравнение
с това което е отнесъл Папарака.
Емил Димитров
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 18:58
Местоположение: pernik

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от Емил Димитров »

никъде не съм написал нищо за вас, защо ме цитираш,
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Re: ТУРНИР "ЕСЕНЕН МАРАТОН - ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ"

Мнение от kriki »

Браво на организаторите за турнира. Аз като страничен наблюдател мога само да кажа , че беше много добър и като организация и като замисъл и като формат като цяло. Който може да лови добре ясно си пролича.
Естествено недоволни винаги ще има ;)
Единственото нещо според мен е, че финала би трябвало да е най-късно края на септември. Сега така се получи, че точно на финала заради студа рибите се групираха и се движеха доста по-мудно - в някои сектори изобщо и не влезоха ...
Fish friendly
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”